۱۳۹۸ جمعه ۳ خرداد ساعت: 3:37 عصر 5/24/2019
نقش بازیگران صورت‌های مالی بانک‌ها
وضعیت بانک‌ها و موسسات اعتباری در چند ماه اخیر از چند منظر در معرض توجه ویژه قرار گرفته است. نخست اینکه تابستان، موعد مجامع بانک‌هاست و دوم، موضوع موسسات اعتباری غیرمجاز و تعیین تکلیف سپرده‌ها، آنها را در بین اخبار پربازدید قرار داده بود.
اثرات منفی و رفتاری "مال‌ها"
مال‌ها یا مجتمع‌های تجاری چندمنظوره اگرچه این روزها به دلیل تنوع و تمرکز کالا،دسترسی آسان،جذابیت بصری و ارائه خدمات لوکس مورد استقبال اقشار مختلف جامعه قرار گرفته‌اند، اما یک آسیب‌شناس اجتماعی معتقد است اثرات منفی این فضاها بر جامعه بیشتر است و جامعه را به سوی مصرف گرایی سوق می‌دهد.
چرا تاکسی آنلاین ارزان است؟
افزایش ضریب نفوذ ۲ استارت‌آپ در بخش حمل‌ونقل مسافران درون‌شهری در دو سال گذشته منجر به ایجاد ابعاد جدیدی از تقابل طیف سنتی برای حذف آنها از بازار شده است. در جدیدترین اقدام، اتحادیه تاکسیرانان از این دو شرکت رقیب، در زمینه ارائه خدمات تاکسی اینترنتی‌ آنلاین به‌دلیل ارزان‌فروشی یا دامپینگ قیمتی به شورای رقابت شکایت کرده‌ است. شکایتی که البته شنیده ها حاکی از رد شدن آن از سوی شورای رقابت است و به زبان ساده یعنی اسنپ و تپسی قرار نیست گران شوند.
آرشیو
چگونه باید در گوگل تبلیغ کرد؟
تبلیغات در گوگل اصلی‌ترین منبع درآمد شرکت گوگل است.
بازاریابی آنی به شیوه شامپو «پنتن»
از خانه خارج می‌شوید و قصد دارید شام را خارج از خانه بخورید. اما هنوز تصمیمی برای رستوران مقصد خود نگرفته‌اید. موبایل را برداشته و به عنوان مثال، «غذاهای ایرانی» با فاصله 5 کیلومتری خود را جست‌وجو می‌کنید. در این حالت، فهرستی از رستوران‌هایی را مشاهده خواهید کرد که آماده‌اند روی تصمیم آنی شما اثر گذاشته و یک وعده غذایی را در خدمت شما باشند.این تغییر در شیوه رفتاری، ناشی از پیشرفت‌های فناوری است.
چطور تشخیص دهیم محیط کارمان سالم است یا ناسالم؟
مدتی است که دچار تردید شده‌ام و نمی‌دانم استعفا بدهم یا نه. حقوقم ناچیز است و مزایای چندانی دریافت نمی‌کنم اما مشکلم حقوق و مزایا نیست. مشکل اینجاست که رئیس واحد ما، فاقد مهارت‌های مدیریتی است. خودش اجازه دارد همه قوانین را زیر پا بگذارد، اما اگر یکی از ما دست از پا خطا کنیم، با ما به‌شدت برخورد می‌کند. من مجبورم در طول هفته ۱۰ تا ۱۲ ساعت اضافه‌کاری کنم، آنهم بدون حقوق، چون تعداد کارکنان کم و حجم کارها زیاد است. جابه‌جایی نیروها در واحد ما بسیار بالاست. واحد ما دوازده کارمند دارد اما سابقه کار من از همه بیشتر است.
آرشیو
نسخه چاپی نسخه چاپی ۱۳۸۹ بيست و سوم دي :تاریخ انتشار 4665 :کدخبر
ارسال به دوستان ارسال به دوستان 50822 :بازدید

مستر دیزی ثابت کرد بین اینترنت و آبگوشت رابطه ای وجود دارد.

مستر دیزی نخستین برند دیزی فروشی آنلاین در دنیاست که توانسته است با ایده خلاقانه یکی از سنتی ترین غذاها را به عنوان محصول خود به گروه بزرگی از جوانان علاقه مند به اینترنت عرضه کند.

اینکه که نصف ما ذائقه ی ماست و تمام اکثر ما تمام سهم ما از شکم ماست فلسفه ی عجیب و غریبی نیست. همین هوس خوردن گندم بود که پدر ما را از افلاک بر خاک آورد و باعث شد چندهزارسالی عرفا و فضلا و ... تلاش کنند که ما را از خاک به افلاک ببرند. همین تازگی ها ( منظور دو سه قرن اخیر ) هم پادشاه ایران بر سر هنداوانه گردن از دست داد و تاریخ ما باز گرفتار شکم شد.

اما دیزی مطلب دیگری است؛ انگار یک جوری به فرهنگ و خلق و خوی ما گره خورده است. رسم و رسوم تناول دارد. آنقدر خوردنش مرسوم بود که برای درب بازش و حیای گربه ی روی دیوار و پسرخاله های دسته دیزیمان مثل ها درست کرده ایم. قسمتی از تاریخ سینمای ما هم متعلق به دیزی خوردن فردین و پیازهایی است که با مشت نصف می شدند. دیزی به ایرانی جماعت بدجوری حال می دهد. هم خوردنش لذت بخش است، هم پختنش و مخصوصا کوبیدنش.

دیزی امروز غذایی شده که ماهی یک روز یا سالی یک روز می خوریم. آن هم با طعمی که معمولا من درآوردی است. برخی از ما هنوز توی عمرمان رنگ دیزی بزباش و دیزی انار و .... را هم ندیده ایم.

اینجاست که مستر دیزی وارد می شود. مردی با کلاه آشپزهای فرنگی و سبیل پهلوانان ایرانی، گرزش گوشتکوب و مرکبش ظرف دیزی. پرچمش زرد و قرمز است و قصدش بیرون کشیدن دیزی از تاریکی ذهن و ذائقه ی ما  و معرفی به همه ی جهان- حتی اگر مجبور باشد کلاه فرنگی بگذارد و اسمش شبیه اسمهای فرنگی باشد- گاندی هم خیابان خوبی است برای شروع این مکتب، چرا که با دوستان عزیزمان در شبه قاره هند  و شرق دور هم ، همزبان می شود.

شاعران این شاهنامه دستار و عبا ندارند. آشپز هم نیستند. چرای ماجرای تولد مستر دیزی آنقدر برایشان درونی شده که خودشان هم نمی دانند چرا! ولی انگار خوب توانسته اند افسار فرهنگ فست فود را به دست پهلوان ایرانی بدهند. حالا هر تهرانی، بدون نیاز به صرف وقت، بدون نگرانی از سلامتی غذایی، بدون نگرانی از چاقی، بدون نیاز به وارد شدن به سفره خانه های سنتی و نشستن روی تخت،  می تواند حداقل هفته ای یک بار دیزی را داغ داغ، در ظرف یک بار مصرف فلزی و گوشتکوب پلاستیکی بخورد و مطمئن باشد اگر این دیزی به خوشمزگی دیزی های مادربزرگش نیست، ولی از دیزی مادرش خیلی بهتر است. می تواند برای خانه هم سفارش بدهد که یاد مادربزرگش را توی خانه زنده کند.

دیگر نیازی به تقبیح و بدگویی از فرهنگ فست فود خوری نیست. مستر دیزی هم نوعی فست فود است. آن هم از نوع کاملا ایرانی اش؛ ساده ، لذیذ، مقوی و ماندگار. " easy, like a dizi  "  در محل کار، داخل ماشین، در ارتفاعات تهران، در مهمانی ها و سورهای شبانه و مخصوصا ظهر های جمعه ، بدجوری می چسبد.


شرایط نمایندگی

الف- امکاناتی که در اختیار نماینده قرار خواهد گرفت:
1 - استفاده از عنوان ثبت شده ی جهانی مستردیزی ، اولین فست فود ایرانی
2- تامین کلیه دستگاه ها و مواد اولیه توسط دفتر مرکزی
3 – برگزاری كارگاه های آموزشی برای مدیران و پرسنل، قبل و بعد از راه اندازی به جهت تضمین کیفیت کار
* همچنین سالیانه 2 سمینار آموزشی توسعه کسب و کار بصورت عمومی با حضور کلیه نمایندگان برگزار خواهد شد.
4 – نظارت كامل كیفی و كمی بر عملكرد نمایندگی
ناظرین و بازرسین Mr.Dizi بطور مرتب از نمایندگی ها بازدید بعمل خواهند آورد و از نظر كیفی بطور دقیق فعالیت نماینده را مورد ارزیابی قرار خواهند داد .
5 – بهره گیری از تجارب سایر نمایندگان
عضویت در باشگاه نمایندگان Mr.Dizi امكانی را برای نماینده فراهم می آورد كه با تبادل نظر و تجربیات با سایر نمایندگان امکان رشد و افزایش توان فروش را هرچه سریعتر عملی سازد . به همین منظور جلسات سه ماهه ای برگزار خواهد شد كه در آن كلیه نمایندگان با هم به تبادل نظر خواهند پرداخت.

ب- تعهدات نماینده بهMr.Dizi بطور عمده شامل موارد زیر است:
1- رعایت اصول بنیادین کمی و کیفی و داشتن صداقت کاری
2- ایجاد محیط فیزیكی مناسب و در خور شان یک فعالیت اقتصادی نوین
3- پیاده سازی موفق دوره های آموزشی طبق استاندارد ها
4- ارائه كلیه محصولات Mr.Dizi بر مبنای روش های اجرایی استاندارد
5- حضور كامل در جلسات ، تصمیمات و فعالیت های گروهی
6- همكاری كامل با ناظران كیفی

ج- شرایط لازم برای دریافت نمایندگی :
1- داشتن شرایط اشتغال به کار طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران ( عدم ممنوع المعامله بودن، داشتن کارت پایان خدمت و ....)
2- داشتن تجربه كافی و مفید
3- داشتن محل مناسب شخصی یا استیجاری( حداقل 45 مترمربع / ملک تجاری / دارای آب،برق، گاز و حداقل 2خط تلفن)
4- شراكت متوازن و مناسب
5- داشتن مجوزهای مرتبط مربوط به ملك
6- دارا بودن توان مالی مناسب
7-  التزام منشور کیفیت مستر دیزی
8- داشتن شرایط متعارف اجتماعی و فرهنگی
9- آشنایی كافی با Mr.Dizi و فعالیت های آن
10- قبول تعهد حداقل كاركرد ماهیانه .

د -روال  كاری دریافت نمایندگی
1-  تكمیل فرم درخواست نمایندگی (تکمیل فرم درخواست نمایندگی)
2- دریافت و تكمیل فرم پرسشنامه متقاضی و تهیه كلیه ضمائم لازم
3- انجام مذاکرات حضوری با متقاضی توسط دفترمرکزی
4-  معرفی اولیه ساختمان مناسب جهت نمایندگی
5- بازدید از محل و فعالیت های سابق و جاری متقاضی
6- تنظیم پیش نویس قرارداد و مطالعه طرح توجیهی
7-  پرداخت حق امتیاز توسط نماینده
8- عقد قرارداد نهایی و پرداخت پیش پرداخت
9- ارائه موافقت اصولی كتبی از Mr.Dizi به متقاضی
10-  آغاز نصب تجهیزات و آموزش
11- راه اندازی آزمایشی و آموزش پرسنل

امورنمایندگی: 4-88541763
09125936926

منشور اخلاقی مستردیزی

مسئولان و کارکنان مستردیزی خود را خدمتگزار شما می دانند واعتقاد دارند که:

مشترک حق دارد انتظار داشته باشد که محیط مستردیزی امن، پاکیزه، آراسته، منظم و راحت باشد.

مشترک حق دارد انتظار داشته باشد که کارکنان مستردیزی  خوش لباس، خوش برخورد، مودب، متین و مورد اعتماد باشند وبا وی رفتاری احترام آمیز و صمیمانه داشته باشند.

مشترک حق دارد انتظار داشته باشد کارکنان مستردیزی به سئوال های او با صبر وشکیبایی پاسخ دهند

مشترک حق دارد انتظار داشته باشد کار او در اسرع وقت و با حد اقل معطلی انجام شود.

مشترک حق دارد در هر زمان بداند سفارش او در چه وضعیتی است.

مشترک حق دارد انتظار داشته باشد کارکنان مستردیزی بین مشتریان تبعیض قائل نشوند و کیفیت خدمات ارائه شده برای همه یکسان و مطلوب باشد.

مشترک حق دارد انتظار داشته باشد که در صورت شکایت و ابراز نارضایتی از خدمات و محصولات به شکایت او سریعا رسیدگی شود.

 

منشور كیفیت مستردیزی

1-   مشتری گرایی ، ارتقای سطح کیفیت خدمات و افزایش پاسخگویی.

2-   افزایش ظرفیت و توان عملیاتی از طریق ارتقاء و توسعه زیرساختهای مورد نیاز .

3-   ارتقای سطح ایمنی بر اساس استانداردهای سازمانی ..

4-   پیشگیری از آلودگی های زیست محیطی و بهداشتی در کلیه جهات .

5-   گردآوری و رعایت قوانین و مقررات ملی بهداشت غذایی و زیست محیطی ، قوانین و مقررات ملی بهداشت حرفه ای و ایمنی

6-   افزایش شایستگی های کارکنان با نیازسنجی و اجرای آموزش های مؤثر و کاربردی.

7-   بهبود مداوم کلیه فرآیندها در جهت ارتقای هر چه بیشتر اثر بخشی سیستم مدیریت مستردیزی

 

مدیریت مستردیزی با اتکای به پروردگار متعال ، خود را متعهد به منشور كیفی و اخلاقی  مستردیزی می داند و در راستای رسیدن به اهداف فوق منابع لازمه را تامین و از کلیه همکاران و کارکنان می خواهد تا در راستای استقرار این سیستم و تحقق هرچه بیشتر این اهداف نهایت تلاش و کوشش خود را بنمایند و از كلیه مشتركان مستردیزی در صورت مشاهده هرگونه تناقض در عملكرد پرسنل و كاركنان مستردیزی، از طریق همین سایت مدیریت مستردیزی را مطلع سازند.

 

آدرس تهران-شعبه گاندی: خیابان گاندی-نبش کوچه چهارم-مرکزخریدگاندی-طبقه دوم-رستوران مستردیزی
تلفن: 88792065-88792034

آدرس تهران-شعبه ولیعصر: پایین تر از میدان ولیعصر-خیابان دمشق-خیابان مظفر جنوبی
تلفن: 88948700

آدرس تهران-شعبه پونک: میدان پونک-انتهای خیابان میرزا بابایی-پلاک 204
تلفن: 44491756 - 44491324
کلیدها , مستر دیزی


تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  


کدام بانک را به دوستان خود توصیه می‌کنید؟
 


نتایج نظرسنجی
 

ویوان نیوز با همکاری لوکوپوک در یک طرح مشترک اقدام به تهیه قیمت روز کالا و خدمات در 9 گروه کرده است. از این پس شما می توانید با رجوع به هر یک از بخش های زیر قیمت و امکانات کالاهای مورد نظر خود را مشاهده و مقایسه کنید.

توجه: در صورت تمایل به معرفی قیمت کالا ها و خدمات خود در این طرح می توانید تقاضای خود را به نشانی info@vivannews.com ارسال فرمایید.