۱۳۹۶ دوشنبه ۳۰ مرداد ساعت: 11:23 صبح 8/21/2017
تلویزیون آنلاین یا همان تلوبیون چقدر در ایران طرفدار دارد؟
امروز سرعت پیشرفت تکنولوژی تا حدی بالاست که در بسیاری از موارد از امکانات جدیدی که فراهم شده خبر نداریم اما البته همیشه هستند جوانان کنجکاو و باهوش که از آخرین فناوری‌های روز دنیا بهترین استفاده را می‌کنند.
وظایف و مسوولیت‌های سه گانه مدیر مالی
در عصر رقابت و تغییر و تحول، شرکت‌هایی موفق هستند که برنامه‌های بی هدف و تشریفات زائد را کنار بگذارند و درعوض، با برنامه‌ریزی منطقی، فعالیت‌ها را سازماندهی و با شاخص‌های هوشمندانه و کلیدی عملکرد را نظارت و کنترل کنند.
موانع جهش دیجیتالی ایران
موسسه Arthur D.Little یک شرکت مشهور در زمینه مشاوره در حوزه‌های نوآوری، استراتژی و‌ مدیریت است که در 1909 در بوستون آمریکا پایه‌گذاری شد. این شرکت اخیرا گزارشی درباره صنعت مخابرات ایران منتشر کرده که از سوی چهارنفر از تحلیلگران این شرکت (عمدتا مرتبط با بخش خاورمیانه این شرکت) تهیه و تدوین شده است. مطلب پیش‌رو خلاصه‌ای از بخش نخست این گزارش است که با عنوان «صنعت مخابرات ایران در آستانه جهش» حدود یک ماه قبل منتشر شده است.
آرشیو
استراتژی مناسب برای رشد موفقیت‌آمیز شرکت‌ها در آینده مبهم
شرکت کداک به عنوان مورد کلاسیکی از یک رهبری صنعتی که در پیش‌بینی برای تطابق با آینده‌ دیجیتال شکست‌خورده، زبانزد شده است.
چرا 90 درصد استارت‌آپ‌ها شکست می‎خورند؟
بیشتر استارت‌آپ‎ها شکست می‌خورند و عمر آنها اغلب کم است. یک استارت‌آپ معمولی به‌طور متوسط ۲۰ ماه فعالیت می‎کند و تا بسته شدن کامل درهایش حدود 3/1 میلیون دلار زیان مالی متحمل می‎شود. بنابراین چه فرمول موفقیتی را می‌توانیم برای این کسب‎وکارهای نوپا که در آغازین سال‎های‎ فعالیت خود با شکست مواجه می‏شوند، پیدا کنیم؟
چگونه در جلسه مصاحبه مستاصل به نظر نیاییم؟
مدتی است که کار خود را از دست داده‌ام و به دنبال یک شغل مناسب هستم اما به قدری در مضیقه مالی‌ام که گاهی اوقات دچار استیصال می‌شوم.
آرشیو
نسخه چاپی نسخه چاپی ۱۳۹۶ بيست و چهارم خرداد :تاریخ انتشار 47009 :کدخبر
ارسال به دوستان ارسال به دوستان 4033 :بازدید

خدمات جدید بانک اقتصادنوین به‌زودی راهی بازار می‌شود

رئیس هیات‌مدیره بانک اقتصادنوین گفت: شرایط رقابتی حاکم بر نظام بانکی ایجاب می‌کند که بانک اقتصادنوین در کنار ارائه خدمات و محصولات با کیفیت به مشتریان، با معرفی خدمات و محصولات جدید و خلاقانه زمینه رضایتمندی بیشتر مشتریان را فراهم کند.
رئیس هیات‌مدیره بانک اقتصادنوین گفت: شرایط رقابتی حاکم بر نظام بانکی ایجاب می‌کند که بانک اقتصادنوین در کنار ارائه خدمات و محصولات با کیفیت به مشتریان، با معرفی خدمات و محصولات جدید و خلاقانه زمینه رضایتمندی بیشتر مشتریان را فراهم کند.

به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، سیامک دولتی در جمع اعضای هیات‌مدیره، معاونان و مدیران ستادی این بانک طی سخنانی تاکید کرد: بانک اقتصادنوین به عنوان نخستین بانک خصوصی جمهوری اسلامی ایران پایه‌گذار تغییرات بنیادی و کیفی در نظام بانکی کشور بوده و علاوه‌بر این در طی سال‌های فعالیت خود همواره کوشیده با درک فضای رقابتی و با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان، نسبت به معرفی محصولات و خدمات جدید اقدام کند. وی اظهار کرد: معرفی محصولات و خدمات جدید توسط بانک اقتصادنوین علاوه‌بر اینکه رضایتمندی مشتریان را به همراه خواهد داشت، الگوی توسعه نظام بانکی در این بخش خواهد بود؛ به‌طوری‌که امروز شاهدیم خدماتی که توسط بانک اقتصادنوین طراحی و معرفی شده به‌صورت گسترده توسط سایر بانک‌ها به مشتریان ارائه می‌شود. رئیس هیات‌مدیره بانک اقتصادنوین هماهنگی و تعامل میان واحدهای مختلف را لازمه توسعه و معرفی محصولات و خدمات جدید دانست و گفت: در کنار تعامل واحدهای داخلی بانک برای معرفی محصولات بانکی جدید، این امکان فراهم است که با بهره‌مندی از فرصت‌های پیش‌روی شرکت‌های وابسته نیز بتوان نسبت به طراحی و معرفی خدمات جدید اقدام کرد. دولتی، برگزاری نشست‌های مشترک را تسهیل‌کننده توسعه و معرفی خدمات و محصولات جدید دانست و گفت: مشتری‌مداری ایجاب می‌کند با معرفی محصولات و خدمات نوین آسایش بیشتری برای مشتریان خود فراهم کنیم. در ادامه این نشست فرهاد عربلو، سرپرست و عضو هیات‌مدیره بانک اقتصادنوین نیز طی سخنانی از طراحی محصولات و خدمات جدید در این بانک خبر داد و گفت: با همکاری برخی شرکت‌های وابسته از جمله بیمه نوین و پرداخت نوین آرین خدمات جدیدی طراحی شده که به‌زودی معرفی خواهد شد.

وی گفت: بانک اقتصادنوین با بهره‌مندی از تمام امکانات خود می‌کوشد در راستای ایفای وظیفه ذاتی خود بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد که در این راستا مذاکرات و هماهنگی‌های لازم با شرکت‌های گروه اقتصادنوین از جمله بانک تعاون اسلامی برای سرمایه‌گذاری در عراق نیز صورت گرفته است. وی همچنین گفت: با معرفی خدمات و محصولات جدید علاوه‌بر کسب رضایتمندی مشتریان، فرصت خلق درآمدهای کارمزدی نیز برای بانک فراهم می‌شود که این مهم ضمن کاهش هزینه پول، در نهایت نرخ سود تسهیلات را در بانک کاهش خواهد داد. نصرت‌اله شهبازی دیگر عضو هیات‌مدیره و معاون اعتبارات و بین‌الملل این بانک نیز در این مراسم گفت: توسعه مدل کسب‌و‌کار و خدمات بانکی لازمه حضور در بازار پولی و بانکی کشور است که علاوه‌بر ایجاد مزیت رقابتی، زنجیره ارزش قابل اتکا نیز برای مشتریان ایجاد می‌کند. وی گفت: برگزاری نشست‌های مشترک با مشتریان برای طراحی و معرفی محصولات و خدمات جدید و حتی تعیین تکلیف پرونده‌های حقوقی بسیار تعیین‌کننده و مفید خواهد بود. علی‌اصغر پورمتین، عضو هیات‌مدیره بانک اقتصادنوین نیز در ادامه نشست با معاونان و مدیران ستادی این بانک گفت: پشتیبانی خدمات جاری در کنار لزوم معرفی خدمات نوین باید مورد توجه قرار بگیرد. وی با اشاره به اینکه بعضا ارائه خدمات در شبکه بانکی با اختلال مواجه می‌شود، گفت: بی‌توجهی به پشتیبانی خدمات جاری و توجه صرف به معرفی خدمات و محصولات جدید، زمینه را برای افت کیفیت خدمات بانک و در نهایت نارضایتی مشتریان فراهم می‌کند. در ادامه این نشست معاونان و مدیران حاضر در نشست به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود پیرامون موارد مطرح شده در جلسه پرداختند.


اخبار مرتبط با این خبر

123
ردیفتیترتاریخ
1 10 نشانه اینکه زمان خرید یک گوشی جدید فرا رسیده است ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۹ مرداد
2 معرفی قابلیت‌های جدید اینستاگرام ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۹ مرداد
3 قدردانی از بانک صادرات برای حل مشکل پدیده شاندیز ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۹ مرداد
4 همه چیز درباره مدل جدید آبگرمکن بوتان ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۹ مرداد
5 پرداخت ٧٣١ میلیارد تسهیلات اشتغالزایی توسط بانک صادرات ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۹ مرداد
6 کلیه سپرده‌گذاران بانک دی تحت پوشش بیمه دی ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۹ مرداد
7 اطلاعیه بانك آینده برای سپرده‌گذاران تعاونی افضل توس ۱۳۹۶ شنبه ۲۸ مرداد
8 همکاری بانک تجارت با بنیاد کنترل سرطان ۱۳۹۶ شنبه ۲۸ مرداد
9 نرم‌افزار همراه بام بانک ملی ایران به روز شد ۱۳۹۶ شنبه ۲۸ مرداد
10 رنو رتبه نخست بازار خودروهای وارداتی ایران را از آن خود کرد ۱۳۹۶ شنبه ۲۸ مرداد
11 روان‌سازی صدور انواع ضمانتنامه در بانک ملی ایران در پسابرجام ۱۳۹۶ شنبه ۲۸ مرداد
12 رشد چشمگیر شاخص تاثیرگذاری بانک تجارت در اینستاگرام ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۵ مرداد
13 «اسنپ‌فود» نام جدید زودفود ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۵ مرداد
14 انتخاب «به همین نزدیکی» بانک ملی ایران به عنوان آگهی برتر فصل بهار ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۵ مرداد
15 بانک ملت فقط در رسانه‌های داخلی مجاز تبلیغ می‌کند ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۴ مرداد
16 بانک اقتصاد نوین وارد بازی نرخ شکنی نمی‌شود ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۴ مرداد
17 ارائه پرتال وب و نسخه جدید اندروید «ایرانسل من» ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۴ مرداد
18 پایان مرداد ماه، آخرین فرصت برای افتتاح حساب قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک ملی ایران ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۴ مرداد
19 پرداخت وام ازدواج در بانک گردشگری ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۴ مرداد
20 بانک اقتصاد نوین 16 ساله شد ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۴ مرداد
123
تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  


کدام بانک را به دوستان خود توصیه می‌کنید؟
 


نتایج نظرسنجی
 

ویوان نیوز با همکاری لوکوپوک در یک طرح مشترک اقدام به تهیه قیمت روز کالا و خدمات در 9 گروه کرده است. از این پس شما می توانید با رجوع به هر یک از بخش های زیر قیمت و امکانات کالاهای مورد نظر خود را مشاهده و مقایسه کنید.

توجه: در صورت تمایل به معرفی قیمت کالا ها و خدمات خود در این طرح می توانید تقاضای خود را به نشانی info@vivannews.com ارسال فرمایید.