۱۳۹۶ جمعه ۲ تير ساعت: 6:40 عصر 6/23/2017
نقدی بر پیش‌فروش اولین خودرو پسابرجامی
ثبت‌نام برای خرید پژو 2008 در حالی از فردا آغاز می‌شود که طبق برنامه ایران خودرو، قرار است 16 هزار دستگاه از این محصول پیش‌فروش شود. با توجه به اینکه ایران خودرو قصد دارد 2008‌های ثبت‌نامی را در یک بازه زمانی 12 ماهه (از ابتدای شهریور 96 تا انتهای مرداد 97) تحویل دهد، این شرکت باید به طور متوسط در هر ماه حدود یک هزار و 350 دستگاه از این محصول را عرضه کند.
نیازمندی‌های قدیمی چطور می‌تواند پول و زمان ما را هدر بدهد؟
تا همین چند سال پیش اگر قصد خرید و فروش، اجاره یا رهن، واگذاری، معاوضه یا استخدام نیرو و پیدا کردن شغل را داشتیم، ‌باید در سرما و گرما یا ترافیک و شلوغی به دفاتر روزنامه‌ها برای آگهی دادن مراجعه می‌کردیم و بعد از پرداختن کلی هزینه یک جایگاه خیلی کوچک در گوشه و کنار صفحه نصیبمان می‌شد تا برای مدت یک روز آگهی خود را که فقط محدود به چند کلمه بود، چاپ و منتشر کنیم.
تولد دوباره اولین نرم‌افزار پیام‌رسان ایرانی
یک فعال آی‌تی معتقد است: استفاده از نرم‌افزارهای داخلی به رشد قابل توجه اقتصاد خرد و کلان کمک می‌کند و در ایجاد اشتغال نیز نقش موثری ایفا می‌کند.‌
آرشیو
کانال‌های دیجیتال جذب مشتری
رشد موبایل و فناوری‌های مرتبط با آن، با تغییر رفتارهای دیجیتال افراد هم همراه بوده است. امروزه موبایل بخش جدایی‌ناپذیر زندگی مردم است و ساعت‌هایی طولانی از وقت آنها در استفاده از این ابزار و در محیط‌های آنلاین سپری می‌شود. این وضعیت، تاییدکننده آن است که بازاریاب‌ها باید توجه بیشتری به این رفتارها و سبک زندگی داشته باشند تا بتوانند در افزایش فروش و رسیدن به اهداف تعیین‌شده سازمانشان موفق باشند.
10 اولویت کاری مدیران تازه کار
در این مقاله 10 اولویت کاری مدیرانی که کار خود را تازه شروع کرده‌اند، عنوان می‌شود:
نقش سهامداران در تعیین حاکمیت شرکتی
در بسیاری از کشورهای پیشرفته، حاکمیت شرکتی در میان مجموعه‌های مختلف به موازات روابط با سرمایه‌گذاران در حال تحول است. در بسیاری از شرکت‌های بزرگ این حاکمیت به سمتی می‌رود که بتواند همسو با انتظارات سهامداران حرکت کند.در چند سال اخیر، هیات‌مدیره در میان تعداد زیادی از شرکت‌های آمریکایی و انگلیسی هر روز روابط خود را به سهامداران نزدیک‌تر می‌کنند.
آرشیو
نسخه چاپی نسخه چاپی ۱۳۹۶ بيست و چهارم خرداد :تاریخ انتشار 47009 :کدخبر
ارسال به دوستان ارسال به دوستان 2080 :بازدید

خدمات جدید بانک اقتصادنوین به‌زودی راهی بازار می‌شود

رئیس هیات‌مدیره بانک اقتصادنوین گفت: شرایط رقابتی حاکم بر نظام بانکی ایجاب می‌کند که بانک اقتصادنوین در کنار ارائه خدمات و محصولات با کیفیت به مشتریان، با معرفی خدمات و محصولات جدید و خلاقانه زمینه رضایتمندی بیشتر مشتریان را فراهم کند.
رئیس هیات‌مدیره بانک اقتصادنوین گفت: شرایط رقابتی حاکم بر نظام بانکی ایجاب می‌کند که بانک اقتصادنوین در کنار ارائه خدمات و محصولات با کیفیت به مشتریان، با معرفی خدمات و محصولات جدید و خلاقانه زمینه رضایتمندی بیشتر مشتریان را فراهم کند.

به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، سیامک دولتی در جمع اعضای هیات‌مدیره، معاونان و مدیران ستادی این بانک طی سخنانی تاکید کرد: بانک اقتصادنوین به عنوان نخستین بانک خصوصی جمهوری اسلامی ایران پایه‌گذار تغییرات بنیادی و کیفی در نظام بانکی کشور بوده و علاوه‌بر این در طی سال‌های فعالیت خود همواره کوشیده با درک فضای رقابتی و با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان، نسبت به معرفی محصولات و خدمات جدید اقدام کند. وی اظهار کرد: معرفی محصولات و خدمات جدید توسط بانک اقتصادنوین علاوه‌بر اینکه رضایتمندی مشتریان را به همراه خواهد داشت، الگوی توسعه نظام بانکی در این بخش خواهد بود؛ به‌طوری‌که امروز شاهدیم خدماتی که توسط بانک اقتصادنوین طراحی و معرفی شده به‌صورت گسترده توسط سایر بانک‌ها به مشتریان ارائه می‌شود. رئیس هیات‌مدیره بانک اقتصادنوین هماهنگی و تعامل میان واحدهای مختلف را لازمه توسعه و معرفی محصولات و خدمات جدید دانست و گفت: در کنار تعامل واحدهای داخلی بانک برای معرفی محصولات بانکی جدید، این امکان فراهم است که با بهره‌مندی از فرصت‌های پیش‌روی شرکت‌های وابسته نیز بتوان نسبت به طراحی و معرفی خدمات جدید اقدام کرد. دولتی، برگزاری نشست‌های مشترک را تسهیل‌کننده توسعه و معرفی خدمات و محصولات جدید دانست و گفت: مشتری‌مداری ایجاب می‌کند با معرفی محصولات و خدمات نوین آسایش بیشتری برای مشتریان خود فراهم کنیم. در ادامه این نشست فرهاد عربلو، سرپرست و عضو هیات‌مدیره بانک اقتصادنوین نیز طی سخنانی از طراحی محصولات و خدمات جدید در این بانک خبر داد و گفت: با همکاری برخی شرکت‌های وابسته از جمله بیمه نوین و پرداخت نوین آرین خدمات جدیدی طراحی شده که به‌زودی معرفی خواهد شد.

وی گفت: بانک اقتصادنوین با بهره‌مندی از تمام امکانات خود می‌کوشد در راستای ایفای وظیفه ذاتی خود بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد که در این راستا مذاکرات و هماهنگی‌های لازم با شرکت‌های گروه اقتصادنوین از جمله بانک تعاون اسلامی برای سرمایه‌گذاری در عراق نیز صورت گرفته است. وی همچنین گفت: با معرفی خدمات و محصولات جدید علاوه‌بر کسب رضایتمندی مشتریان، فرصت خلق درآمدهای کارمزدی نیز برای بانک فراهم می‌شود که این مهم ضمن کاهش هزینه پول، در نهایت نرخ سود تسهیلات را در بانک کاهش خواهد داد. نصرت‌اله شهبازی دیگر عضو هیات‌مدیره و معاون اعتبارات و بین‌الملل این بانک نیز در این مراسم گفت: توسعه مدل کسب‌و‌کار و خدمات بانکی لازمه حضور در بازار پولی و بانکی کشور است که علاوه‌بر ایجاد مزیت رقابتی، زنجیره ارزش قابل اتکا نیز برای مشتریان ایجاد می‌کند. وی گفت: برگزاری نشست‌های مشترک با مشتریان برای طراحی و معرفی محصولات و خدمات جدید و حتی تعیین تکلیف پرونده‌های حقوقی بسیار تعیین‌کننده و مفید خواهد بود. علی‌اصغر پورمتین، عضو هیات‌مدیره بانک اقتصادنوین نیز در ادامه نشست با معاونان و مدیران ستادی این بانک گفت: پشتیبانی خدمات جاری در کنار لزوم معرفی خدمات نوین باید مورد توجه قرار بگیرد. وی با اشاره به اینکه بعضا ارائه خدمات در شبکه بانکی با اختلال مواجه می‌شود، گفت: بی‌توجهی به پشتیبانی خدمات جاری و توجه صرف به معرفی خدمات و محصولات جدید، زمینه را برای افت کیفیت خدمات بانک و در نهایت نارضایتی مشتریان فراهم می‌کند. در ادامه این نشست معاونان و مدیران حاضر در نشست به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود پیرامون موارد مطرح شده در جلسه پرداختند.


اخبار مرتبط با این خبر

123
ردیفتیترتاریخ
1 550 ریال سود به ازای هر سهم ایران کیش تقسیم می‌شود ۱۳۹۶ چهارشنبه ۳۱ خرداد
2 رونمایی از طرح شرکای تجاری باشگاه مشتریان بانک ملت ۱۳۹۶ چهارشنبه ۳۱ خرداد
3 کمک بهمن خودرو برای تاسیس بانک سلول‌های بنیادی ۱۳۹۶ چهارشنبه ۳۱ خرداد
4 افتتاح حساب بانک سینا نزد دو بانک خارجی ۱۳۹۶ چهارشنبه ۳۱ خرداد
5 هزینه افطاری بانک سامان صرف تجهیز مدارس مناطق محروم شد ۱۳۹۶ چهارشنبه ۳۱ خرداد
6 پرداخت 261 میلیارد ریال وام اشتغالزایی در بانک ملی ایران طی دو ماه نخست امسال ۱۳۹۶ چهارشنبه ۳۱ خرداد
7 قابلیت‌های جدید ال‌جی G6 در راه است ۱۳۹۶ سه شنبه ۳۰ خرداد
8 بازگشت شاسی‌بلندهای لوکس به بازار ایران ۱۳۹۶ سه شنبه ۳۰ خرداد
9 970 میلیارد ریال جایزه برای دارندگان حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک ملی ایران ۱۳۹۶ سه شنبه ۳۰ خرداد
10 از طریق باشگاه مشتریان بانک ایران زمین با تخفیف کتاب بخوانید ۱۳۹۶ سه شنبه ۳۰ خرداد
11 افتتاح بانک پارسیان شعبه خیابان راه‌آهن تبریز ۱۳۹۶ سه شنبه ۳۰ خرداد
12 رشد ۴۱ امتیازی شرکت مدیا موتورز در رضایتمندی مشتریان از خدمات پس از فروش ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۹ خرداد
13 رتبه‌های برتر بانک ملی ایران در گزارش شاپرک ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۹ خرداد
14 افزایش سرمایه بانک حکمت ایرانیان ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۹ خرداد
15 نسبت تسهیلات به سپرده بانک ملی ایران به 90 درصد رسید ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۹ خرداد
16 استقبال گسترده شهروندان از کارت شهروندی بانک شهر در شیراز ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۹ خرداد
17 درباره گوشی‌های جدید پیکسل چه می‌دانیم ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۹ خرداد
18 افزایش150 شعبه بانک پارسیان تا پایان سال ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۸ خرداد
19 اعلام نتایج قرعه‌کشی جشنواره کارت هدیه بانک کارآفرین ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۸ خرداد
20 احتمال تشکیل بزرگ‌ترین بانک خصوصی کشور ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۸ خرداد
123
تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  


تغییری در سبد درآمدی اپراتورها همایش بین‌المللی کلیدهای موفقیت در هلدینگ‌ها الزامات انتخاب سیستم گرمایشی مناسب چیست؟ چگونه بلیت هواپیما را با قیمتی پایین‌تر بخریم؟ اندروید مارشملو از آب‌نبات چوبی پیشی گرفت چگونه کش تلگرام را پاک کنیم؟ سایت آی پی امداد؛ راهنمایی برای خرید لوازم خانگی رانندگان اسنپ در تهران چگونه جذب می‌شوند؟ درآمد متخصصان علوم داده در دنیای IT با کمترین هزینه، بهترین پرواز را انتخاب کنید هشدار سازمان حمایت به متقاضیان پیش‌خرید خودرو رتبه اول و آخر بانک‌های بورسی در نسبت سرمایه آیا مایکروسافت در حال کشتن ویندوز 10 موبایل است؟ راه هایی برای کاهش مصرف باتری در گوشی های هوشمند چگونه پروازی ارزان به روسیه داشته باشیم؟ امکان خرید آنلاین بیمه از همه شرکت‌ها با اپلیکیشن «بیمیتو» فراهم شد شروع کار اپراتورهای مجازی تلفن همراه در ایران «فروشنده» اصغر فرهادی اسکار گرفت رقابت خودروسازان فرانسوی و چینی در ایران بازار داغ بازی‌های موبایل
کدام بانک را به دوستان خود توصیه می‌کنید؟
 


نتایج نظرسنجی
 

ویوان نیوز با همکاری لوکوپوک در یک طرح مشترک اقدام به تهیه قیمت روز کالا و خدمات در 9 گروه کرده است. از این پس شما می توانید با رجوع به هر یک از بخش های زیر قیمت و امکانات کالاهای مورد نظر خود را مشاهده و مقایسه کنید.

توجه: در صورت تمایل به معرفی قیمت کالا ها و خدمات خود در این طرح می توانید تقاضای خود را به نشانی info@vivannews.com ارسال فرمایید.