۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۹ دي ساعت: 10:51 عصر 1/18/2017
۲۶ ویژگی‌ یک بانک خوب
به راستی بانک خوب و بد با چه شاخص‌هایی شناسایی می‌شوند.آیا بانکی که منابع قابل توجهی را در ترازنامه خود جای داده است بانک خوب شناخته می‌شود یا در کنار این شاخص باید شاخص‌های دیگری هم مورد ارزیابی قرار گیرند.
اولویت‌های جدید وام بانکی کدامند؟
تسهیلات پرداخت شده بانک های غیردولتی و موسسات اعتباری در پایان آبان ماه امسال به رقم ۵۲۴۸,۷ هزار میلیارد ریال رسید که این میزان در پایان اسفندماه سال گذشته، ۴۳۶۲.۸ هزار میلیارد ریال بود.
رونمایی از آینده بانکداری
کارشناسان اجماع دارند اصلاح نظام بانکی، مهم‌ترین اولویت کنونی اقتصاد محسوب می‌شود. اما تصویر بانکداری پس از اصلاحات یکی از عوامل انگیزشی در همراهی ذی‌نفعان است. آینده نظام بانکی پس از اصلاح را می‌توان از دو رویکرد خرد و کلان، مورد بررسی قرار داد.
آرشیو
بازنگری در پارادایم تامین مالی استارت‌آپ‌ها
تامین مالی از طریق سرمایه‌گذاری ریسک پذیر(VC) یک فرآیند کاملا رقابتی است که تنها برای یک تا 2 درصد استارت‌آپ‌ها نه تنها تامین منابع مالی کرده، بلکه برای آنها امکاناتی مانند مشاوره استراتژی، بازاریابی، استخدام مدیران، حسابدار و... که برای رشد استارت‌آپ لازم است فراهم می‌کند.
انتخاب مسیر اولین مرحله کار مدیران جدید
هر مدیری که در ابتدای مسیر پرتلاطم و پیچیده مدیریت و رهبری یک سازمان قرار می‌گیرد و عهده‌دار مسوولیت سنگین رهبری کردن سرمایه‌های انسانی و مادی می‌شود، با چالش‌هایی روبه‌رو است که اگر از قبل خود را آماده رویارویی با آنها نکرده باشد، به احتمال زیاد با شکست و درماندگی مواجه خواهد شد.
بهترین مدیران ارشد اجرایی (CEO) چگونه کارهای مهم را انجام می دهند؟
معمولا انتظار از مدیر ارشد اجرایی یا به اصطلاح «مدیرعامل»، تببین استراتژی و هدایت افراد برای نیل به استراتژی های تبین شده است.
آرشیو

سفر و گردشگری

صفحه 10 از 45  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر

مسابقه انتخاب نام هتل با معماری ایرانی

مسابقه انتخاب نام هتل با معماری ایرانی

فهرست موزه های تهران (آدرس، شماره تماس و قیمت بلیط های آنها)

فهرست موزه های تهران (آدرس، شماره تماس و قیمت بلیط های آنها)

حسن صباح، قلعه‌ای با قرن‌ها تاریخ

برای لذت بردن از یک سفره کوتاه و خوشایند می‌توان جای چندان دوری نرفت، چرا که قزوین با ترکیبی از زیبایی‌های بی‌نظیر در همین نزدیکی است.

اولویت کدام است؟ بازار داخلی توریسم یا بازار خارجی؟

نیروهای زیادی شکل‌دهنده مقاصد هستند اما شاید بتوان یکی از مهمترین این نیروها را تقاضا و نیاز گردشگران دانست. به دلیل تاثیر تقاضا بر رقابت‌پذیری مقاصد است که برای درک بهتر وضعیت آنها ابتدا باید تقاضا و . . .

تهران 5 هتل 5 ستاره دارد، استانبول 23تا

چشم‌انداز گردشگری ایران، ۲۰ میلیون توریست خارجی است، اما در ایران فقط ۵۱ هتل ۵ ستاره وجود دارد. ضمن اینکه هتل‌های اسم و رسم دار ایران برای دو نیم سال آینده، تا ۹۰ درصد رزرو شده‌اند.

اقامتی در دالان‌های تاریخ شهر بابک

روستا چنان بکر و دست نخورده و نشسته در طبیعت اطرافش است که با وارد شدن به آن گویی قدم در دالان‌های تاریخ نهاده‌اید؛ خانه‌های کنده شده در دل کوه که با شکل‌های خاص خود بهترین جا برای پناه بردن از گرما و سرما در غیاب تکنولوژی است.

ایران فعال‌ترین کشور جهان در حوزه گردشگری خانواده

ایران‌ به‌عنوان فعال‌ترین کشور در حوزه گردشگری خانواده در جهان شناخته شد.

کانادا چگونه از جاذبه‌های مقاصدش استفاده می‌کند؟

مدیران مقاصد راهکارهای مختلفی برای ایجاد و توسعه مزایای رقابتی اتخاذ می‌کنند. اما بسیار اتفاق می‌افتد که پتانسیل‌های محیطی نادیده گرفته شوند.

چرخش خاورمیانه از نفت به توریسم

درآمد ملی بسیاری از کشورهای خاورمیانه حول نفت می‌چرخد و صادرات این ماده خام توانسته است طی سال‌ها چرخ اقتصاد این کشورها را به گردش در آورده و رفاه نسبی را در آنها ایجاد کند. اما نفت مانند هر ماده طبیعی . . .

نقش فناوری اطلاعات در توسعه گردشگری در یك همایش بین المللی بررسی شد

در چهارمین همایش بین المللی بازاریابی اینترنتی، اقتصاد و گردشگری شهری، نقش بازاریابی اینترنی و فناوری اطلاعات در توسعه اقتصاد و گردشگری مورد بررسی قرار گرفت.

همگرایی كشورها ی «اكو» درتوریسم پزشكی

در سال 1363 سه کشور ایران، پاکستان و ترکیه تصمیم گرفتند بار دیگر سازمان همكاری عمران منطقه‌ای را که پس از انقلاب اسلامی منحل شده بود زنده کنند....

چرا مدیران گردشگری به ویژگی‌های محیطی مقصد توجهی نمی‌کنند؟

یکی از بزرگ‌ترین چالش‌هایی که مدیران مقاصد با آن رو به رو هستند، درک معیارهایی است که باعث می‌شود افراد یک مقصد خاص را نسبت به دیگر مقاصد قابل انتخاب ترجیح دهند.

گردشگران چینی در ایران راهنما ندارند!

رئیس جامعه راهنمایان گردشگری ایران با بیان اینکه سال گذشته سفیر چین درخواست‌هایی را از متولیان گردشگری ایران داشت، گفت: در اختیار قراردادن بروشور و کتاب درباره ایران به زبان چینی، شناسایی رستوران‌های چینی . . .

درآمد میلیاردی مرد روستایی از هتل بی‌ستاره

کارآفرین‌میلیارد دلاری ایران کارش را از دستفروشی و درآمد روزانه ٣‌هزار تومان شروع کرده است. او تنها ٣٨‌سال دارد و درآمدزایی چشمگیرش با یک اتفاق معجزه‌آسا استارت خورده است.

شرط جابجایی فرودگاه مهر‌آباد

ایلخانی افتتاح فاز دوم فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) را یکی از اصلی‌ترین مقدمات دانست و گفت: در حال حاضر در فرودگاه امام تنها یک باند فعال است و در صورت هر گونه مشکل در این فرودگاه، تنها جایگزین فرودگاه . . .

الزام ایرلاین‌ها به درج نرخ بلیت هواپیما در شبکه فروش

مدیرکل دفتر نظارت بر فرودگاه‌ها، شرکت ها و موسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد: به منظور اطلاع رسانی و آگاهی مسافران از نرخ بلیت هواپیما، سازمان هواپیمایی کشوری طی بخشنامه ای شرکت های هواپیمایی . . .

ایران آمادگی پذیرش پروازهای عراق و اوکراین را دارد

معاون استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی کشوری از آمادگی کامل امنیتی و تجهیزات ایران برای پذیرش پروازهای عراق و اوکراین خبر داد.

مالزی سالانه 1000 گردشگر درمانی از ایران دارد

بیش از 1000 بیمار ایرانی در سال 2012 برای دریافت خدمات درمانی روانه مالزی شدند.

انجام پروازهای حج تمتع و عمره از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی‌(ره) قطعی شد

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌‌های کشور با اشاره به انتقال پروازهای حج تمتع و عمره، گفت: این پرواز‌ها به صورت قطعی از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) انجام خواهد شد.

لزوم معرفی مقاصد جدید گردشگری

رئیس جامعه هتلداران کشور از ضعف در تبلیغ خدمات هتل‌ها و تعریف مقصد جدید گرشگری انتقاد کرد و گفت: معاونت گردشگری و بخش خصوصی باید در تعریف مقاصد و مسیرهای گردشگری جدیت به خرج دهند.
صفحه 10 از 45  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر
کدام بانک را به دوستان خود توصیه می‌کنید؟
 


نتایج نظرسنجی
 

ویوان نیوز با همکاری لوکوپوک در یک طرح مشترک اقدام به تهیه قیمت روز کالا و خدمات در 9 گروه کرده است. از این پس شما می توانید با رجوع به هر یک از بخش های زیر قیمت و امکانات کالاهای مورد نظر خود را مشاهده و مقایسه کنید.

توجه: در صورت تمایل به معرفی قیمت کالا ها و خدمات خود در این طرح می توانید تقاضای خود را به نشانی info@vivannews.com ارسال فرمایید.