۱۳۹۶ دوشنبه ۲ مرداد ساعت: 5:10 عصر 7/24/2017
موانع جهش دیجیتالی ایران
موسسه Arthur D.Little یک شرکت مشهور در زمینه مشاوره در حوزه‌های نوآوری، استراتژی و‌ مدیریت است که در 1909 در بوستون آمریکا پایه‌گذاری شد. این شرکت اخیرا گزارشی درباره صنعت مخابرات ایران منتشر کرده که از سوی چهارنفر از تحلیلگران این شرکت (عمدتا مرتبط با بخش خاورمیانه این شرکت) تهیه و تدوین شده است. مطلب پیش‌رو خلاصه‌ای از بخش نخست این گزارش است که با عنوان «صنعت مخابرات ایران در آستانه جهش» حدود یک ماه قبل منتشر شده است.
جنگ نرم شبکه‌های ماهواره‌ای علیه نظام بانکی کشور
اقتصاد ایران به شدت بانک محور است، به همین سبب سرنوشت بخش مهمی از اقتصاد کشور به سرنوشت بانک‌های ما گره خورده است. شریک دیگر این سرنوشت میلیون‌ها ایرانی هستند که اندوخته‌های خود را در بانک‌ها و موسسات اعتباری سپرده‌گذاری کرده‌اند تا از سودی که به دست می‌آورند، هم چرخ‌های زندگی خود را بهتر بچرخانند و هم این سود را به سپر محافظتی در برابر نرخ تورمی که حتی تک رقمی آن، قدرت خرید دارایی آنها را در گذر زمان کاهش می‌دهد، تبدیل کنند.
آسیب‌شناسی شراکت خارجی در خودروسازی ایران
خودروسازی ایران در حالی پس از توافق هسته‌ای و برجام، دور جدیدی از مشارکت‌های خارجی خود را آغاز کرده که قراردادهای جدید در بوته نقد قرار گرفته و اقشار مختلفی نسبت به آنها واکنش (چه مثبت و چه منفی) نشان داده‌اند.
آرشیو
شبکه‌های محبوب در فضای مجازی
نتایج یک نظرسنجی از رفتارشناسی کاربران ایرانی در شبکه‌های اجتماعی نشان‌دهنده محبوبیت بالای تلگرام و اینستاگرام است. براساس این نظرسنجی دلیل اصلی استفاده از شبکه‌های اجتماعی جست‌وجوی مطالب است و در این میان زنان نسبت به مردان مطالب را با جدیت بیشتری دنبال می‌کنند.
روش‌هایی برای بازاریابی و فروش اپلیکیشن
اپلیکیشن نوعی نرم‌افزار کامپیوتر است که برای استفاده کاربر نهایی استفاده می‌شود. اکثر نرم‌افزارهایی که روزانه استفاده می‌کنیم، شامل این تعریف می‌شوند.
شبکه‌سازی ستون موفقیت همه کسب‌و‌کارها
این روزها ارائه برندها و در معرض قرار دادن محصولات و خدمات بسیار آسان‌تر شده است. همه اینها به لطف تبلیغات و از همه مهم‌تر شبکه‌سازی آسان ممکن شده که ارائه همه چیز را در اینترنت امکان‌پذیر ساخته‌اند.
آرشیو
نسخه چاپی نسخه چاپی ۱۳۹۶ سيزدهم خرداد :تاریخ انتشار 46934 :کدخبر
ارسال به دوستان ارسال به دوستان 6851 :بازدید

سایت آی پی امداد؛ راهنمایی برای خرید لوازم خانگی

برای گرفتن مشاوره پیش از خرید لوازم خانگی می‌توانید به با سایت آی پی امداد مراجعه کنید.

برای گرفتن مشاوره پیش از خرید لوازم خانگی می‌توانید به با سایت آی پی امداد مراجعه کنید.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، برای گرفتن مشاوره پیش از خرید لوازم خانگی، تعمیر یخچال، تعمیر جارو برقی و دسترسی به نمایندگی تعمیرات تمامی برندهای  لوازم خانگی مانند نمایندگی جنرال الکتریک، نمایندگی آدمیرال و... می‌توانید به سایت آی پی امداد مراجعه کنید.

امروزه جارو برقی به یکی از وسایل لازم و ضروری منازل بدل شده و تقریبا اکثر خانواده‌ها از این وسیله پر سر و صدا استفاده می‌کنند. گروه کارشناسی آی پی امداد به اهمیت جارو برقی در زندگی روزمره خانواده‌های ایرانی پرداخته و موضوعات پیرامون خرید جاروبرقی را بررسی کند.

شاید تصور این مطلب چندان دور از ذهن نباشد که تا قبل از پیدایش این وسیله برقی، بهترین ابزار برای نظافت، جاروی دستی بود و در مواردی با استفاده از دستمال‌های پارچه‌ای گرد و غبار را داخل منازل پاک می‌کردند. این نظافت از نظر بهداشتی مشکلات داشت موجب برخاستن گرد و غبار و در نتیجه آلوده‌شدن محیط منازل می‌شد. همه این مشکلات کم کم بشر را به فکر اختراع وسیله‌ای ماشینی انداخت تا بتواند هم موجبات راحتی انسان‌ها را فراهم کند و در عین حال به کم شدن آلودگی خانه‌ها نیز کمک کند. و این‌گونه بود که اولین جاروی ماشینی اختراع شد. این جارو را مخترع اهل شیکاگوی آمریکا در سال ۱۸۶۵ ساخت. این وسیله از جنس چوب بود. اما این اختراع چندان از نظر بهداشتی و سهولت استفاده مورد قبول مصرف‌کنندگان واقع نشد و سرانجام در سال ۱۹۰۷ اولین جاروی برقی اختراع شد. 

خرید جارو برقی
یکی از موضوعات مهم در مورد جارو برقی، بحث خرید آن است. خرید جارو برقی همچون بسیاری از لوازم‌خانگی دیگر مستلزم توجه به پاره‌ای از نکات است که کیفیت تصمیم‌گیری شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد. این معیارها در بسیاری از خانواده‌ها متغیر است اما در حالت کلی معیارهایی کلی در میان اکثر آنها وجود دارد که در زیر توضیح مختصر هر یک از این ملاک‌ها آمده است:
قیمت جاروبرقی و بودجه شخصی  شما: موضوع قیمت جارو برقی و بودجه شخصی شما یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در تصمیم‌گیری شما است. قیمت جارو برقی مشخص می‌کند که شما با بودجه مورد نظر خود قادر به خرید چه نوع کیفیت و برندی از جارو برقی هستید. این قیمت است که ملاک طبقه‌بندی جارو برقی از لحاظ مدل، کیفیت و مزایای اضافی را به وجود می‌آورد. پس بنابراین در هنگام خرید جارو برقی بودجه شما تعیین‌کننده نوع، مدل و برند جارو برقی شما است.
ضمانت‌نامه معتبر و خدمات پس از فروش: گروه کارشناسی آی پی امداد به شما توصیه می‌کند هنگام خرید از  شرکت‌های بازرگانی و نمایندگی‌ها به موضوع ضمانت‌نامه و خدمات پس از فروش جارو برقی توجه دو چندانی کنید. ضمانت‌نامه جارو برقی به شما این اطمینان را می‌دهد که محصول فوق بر اساس قوانین شرکت سازنده، شامل ارائه خدمات پس از فروش رایگان جهت تعویض قطعات و  دستمزد تعمیر است و مدت زمان استفاده از خدمات را مشخص می‌کند. لازمه این کار خرید جاروبرقی از نمایندگی‌های مجاز است. گروه تحقیقات شرکت آی پی امداد در مطالعه‌ای برندهای برتر این حوزه را بر اساس شاخص‌هایی چون کیفیت محصول، قدرت موتور،  رنگ‌بندی، اندازه، مزایای جانبی، رضایت مصرف‌کننده مورد بررسی قرار دادند که می‌توان آنها را در برندهایی چون الجی، بوش، پاناسونیک، بکو، زیمنس، کارچو، کنوود، هیتایی، هیلتون، هاردستون و گوسونیک خلاصه کرد.

ویژگی‌های فنی جارو برقی: اولین موضوع مهم هنگام توجه به ویژگی‌های جارو برقی به هنگام خرید توجه به قدرت موتور جاروبرقی و میزان مکندگی آن است. 

برای مصارف خانگی مناسب‌ترین جارو برقی با میزان قدرت موتور یک هزار و ۶۰۰ تا دو هزار ۵۰۰ وات است.

توجه به میزان مصرف انرژی نیز در زمان خرید جارو برقی موضوعی مهم است. به دلیل آن که جاروبرقی وسیله مورد استفاده در اکثر ساعات شبانه‌روز است، توجه به میزان مصرف انرژی می‌تواند در کاهش استفاده از برق مفید باشد.

همچنین توجه به وزن و اندازه و ابعاد جارو برقی برای افراد به خصوص برای خانم‌ها که بیشترین افراد استفاده‌کننده از این وسیله هستند مهم است.

صدا نیز عاملی تاثیرگذار در خرید محسوب می‌شود. امروزه بیشتر افراد به دنبال راحتی بیشتر هستند؛ پس صدای کمتر جارو برقی نیز می‌تواند یک مزیت برای این وسیله محسوب شود.

مزایای استفاده از جاروبرقی 
نظافت منازل از گرد و غبار برای خانواده‌ها اهمیت فراوانی دارد. شما باید در کنار تمیزی محل زندگی به سلامتی جسمی خود نیز توجه کنید. گرد وغبار موجود در منازل شامل باکتری‌های مختلفی هستند که از راه‌های مختلف وارد خانه می‌شوند. شما هر چقدر هم راه‌های ورودی اعم از درب و پنجره را بسته نگه دارید بازهم گرد و غبار از طریق لباس یا کفش وارد منزل می‌شود. شما می‌توانید با استفاده از جاروبرقی به طور روزانه منزل خود را تمیز نگاه داشته و محیطی سالم را برای خود و خانواده خود رقم بزنید.

افرادی که از بیماری‌های تنفسی مثل آسم رنج می‌برند بهتر است روزانه رختخواب خود را جارو کشیده و گرد وغبار پنهان در میان الیاف پارچه‌ها از بین ببرند. انجام مرتب این عمل، به مرور  زمان موجب تسریع در بهبود بیماری شما می‌شود.

نکات مهم در نگهداری جارو برقی
اگر چه جارو برقی وسیله‌ای برای تمیزی و نظافت محل زندگی به کار می‌رود اما نباید در حفظ و نگهداری آن غفلت داشته باشیم. زیرا جارو برقی نیز مانند هر وسیله دیگر نیاز به وارسی و تعمیر و نگهداری دارد. پیشنهاد آی پی امداد برای شما در شیوه‌های نگه‌داری صحیح  از جاروبرقی به صورت موارد زیر خلاصه شده است:
- شما باید کیسه جارو برقی خود را مرتبا بررسی کرده و قبل از پر شدن آن را تخلیه کنید.
- فیلتر جارو برقی خود را حداقل هر ۶  ماه یک‌بار شست‌وشو داده و در صورت معیوب بودن تعویض کنید.
- در صورت امکان از فیلترهای یکبار مصرف استفاده کنید و در موارد غیر از این حتما از ماسک برای تخلیه کیسه کمک بگیرید.
- چرخ‌ها و بدنه جارو برقی خود را بعد از هر بار استفاده با دستمال مرطوب تمیز کنید چرا که همیشه در هنگام استفاده، این اجزا حاوی مقدار زیادی گرد و غبار می‌شود.اخبار مرتبط با این خبر

12
ردیفتیترتاریخ
1 «پالایشگاه غلات»، آرزویی که گروه صنعتی زر برای صنعت ایران محقق کرد ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۷ تير
2 روش‌هایی برای بازاریابی و فروش اپلیکیشن ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۶ تير
3 امکان تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دایمی برای مشترکان رایتل فراهم شد ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۵ تير
4 خدمات ویژه اسنپ برای بانوان آغاز به کار کرد ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۱ تير
5 روش‌هایی برای تبدیل کارمندان به کارآفرینان درون‌سازمانی ۱۳۹۶ شنبه ۱۷ تير
6 برنامه‌های بورگوارد برای ورود به ایران ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۲ تير
7 برنامه‌ریزی بانک ملی ایران برای پذیره‌نویسی الکترونیکی صندوق سرمایه‌گذاری ۱۳۹۶ يکشنبه ۴ تير
8 برنامه‌های بانک تجارت برای ارتقاء استانداردهای شفافیت مالی ۱۳۹۶ شنبه ۳ تير
9 خرید از مارکت‌های بین‌المللی با کارت‌های یورکاردز ۱۳۹۶ شنبه ۳ تير
10 کمک بهمن خودرو برای تاسیس بانک سلول‌های بنیادی ۱۳۹۶ چهارشنبه ۳۱ خرداد
11 970 میلیارد ریال جایزه برای دارندگان حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک ملی ایران ۱۳۹۶ سه شنبه ۳۰ خرداد
12 دلایلی برای خرید نیسان ایکس ‌تریل، شاسی‌بلند قدرتمند نیسان ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۴ خرداد
13 خرید ۸۰۰۰ میلیارد ریال کارت هدیه از بانک ملی ایران ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۲ خرداد
14 280 ریال سود برای هر سهم بیمه تجارت نو ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۱ خرداد
15 دیجی‌چارتر بهترین قیمت خرید بلیط هواپیما را ارائه کرد ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۱ خرداد
16 طرحی برای عبور از بحران ۱۳۹۶ شنبه ۲۰ خرداد
17 مدیران محصول برای دنیای دیجیتال ۱۳۹۶ شنبه ۲۰ خرداد
18 بودجه 62 میلیارد ریالی بانک ملی برای مشارکت در طرح‌های عام‌المنفعه ۱۳۹۶ شنبه ۲۰ خرداد
19 سایت آی پی امداد؛ راهنمایی برای خرید لوازم خانگی ۱۳۹۶ شنبه ۱۳ خرداد
20 کمک میلیاردی بانک ملی برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد ۱۳۹۶ شنبه ۱۳ خرداد
12
تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  


استمرار همکاری گروه توسن و GRG Banking معرفی اپلیکیشن حملو؛ پیک موتوری آنلاین چطور می‌توانیم با ایوار به تور اروپا سفر کنیم؟ خرید از مارکت‌های بین‌المللی با کارت‌های یورکاردز تغییری در سبد درآمدی اپراتورها همایش بین‌المللی کلیدهای موفقیت در هلدینگ‌ها الزامات انتخاب سیستم گرمایشی مناسب چیست؟ چگونه بلیت هواپیما را با قیمتی پایین‌تر بخریم؟ اندروید مارشملو از آب‌نبات چوبی پیشی گرفت چگونه کش تلگرام را پاک کنیم؟ سایت آی پی امداد؛ راهنمایی برای خرید لوازم خانگی رانندگان اسنپ در تهران چگونه جذب می‌شوند؟ درآمد متخصصان علوم داده در دنیای IT با کمترین هزینه، بهترین پرواز را انتخاب کنید هشدار سازمان حمایت به متقاضیان پیش‌خرید خودرو رتبه اول و آخر بانک‌های بورسی در نسبت سرمایه آیا مایکروسافت در حال کشتن ویندوز 10 موبایل است؟ راه هایی برای کاهش مصرف باتری در گوشی های هوشمند چگونه پروازی ارزان به روسیه داشته باشیم؟ امکان خرید آنلاین بیمه از همه شرکت‌ها با اپلیکیشن «بیمیتو» فراهم شد
کدام بانک را به دوستان خود توصیه می‌کنید؟
 


نتایج نظرسنجی
 

ویوان نیوز با همکاری لوکوپوک در یک طرح مشترک اقدام به تهیه قیمت روز کالا و خدمات در 9 گروه کرده است. از این پس شما می توانید با رجوع به هر یک از بخش های زیر قیمت و امکانات کالاهای مورد نظر خود را مشاهده و مقایسه کنید.

توجه: در صورت تمایل به معرفی قیمت کالا ها و خدمات خود در این طرح می توانید تقاضای خود را به نشانی info@vivannews.com ارسال فرمایید.