۱۳۹۵ دوشنبه ۹ اسفند ساعت: 3:52 صبح 2/28/2017
درس‌های پلاسكو برای صنعت بیمه
این روزها بحث اصلی جامعه ما فاجعه تلخ آتش‌سوزی مجتمع پلاسكو بوده و هر فرد و سازمانی بنا بر جایگاه خود تلاش کرده است از یك منظر خاص به این حادثه توجه کند. در این مقاله سعی می‌شود از منظر بیمه راهکارهایی ارائه شود. در ابتدا اطلاعاتی به‌صورت اجمالی ارائه می‌شود:
چگونه بفهمیم بهترین ساختار سازمانی برای مشتریان کدام است؟
در طول سال‌ها شاهد وجود متغیرهای مختلف در ساختار شرکت‌ها بودیم، به طوری که کسب‌وکارها با تخصص‌گرایی، کارکرد، بازار، موقعیت جغرافیایی، ماتریس و... سازماندهی می‌شوند.
بیم‌ها و امیدها در بازار محصولات دیجیتالی
سالی دیگر برای بازار کامپیوتر سپری شد. سالی که به گفته فعالان صنف رایانه سخت، پر فراز و نشیب و با آرزوهایی مملو از امید برای بهبود شرایط بود.
آرشیو
چرا به مدیریت استراتژیک نیاز داریم؟
ممکن است در نگاه اول تعریف برای مفهومی مانند استراتژی سازمانی آسان به نظر برسد اما با در نظر گرفتن عقاید و نظرات مختلف، به یک چالش تبدیل می‌شود.
چگونه بدون هیچ هزینه‌ای از کارکنان خود قدردانی کنیم؟
من یکی از طرفداران پر و پا قرص توصیه‌های کاربردی شما هستم. به تازگی و برای اولین‌بار در یک سمت مدیریتی مشغول به کار شده‌ام. البته سابقا عضو ارشد واحدمان بودم و با تمام اعضای تیم ارتباط خوبی دارم. مدیر ما شرکت را ترک کرد و برای پذیرش یک سمت دیگر، راهی کانادا شد.
علائمی که نشان می‏دهد رئیس‏تان خواستار استعفای شماست
ممکن است رئیس شما مستقیما شما را اخراج نکند؛ اما این احتمال وجود دارد که غیرمستقیم تلاش کند تا اخراج شوید. اما چگونه چنین چیزی ممکن است؟ این امر چه نشانه‏هایی دارد؟ آیا احساس می‏کنید که از بحث‏های داخل سازمان کنار گذاشته شده‏اید یا حجم کاری شما در حال کم شدن است درحالی که هیچ دلیلی برای وقوع این دو وجود ندارد؟ شاید شرکت‏تان می‏خواهد استعفا دهید.
آرشیو

بانک و بیمه

صفحه 509 از 517  اول  قبلی   504    505    506    507    508    509    510    511    512    513    514   بعدی  آخر

صدور گواهی تمکن مالی از 11 مرداد در بانک ملی

رئیس اداره کل اطلاعات اعتباری بانک ملی ایران گفت: از روز دوشنبه 11 مردادماه جاری صدور گواهی تمکن مالی (گواهی حساب) در تمامی شعب بانک ملی ایران در سراسر کشور صورت می گیرد.

شركت بیمه پارسیان موفق به اخذ گواهینامه ISO 9001:2008 شد

شركت بیمه پارسیان با توجه به اهمیت رضایت خسارت‌دیدگان بیمه‌های خودرو و استانداردسازی فرآیند محاسبه و پرداخت خسارت موفق به اخذ گواهینامه ISO 9001:2008 شد.

صدور «ویزا کارت» برای صادرکنندگان

عضو هیات‌ مدیره بانک توسعه صادرات ایران در همایش معرفی فعالیت‌ها و حمایت‌های بانک توسعه صادرات ایران گفت: این بانک هیچ محدودیتی برای ارائه تسهیلات به صادرکنندگان ندارد و از طرح‌های توسعه صادراتی حمایت می‌کنیم.

مدیرکل رایانه و محاسبات شرکت ارتباطات سیار خبر داد: راه‌اندازی بانکداری تلفن همراه تا سال ۱۳۹۰

مدیرکل رایانه و محاسبات شرکت ارتباطات سیار ایران گفت: سرویس بانکداری موبایل همراه اول تا سال ۱۳۹۰ راه‌اندازی خواهد شد.

خانه تکانی در شرکت خدمات انفورماتیک شریفی رفت ، پویانفر به معاونت بانک مرکزی نزدیک تر شد

کلیه اعضای هیات مدیره به همراه مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک تغییر کردند و جای خود را به افراد جدید دادند. این تغییرات باعث شد تا مهران شریفی با عضویت در شرکت خدمات انفورماتیک خداحافظی کند همچنین حسن . . .

از دهم مرداد ماه آغاز می شود پذیره‌نویسی صندوق سرمایه‌گذاری مشترک فیروزه

پذیره نویسی این صندوق با مجوز رسمی سازمان بورس و اوراق بهادار از روز یک شنبه در شعب منتخب بانک سامان و کارگزاری بانک اقتصاد نوین کلید می خورد.

کارت ارزی توسکا موهبتی برای اقتصاد کشور

ارائه کارت ارزی توسکا از سوی موسسه اعتباری توسعه بی تردید اقدامی بسیار ارزش مند و مفید برای اقتصاد کشور و نظام بانکی است که در شرایط فعلی یک موهبت به حساب می آید.

راه‌اندازی نرم‌افزار سیمیا در 120 دفتر شهری پست بانک

نرم افزار یکپارچه خدمات بانکی (سیمیا) در 120 دفتر شهری پست بانک آذربایجان شرقی راه‌اندازی شد.

ارائه خدمات سامانه محب به بیش از 64 شرکت

سامانه محب به عنوان نخستین سامانه جامع ارائه خدمات به ادارات ، سازمانها، در بیش از 64 شرکت ، سازمان و دانشگاه در سراسر کشور نصب و راه اندازی شد .

سرانه جذب سپرده شعب بانک پارسیان 93 میلیارد تومان است

شایسته در جمع کاربران جوان بانک پس از پایان دوره آموزشی ،حساسیت نقش وجایگاه آنان را به عنوان اعضای جدید خانواده بزرگ پارسیان یاد آور شد. مدیرعامل بانک پارسیان با تبریک فرارسیدن ایام شعبانیه و میلاد با . . .

بانك ملى سهم یك سومى خود را در بازار بانكى حفظ مى كند

با توجه به مشخص شدن راهبرد بانك در برنامه چهار ساله، مى خواهیم سهم خود را كه حدود یك سوم از عملیات بانكى و پولى كشور است، در بازار حفظ كنیم.محمودرضا خاورى، مدیرعامل بانك ملى ایران با اشاره به نقش تحریم در فعالیت پولى و اعتبارى كشور افزود:

ایران رتبه اول استفاده ازكارت هاى بانكى درخاور میانه

۲ درصد ایرانى هاى بالاى ۱۸ سال،به جاى حمل و نقل پول نقد از كارت هاى بانكى استفاده مى كنند.به گزارش ام بى اى نیوز، آمار بدست آمده از میزان استفاده از كارتهاى بانكى در میان مردم جهان حاكى است ۳۲ درصد ایرانى . . .

آمادگی بانک توسعه صادرات برای افتتاح حساب پرداخت نقدی یارانه ها

بانک توسعه صادرات ایران از آمادگی کامل شعب این بانک برای افتتاح حساب پرداخت نقدی یارانه ها در استان تهران خبر داد.

پذیره نویسی اولیه صندوق سرمایه گذاری فیروزه با همکاری بانک سامان آغاز می شود.

بانک سامان به عنوان متولی و بانک عامل "صندوق سرمایه گذاری مشترک فیروزه" ، مسئولیت فروش و پذیره نویسی واحدهای سرمایه گذاری این صندوق را از طریق شعب منتخب خود از تاریخ10مرداد به مدت 89به عهده گرفته است.

تسویه نخستین معاملات «فیوچرز سهام» توسط بانك سامان

براى اولین بار تسویه نخستین معاملات قراردادهاى آتى سهام سازمان بورس و اوراق بهادار با موفقیت توسط بانك سامان انجام شد.

مدیرعامل بیمه معلم خبر داد: راه اندازى بیمه هاى P&I براى كشتیرانى

بیمه معلم به عنوان راهبر و با كمك و حمایت بیمه مركزى اقدام به راه اندازى بیمه هاى P&I براى كشتیرانى كرده است.محمدرضا عباسى، مدیرعامل بیمه معلم در گفت وگو با ایسنا درباره اقدامات شركت بیمه معلم در مقابله . . .

رونمایى از منفعت كارت سپهر در تهران

بانك صادرات كه چندى پیش منفعت كارت سپهر را در مشهد مقدس رونمایى كرد با اتكا به این تجربه موفق،امكان استفاده از این كارت را در اختیار شهروندان تهرانى نیز قرارداد.

« آرین »بانك ۱۰۰ درصد الكترونیكى مجوز گرفت

تغییر مدل هاى كسب و كار بانكى، كارشناسان بانك مركزى راحدود ۲ سال گذشته به تفكر واداشت تا جایى كه در بسته سیاستى و نظارتى بانك مركزى براى سال ۸۷ راه اندازى ۲ بانك صد در صد الكترونیكى تا پایان همان سال در دستور كار قرار گرفت.

...و سرانجام: عقیلی از کارآفرین رفت.

شایعه کناره گیری دکتر عقیلی از سمت مدیرعاملی بانک کارآفرین بعد از 10 سال حضور مستمر در این بانک, به واقعیت پیوست.

مدیر عامل بانک تات در مراسم افتتاح شعب استان قزوین اعلام کرد : افق بانك تات یك افق درازمدت و ملی است

به دنبال افتتاح شعب بانک تات در سرتاسر کشور دو شعبه این بانک در شهر قزوین و شهر صنعتی البرز افتتاح شد
صفحه 509 از 517  اول  قبلی   504    505    506    507    508    509    510    511    512    513    514   بعدی  آخر
کدام بانک را به دوستان خود توصیه می‌کنید؟
 


نتایج نظرسنجی
 

ویوان نیوز با همکاری لوکوپوک در یک طرح مشترک اقدام به تهیه قیمت روز کالا و خدمات در 9 گروه کرده است. از این پس شما می توانید با رجوع به هر یک از بخش های زیر قیمت و امکانات کالاهای مورد نظر خود را مشاهده و مقایسه کنید.

توجه: در صورت تمایل به معرفی قیمت کالا ها و خدمات خود در این طرح می توانید تقاضای خود را به نشانی info@vivannews.com ارسال فرمایید.