۱۳۹۶ دوشنبه ۳۰ مرداد ساعت: 7:10 صبح 8/21/2017
تلویزیون آنلاین یا همان تلوبیون چقدر در ایران طرفدار دارد؟
امروز سرعت پیشرفت تکنولوژی تا حدی بالاست که در بسیاری از موارد از امکانات جدیدی که فراهم شده خبر نداریم اما البته همیشه هستند جوانان کنجکاو و باهوش که از آخرین فناوری‌های روز دنیا بهترین استفاده را می‌کنند.
وظایف و مسوولیت‌های سه گانه مدیر مالی
در عصر رقابت و تغییر و تحول، شرکت‌هایی موفق هستند که برنامه‌های بی هدف و تشریفات زائد را کنار بگذارند و درعوض، با برنامه‌ریزی منطقی، فعالیت‌ها را سازماندهی و با شاخص‌های هوشمندانه و کلیدی عملکرد را نظارت و کنترل کنند.
موانع جهش دیجیتالی ایران
موسسه Arthur D.Little یک شرکت مشهور در زمینه مشاوره در حوزه‌های نوآوری، استراتژی و‌ مدیریت است که در 1909 در بوستون آمریکا پایه‌گذاری شد. این شرکت اخیرا گزارشی درباره صنعت مخابرات ایران منتشر کرده که از سوی چهارنفر از تحلیلگران این شرکت (عمدتا مرتبط با بخش خاورمیانه این شرکت) تهیه و تدوین شده است. مطلب پیش‌رو خلاصه‌ای از بخش نخست این گزارش است که با عنوان «صنعت مخابرات ایران در آستانه جهش» حدود یک ماه قبل منتشر شده است.
آرشیو
استراتژی مناسب برای رشد موفقیت‌آمیز شرکت‌ها در آینده مبهم
شرکت کداک به عنوان مورد کلاسیکی از یک رهبری صنعتی که در پیش‌بینی برای تطابق با آینده‌ دیجیتال شکست‌خورده، زبانزد شده است.
چرا 90 درصد استارت‌آپ‌ها شکست می‎خورند؟
بیشتر استارت‌آپ‎ها شکست می‌خورند و عمر آنها اغلب کم است. یک استارت‌آپ معمولی به‌طور متوسط ۲۰ ماه فعالیت می‎کند و تا بسته شدن کامل درهایش حدود 3/1 میلیون دلار زیان مالی متحمل می‎شود. بنابراین چه فرمول موفقیتی را می‌توانیم برای این کسب‎وکارهای نوپا که در آغازین سال‎های‎ فعالیت خود با شکست مواجه می‏شوند، پیدا کنیم؟
چگونه در جلسه مصاحبه مستاصل به نظر نیاییم؟
مدتی است که کار خود را از دست داده‌ام و به دنبال یک شغل مناسب هستم اما به قدری در مضیقه مالی‌ام که گاهی اوقات دچار استیصال می‌شوم.
آرشیو
نسخه چاپی نسخه چاپی ۱۳۹۶ هفدهم خرداد :تاریخ انتشار 46952 :کدخبر
ارسال به دوستان ارسال به دوستان 8211 :بازدید

اندروید مارشملو از آب‌نبات چوبی پیشی گرفت

با آغاز هر ماه میلادی و در هفته اول هر ماه گوگل آماری را درباره نحوه توزیع و میزان استفاده کاربران سیستم عامل اندروید به شکل عمومی منتشر می‌کند. این آمار از بررسی همه دستگاه‌هایی که در ۷ روز گذشته از فروشگاه پلی‌استور گوگل بازدید کرده‌اند استخراج می‌شود.

جی‌اس‌ام: با آغاز هر ماه میلادی و در هفته اول هر ماه گوگل آماری را درباره نحوه توزیع و میزان استفاده کاربران سیستم عامل اندروید به شکل عمومی منتشر می‌کند. این آمار از بررسی همه دستگاه‌هایی که در ۷ روز گذشته از فروشگاه پلی‌استور گوگل بازدید کرده‌اند استخراج می‌شود. با پایان یافتن هفته اول از ماه ژوئن، آمار مربوط به این ماه نیز منتشر شده و توزیع نسخه‌های مختلف اندروید را بین کاربران نشان می‌دهد. طبق این آمار ششمین نسخه از اندروید، یعنی اندروید 6 مارشملو بالاخره توانست با 2/ 31 درصد استفاده کاربران، عنوان پرکاربردترین نسخه از اندروید را دریافت کند.

 

در یک ماه گذشته با عرضه پرچمداران جدید شرکت‌ها و همچنین عرضه به‌روزرسانی‌های مختلف برای دستگاه‌های قدیمی‌تر، اندروید 6 مارشملو و اندروید 7 نوگت سیر صعودی خود را در کسب سهام بازار حفظ کرده‌اند. طبق این آمار اندروید 0/ 7 و اندروید 1/ 7 نوگت با رشد 4/ 2۴ درصدی توانسته‌اند سهم خود را به 5/ 9 درصد افزایش بدهند و اندروید 6 مارشملو با کسب 2/ 31 درصد از سهم کاربران اندروید، پراستفاده‌ترین نسخه از اندروید شود. بعد از اندروید مارشملو، اندروید آب‌نبات چوبی با 8/ 30 درصد در جایگاه دوم قرار دارد که با توجه به اینکه احتمالا دیگر شاهد عرضه دستگاهی با این نسخه نخواهیم بود، یعنی هیچ زمانی اندروید 5 به جایگاه اول برنمی‌گردد.در جایگاه سوم اندروید 4/ 4 کیت کت قرار گرفته است. با اینکه بیش از سه سال از عرضه این نسخه از سیستم‌عامل اندروید می‌گذرد، همچنان 1/ 18 درصد از دستگاه‌های اندرویدی در حال استفاده از آن هستند. نسخه‌ قدیمی‌تر 1/ 4 تا 3/ 4 جلی‌بین هم در مجموع 8/ 8 درصد از سهام را در اختیار دارد و در انتها اندروید 4 بستنی نونی و اندروید 3/ 2 نان زنجبیلی هریک با 8/ 0 درصد عملا نسخه‌های از رده خارج شده هستند.

با اینکه گوگل از نسخه 1/ 7 نوگت عبور کرده و در حال توسعه اندروید 8 است، هنوز کمتر از ۱۰ درصد از کاربران اندرویدی از این نسخه استفاده می‌کنند. علت اصلی این اتفاق را می‌توان در سیستم به‌روزرسانی و توزیع شرکت‌های تولیدکننده گوشی جست‌وجو کرد که گاه برای یک به‌روزرسانی ممکن است به چند ماه زمان نیاز داشته باشند. با توجه به روند فروش گوشی‌های جدید و به‌روزرسانی‌هایی که در راه هستند، در ماه آینده احتمالا باز هم شاهد رشد اندروید 7 خواهیم بود و آب‌نبات چوبی گوگل بیش از پیش کمرنگ خواهد شد. با ادامه پیدا کردن این روند بعید به نظر می‌رسد مارشملو در آینده نزدیک قصد پایین آمدن از بالای جدول را داشته باشد و برای تغییرات اساسی‌تر در سهام بازار احتمالا باید منتظر عرضه نسخه جدید سیستم عامل اندروید بمانیم.


اخبار مرتبط با این خبر

123
ردیفتیترتاریخ
1 از مدیری خوب به مدیری بزرگ تبدیل شوید ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۹ مرداد
2 قدردانی از بانک صادرات برای حل مشکل پدیده شاندیز ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۹ مرداد
3 رنو رتبه نخست بازار خودروهای وارداتی ایران را از آن خود کرد ۱۳۹۶ شنبه ۲۸ مرداد
4 بانک‌پاسارگاد از نفرات برتر آزمون سراسری تقدیر می‌کند ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۵ مرداد
5 افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی آپ از محل جذب سود انباشته ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۵ مرداد
6 ارائه پرتال وب و نسخه جدید اندروید «ایرانسل من» ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۴ مرداد
7 نسل چهارم ضد آفتاب‌های سان‌سیف از راه رسید ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۴ مرداد
8 زندگی رویایی اینستاگرامرها از کجا می‌آید؟ ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۳ مرداد
9 شرکت پارس حیان از برند بایومارین رونمایی کرد ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۳ مرداد
10 انتقاد روزنامه اعتماد از عملکرد صداوسیما در پخش آگهی های تبلیغاتی ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۲ مرداد
11 مدیریت کارکنانی از 5 نسل ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۲ مرداد
12 امکان برداشت وجه نقد از خودپردازهای بانک ملی ایران بدون ملی کارت ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۱ مرداد
13 چه اقداماتی از ما یک کارجوی متمایز می‌سازد؟ ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۰ مرداد
14 اختصاص ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار از سوی بانک ملت برای اعزام دانشجویان به عتبات عالیات ۱۳۹۶ دوشنبه ۹ مرداد
15 عرضه سهام شرکت فناپ از سوی بانک پاسارگاد ۱۳۹۶ يکشنبه ۸ مرداد
16 بازدید مدیرعامل بانک ملت از شرکت پارس‌خودرو ۱۳۹۶ شنبه ۷ مرداد
17 حمایت بیمه دی از استارت‌آپ‌های نوآورانه بیمه‌ای ۱۳۹۶ چهارشنبه ۴ مرداد
18 رونمایی از سامانه‌های ویژه نابینایان در بانک تجارت ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۶ تير
19 رونمایی از سامانه پرداخت «ان‌اف‌سی» در بانک ملت ۱۳۹۶ شنبه ۲۴ تير
20 تقدیراتاق اصناف از مدیرعامل بانک پارسیان ۱۳۹۶ شنبه ۲۴ تير
123
تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  


کدام بانک را به دوستان خود توصیه می‌کنید؟
 


نتایج نظرسنجی
 

ویوان نیوز با همکاری لوکوپوک در یک طرح مشترک اقدام به تهیه قیمت روز کالا و خدمات در 9 گروه کرده است. از این پس شما می توانید با رجوع به هر یک از بخش های زیر قیمت و امکانات کالاهای مورد نظر خود را مشاهده و مقایسه کنید.

توجه: در صورت تمایل به معرفی قیمت کالا ها و خدمات خود در این طرح می توانید تقاضای خود را به نشانی info@vivannews.com ارسال فرمایید.