۱۳۹۶ دوشنبه ۳۰ مرداد ساعت: 7:09 صبح 8/21/2017
تلویزیون آنلاین یا همان تلوبیون چقدر در ایران طرفدار دارد؟
امروز سرعت پیشرفت تکنولوژی تا حدی بالاست که در بسیاری از موارد از امکانات جدیدی که فراهم شده خبر نداریم اما البته همیشه هستند جوانان کنجکاو و باهوش که از آخرین فناوری‌های روز دنیا بهترین استفاده را می‌کنند.
وظایف و مسوولیت‌های سه گانه مدیر مالی
در عصر رقابت و تغییر و تحول، شرکت‌هایی موفق هستند که برنامه‌های بی هدف و تشریفات زائد را کنار بگذارند و درعوض، با برنامه‌ریزی منطقی، فعالیت‌ها را سازماندهی و با شاخص‌های هوشمندانه و کلیدی عملکرد را نظارت و کنترل کنند.
موانع جهش دیجیتالی ایران
موسسه Arthur D.Little یک شرکت مشهور در زمینه مشاوره در حوزه‌های نوآوری، استراتژی و‌ مدیریت است که در 1909 در بوستون آمریکا پایه‌گذاری شد. این شرکت اخیرا گزارشی درباره صنعت مخابرات ایران منتشر کرده که از سوی چهارنفر از تحلیلگران این شرکت (عمدتا مرتبط با بخش خاورمیانه این شرکت) تهیه و تدوین شده است. مطلب پیش‌رو خلاصه‌ای از بخش نخست این گزارش است که با عنوان «صنعت مخابرات ایران در آستانه جهش» حدود یک ماه قبل منتشر شده است.
آرشیو
استراتژی مناسب برای رشد موفقیت‌آمیز شرکت‌ها در آینده مبهم
شرکت کداک به عنوان مورد کلاسیکی از یک رهبری صنعتی که در پیش‌بینی برای تطابق با آینده‌ دیجیتال شکست‌خورده، زبانزد شده است.
چرا 90 درصد استارت‌آپ‌ها شکست می‎خورند؟
بیشتر استارت‌آپ‎ها شکست می‌خورند و عمر آنها اغلب کم است. یک استارت‌آپ معمولی به‌طور متوسط ۲۰ ماه فعالیت می‎کند و تا بسته شدن کامل درهایش حدود 3/1 میلیون دلار زیان مالی متحمل می‎شود. بنابراین چه فرمول موفقیتی را می‌توانیم برای این کسب‎وکارهای نوپا که در آغازین سال‎های‎ فعالیت خود با شکست مواجه می‏شوند، پیدا کنیم؟
چگونه در جلسه مصاحبه مستاصل به نظر نیاییم؟
مدتی است که کار خود را از دست داده‌ام و به دنبال یک شغل مناسب هستم اما به قدری در مضیقه مالی‌ام که گاهی اوقات دچار استیصال می‌شوم.
آرشیو
نسخه چاپی نسخه چاپی ۱۳۹۶ بيست و دوم خرداد :تاریخ انتشار 46991 :کدخبر
ارسال به دوستان ارسال به دوستان 17171 :بازدید

نیازمندی‌های قدیمی چطور می‌تواند پول و زمان ما را هدر بدهد؟

تا همین چند سال پیش اگر قصد خرید و فروش، اجاره یا رهن، واگذاری، معاوضه یا استخدام نیرو و پیدا کردن شغل را داشتیم، ‌باید در سرما و گرما یا ترافیک و شلوغی به دفاتر روزنامه‌ها برای آگهی دادن مراجعه می‌کردیم و بعد از پرداختن کلی هزینه یک جایگاه خیلی کوچک در گوشه و کنار صفحه نصیبمان می‌شد تا برای مدت یک روز آگهی خود را که فقط محدود به چند کلمه بود، چاپ و منتشر کنیم.

تا همین چند سال پیش اگر قصد خرید و فروش، اجاره یا رهن، واگذاری، معاوضه یا استخدام نیرو و پیدا کردن شغل را داشتیم، ‌باید در سرما و گرما یا ترافیک و شلوغی به دفاتر روزنامه‌ها برای آگهی دادن مراجعه می‌کردیم و بعد از پرداختن کلی هزینه یک جایگاه خیلی کوچک در گوشه و کنار صفحه نصیبمان می‌شد تا برای مدت یک روز آگهی خود را که فقط محدود به چند کلمه بود، چاپ و منتشر کنیم.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام شیپور، همینطور اگر می‌خواستیم از نیازمندی‌ها کالا یا خدماتی را پیدا  کنیم، باید صبح می‌رفتیم به دکه روزنامه فروشی و چند روزنامه و نیازمندی می‌خریدیم و تا شب مدام صفحات نیازمندی‌های روزنامه‌ها را بالا و پایین می‌کردیم.

 در هر حال مجبور بودیم برای انجام این کارها زمان زیادی را بیهوده هدر بدهیم، انرژی فراوانی بگذاریم و هزینه زیادی هم صرف کنیم، تا آگهی‌هایمان را نهایتا تعداد محدودی از افراد ببینند یا بتوانیم تعداد کمی از آگهی‌های دیگران را ببینیم.

تحمل همه این زحمت‌ها و محدودیت‌ها هم فقط برای یک آگهی دادن یا چند آگهی دیدن بود.

همه این مشکلات ریز و درشت باعث شد تا سایتی مانند شیپور راه‌اندازی شود. سایتی که نیازمندی‌های اینترنتی  سراسر کشور است و این مشکلات را برطرف کرده است. برای دانستن چگونگی حل شدن این محدودیت‌ها با ما همراه باشید؛

اول از همه اینکه نیازمندی‌های شیپور آنلاین است و این یعنی هیچ کسی در دسترسی به شیپور محدودیتی ندارد چون هر کجا که یک گوشی موبایل یا لپ‌تاپ و کامپیوتر باشد، می‌توان از سایت شیپور استفاده کرد.

دوم اینکه همه خدمات شیپور رایگان است یعنی اگر شما بخواهید آگهی ثبت کنید، می‌توانید این کار را بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای انجام دهید و همچنین دیدن آگهی‌ها هم رایگان است.

سوم اینکه هیچ کسی برای ثبت آگهی در شیپور هیچ‌گونه محدودیتی ندارد. بنابراین می‌توان روزانه چندین آگهی ثبت کرد یا ساعت‌ها در این نیازمندی‌ها، آگهی‌ها را بررسی کرد.

موارد بعدی درباره خود آگهی‌هاست. در سایت شیپور متن آگهی‌ها، عنوان‌ها و عکس‌ها محدود نیست و می‌توان آگهی‌هایی بسیار مفصل با عکس‌ها و تصاویر با کیفیت ثبت کرد تا از سوال و جواب‌هایی که در تماس‌های تلفنی مشتری‌ها پیش می‌آید راحت شد چون همانطور که می‌دانید در نیازمندی‌های روزنامه‌ها فقط می‌توان چند کلمه استفاده کرد و توضیحات تکمیلی را باید به صورت حضوری یا تلفنی ارائه کرد که خود همین موضوع انرژی و زمان زیادی نیاز دارد. در صورتی هم که بخواهید توضیحات بیشتری بدهید و متن بیشتری استفاده کنید حتما باید مبلغ بالاتری بپردازید و این یعنی افزایش هزینه‌ها.

اما اگر شما نیازمندی‌هایی داشته باشید که بتوانید در آگهی‌هایی که ثبت می‌کنید همه توضیحات را درج کنید و هر تعداد عکس که نیاز باشد برای آگهی خود بارگذاری کنید، مطمئنا هم در زمان صرفه‌جویی می‌شود و هم در وقت و هزینه‌های کسانی که آگهی شما را می‌بینند. چون آنها همه توضیحات لازم را می‌خوانند و عکس‌ها را بررسی می‌کنند و در صورتی که قطعا کالا یا خدمات شما را نیاز داشته باشند، با شما تماس می‌گیرند، نه اینکه برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر مجبور باشند با شما تماس بگیرند.

همچنین تعداد افرادی که آگهی‌های شما را می‌بینند نیز مهم است. با چاپ آگهی در نیازمندی‌های روزنامه تنها تعداد کمی از افرادی که هدف آگهی شما هستند آن را می‌بینند. چون همه افراد هدف شما، زحمت‌های تهیه روزنامه و جست‌وجو در آن را نمی‌توانند تحمل کنند. اما در نیازمندی‌های آنلاین روزانه هزاران هزار نفر از افرادی که شما می‌خواهید آگهی‌تان را ببینند آن را می‌بینند و بررسی می‌کنند. بنابراین سرعت معاملات و داد و ستدها افزایش پیدا می‌کند.

همچنین اگر شما بخواهید در یک روز چند آگهی ثبت کنید این کار هم بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای ممکن است؛ علاوه بر این تاریخ انقضای آگهی همچون نیازمندی‌های دیگر نیست که تنها در همان روزی که منتشر می‌شود، می‌توان امید به دیده‌شدن آگهی داشت. چرا که در شیپور شما می‌توانید آگهی را به روزرسانی کنید تا روزهای بیشتری دیده شود و زمانی که معامله‌تان انجام شد آن را حذف کنید.

با این اوصاف، آیا به نظرتان استفاده از نیازمندی‌ها به روش‌های سنتی منطقی است؟



اخبار مرتبط با این خبر

123
ردیفتیترتاریخ
1 10 نشانه اینکه زمان خرید یک گوشی جدید فرا رسیده است ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۹ مرداد
2 مجهز شدن گوشی وی 30 به رمزگشای صوتی و تصویری ۱۳۹۶ شنبه ۲۸ مرداد
3 رنو رتبه نخست بازار خودروهای وارداتی ایران را از آن خود کرد ۱۳۹۶ شنبه ۲۸ مرداد
4 ارائه پرتال وب و نسخه جدید اندروید «ایرانسل من» ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۴ مرداد
5 اشتغال‌زایی بانک صادرات در بنادر شمال و جنوب کشور ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۳ مرداد
6 سرمایه‌ انسانی، منبعی برای نوآوری‌ و احیای استراتژیک سازمان ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۲ مرداد
7 متنوع‌ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین بسته‌های اینترنت مدت‌دار ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۲ مرداد
8 دیدار صمیمانه اصحاب رسانه و مدیران بانک سامان ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۸ مرداد
9 متنوع‌ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین بسته‌های اینترنت مدت‌دار ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۸ مرداد
10 انتخاب اعضای اصلی و علی‌البدل هیات مدیره بانک ملت ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۸ مرداد
11 اهدای کتاب نفیس قرآن‌طباخ‌ به کتابخانه ملی و استانداری‌های خراسان و خوزستان ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۸ مرداد
12 خبر خوش و هدیه اسنپ به مشهدی‌ها ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۱ مرداد
13 رایتل در سفر حج زائران را همراهی می‌کند ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۱ مرداد
14 جزئیات افزایش قیمت پراید و تیبا ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۰ مرداد
15 قرارداد ایران‌خودرو دیزل و هیوندای منعقد شد ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۰ مرداد
16 چه اقداماتی از ما یک کارجوی متمایز می‌سازد؟ ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۰ مرداد
17 سرمایه‌گذاری بانک پارسیان برای تامین مالی طرح‌های نفت، گاز و صنایع ۱۳۹۶ دوشنبه ۹ مرداد
18 وظایف و مسوولیت‌های سه گانه مدیر مالی ۱۳۹۶ يکشنبه ۸ مرداد
19 تفاوت های سورن و دنا (تصویری) ۱۳۹۶ شنبه ۷ مرداد
20 روش‌هایی برای بازاریابی و فروش اپلیکیشن ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۶ تير
123




تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است




نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  


کدام بانک را به دوستان خود توصیه می‌کنید؟
 














نتایج نظرسنجی
 

ویوان نیوز با همکاری لوکوپوک در یک طرح مشترک اقدام به تهیه قیمت روز کالا و خدمات در 9 گروه کرده است. از این پس شما می توانید با رجوع به هر یک از بخش های زیر قیمت و امکانات کالاهای مورد نظر خود را مشاهده و مقایسه کنید.

توجه: در صورت تمایل به معرفی قیمت کالا ها و خدمات خود در این طرح می توانید تقاضای خود را به نشانی info@vivannews.com ارسال فرمایید.