۱۳۹۶ جمعه ۲۷ مرداد ساعت: 5:32 عصر 8/18/2017
تلویزیون آنلاین یا همان تلوبیون چقدر در ایران طرفدار دارد؟
امروز سرعت پیشرفت تکنولوژی تا حدی بالاست که در بسیاری از موارد از امکانات جدیدی که فراهم شده خبر نداریم اما البته همیشه هستند جوانان کنجکاو و باهوش که از آخرین فناوری‌های روز دنیا بهترین استفاده را می‌کنند.
وظایف و مسوولیت‌های سه گانه مدیر مالی
در عصر رقابت و تغییر و تحول، شرکت‌هایی موفق هستند که برنامه‌های بی هدف و تشریفات زائد را کنار بگذارند و درعوض، با برنامه‌ریزی منطقی، فعالیت‌ها را سازماندهی و با شاخص‌های هوشمندانه و کلیدی عملکرد را نظارت و کنترل کنند.
موانع جهش دیجیتالی ایران
موسسه Arthur D.Little یک شرکت مشهور در زمینه مشاوره در حوزه‌های نوآوری، استراتژی و‌ مدیریت است که در 1909 در بوستون آمریکا پایه‌گذاری شد. این شرکت اخیرا گزارشی درباره صنعت مخابرات ایران منتشر کرده که از سوی چهارنفر از تحلیلگران این شرکت (عمدتا مرتبط با بخش خاورمیانه این شرکت) تهیه و تدوین شده است. مطلب پیش‌رو خلاصه‌ای از بخش نخست این گزارش است که با عنوان «صنعت مخابرات ایران در آستانه جهش» حدود یک ماه قبل منتشر شده است.
آرشیو
چگونه در جلسه مصاحبه مستاصل به نظر نیاییم؟
مدتی است که کار خود را از دست داده‌ام و به دنبال یک شغل مناسب هستم اما به قدری در مضیقه مالی‌ام که گاهی اوقات دچار استیصال می‌شوم.
خوشامدگویی به کارکنان جدید با فرآیند پذیرش سازمانی
در گذشته، وقتی نیروی جدیدی وارد سازمان می‌شد، مراحل اداری استخدام را یکی پس از دیگری طی می‌کرد تا به عنوان کارمند سازمان پذیرفته شود؛ کارهایی مثل پر کردن فرم‌های استخدام، دریافت کارت شناسایی و مطالعه قوانین و مقررات.
پندهایی برای کنار آمدن با ترک خدمت کارکنان کلیدی
نسل پدران ما و گذشتگان آنها، انتظارات مشخصا تعریف شده‌ای در مورد کار و حرفه داشتند. زمانی که جوان بودند، از آنها انتظار می‌رفت به مدرسه رفته یا حرفه‌ای را فرا گیرند و سپس در همان حرفه مشغول به‌کار شوند و اکثر آنها نیز همین مسیر را طی می‌کردند. نسل ما یکی از اولین نسل‌هایی بود که این روند را تغییر داد. از ما نیز همان انتظار می‌رفت، اینکه به مدرسه برویم، حرفه‌ای یاد بگیریم و تماما در همان حرفه مشغول به‌کار شویم، اما این کار را نکردیم.
آرشیو
نسخه چاپی نسخه چاپی ۱۳۹۶ ششم خرداد :تاریخ انتشار 46892 :کدخبر
ارسال به دوستان ارسال به دوستان 13565 :بازدید

پیام انتخابات ایران و فرانسه به بازار خودرو

پس از دوازدهمین انتخابات ریاست‌جمهوری كشور، سران بسیاری از كشورها به رسم مالوف و دیپلماتیك در پیام‌هایی به منتخب ملت دكتر حسن روحانی رئیس‌جمهور تبریك گفتند. اما در این میان پیام رئیس‌جمهور فرانسه و درخواست تقویت روابط اقتصادی، علمی و فرهنگی با كشورمان از چند بُعد در بازار سرمایه حائز اهمیت است. تقریبا 12 روز قبل از انتخابات كشورمان، فرانسه نیز درگیرودار رقابت‌های انتخاباتی بین ماكرون و لوپن شد.
رضا نصیری / كارشناس اقتصاد و خودرو

پس از دوازدهمین انتخابات ریاست‌جمهوری كشور، سران بسیاری از كشورها به رسم مالوف و دیپلماتیك در پیام‌هایی به منتخب ملت دكتر حسن روحانی رئیس‌جمهور تبریك گفتند. اما در این میان پیام رئیس‌جمهور فرانسه و درخواست تقویت روابط اقتصادی، علمی و فرهنگی با كشورمان از چند بُعد در بازار سرمایه حائز اهمیت است. تقریبا 12 روز قبل از انتخابات كشورمان، فرانسه نیز درگیرودار رقابت‌های انتخاباتی بین ماكرون و لوپن شد. انتخاب هر كدام از این دو برای سرمایه‌گذاران بازار سرمایه كشورمان اهمیت داشت، شاهد این مدعا نیز تحلیل‌هایی بود كه در فضای مجازی و كانال‌های تخصصی بازار سرمایه، در میان سهامداران خودرویی شكل گرفته بود و از سمت‌و‌سوی بازار سرمایه به تاسی از نتیجه انتخابات فرانسه و مشخص شدن پیروز انتخابات حكایت داشت؛ چراكه انتخاب ماكرون میانه رو كه مستقل در انتخابات شركت كرد این احتمال را در ذهن سرمایه‌گذاران خودرویی تالار بورس تقویت می‌كرد كه قراردادهای خودروسازان فرانسوی با خودرو‌سازان ایرانی دچارهیچ تزلزلی نشده بلكه تقویت هم شود. اما با انتخاب لوپن این فرض را كه پایه قراردادهای خودرویی فرانسوی‌ها سست خواهد شد در نظر سرمایه‌گذاران بازار سرمایه تقویت می‌کرد. از این رو كه قبلا لوپن در جریان رقابت‌های انتخاباتی در خصوص خروج فرانسه از اتحادیه اروپا مسائلی را مطرح كرده بود.

اما اعلام نتایج انتخابات فرانسه و پیروزی ماکرون، این آرامش روانی را در آن برهه به سرمایه‌گذاران خودرویی در تالار شیشه‌ای بورس ایران برگرداند. بر این اساس بُعد دیگر این امنیت روانی برای سرمایه‌گذاران كشورمان، پس از 12 روز از انتخابات فرانسه رقم خورد. به‌طوری‌که انتخاب یکی از دو رقیب اصلی ریاست‌جمهوری كشورمان می‌توانست سرمایه‌گذاران بازار سرمایه را سمت‌و‌سو دهد. از این رو جریان منتقد دولت در انتخابات سال جاری قبلا نقدهایی نیز به قرارداد‌هایی خودرویی داشت. این امر باعث شده بودكه سرمایه‌گذاران خودرویی در حمایت از سهام خودرو‌سازان با تردیدهایی مواجه شوند؛ چراكه محتمل می‌نمود با پیروزی نامزد رقیب در انتخابات قرار دادهای خودرویی منحل شود. با مشخص شدن نتایج نهایی انتخابات دوازدهم كشورمان و ادامه كار دولت تدبیر و امید این امنیت روانی در سهام‌های خودرویی بالاخص آنجا كه سرمایه‌گذاران فرانسوی با قراردادهایی جوینت‌ونچر با خودروسازان داخلی قرارداد بسته‌اند بیشتر شد. به‌این ترتیب با مشخص شدن نتایج انتخابات كشورمان و امتداد دولت تدبیر و امید این امیدواری در بازار سرمایه برای جذب نقدینگی بیش از گذشته مشهود است. موضوعی كه با انتخابات هر دو كشور در ماه‌های اخیر ریسك سهامداران خودرویی را كاهش داده و آن را به حداقل رسانده و كمرنگ و چه بسا بی‌رنگ كرده است. به هر حال با اعلام پیروزی حسن روحانی در ایران و امانوئل ماکرون در فرانسه به نظر می‌رسد سیاست‌های دو كشور در زمینه همكاری‌های مشترك در پسابرجام به‌ویژه در صنعت خودرو با شتاب و قدرت بیشتری پیگیری خواهد شد؛ زیرا دوطرف دست كم مطمئن به ثبات دولت‌ها و سیاست‌های اقتصادی در چند سال آینده خواهند بود و همین امر انگیزه آنها را برای تسریع در اجرای برنامه‌های مشترك دوچندان خواهد كرد؛ گواه این مدعا را نیز می‌توان در ارسال پیام تبریك رئیس‌جمهور جدید فرانسه و گفت‌و‌گوی تلفنی وی با دكتر روحانی و تاكید بر ادامه همكاری‌های ایران و فرانسه در بالاترین سطوح دانست.


اخبار مرتبط با این خبر

123
ردیفتیترتاریخ
1 تمایل اروپایی‌ها به همکاری بیمه‌ای ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۵ مرداد
2 انتخاب «به همین نزدیکی» بانک ملی ایران به عنوان آگهی برتر فصل بهار ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۵ مرداد
3 ارائه پرتال وب و نسخه جدید اندروید «ایرانسل من» ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۴ مرداد
4 آونگ به عنوان برترین توزیع‌کننده ای‌دیتا معرفی شد ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۴ مرداد
5 پایان مرداد ماه، آخرین فرصت برای افتتاح حساب قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک ملی ایران ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۴ مرداد
6 چگونه در جلسه مصاحبه مستاصل به نظر نیاییم؟ ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۴ مرداد
7 مالیات رانندگان اسنپ هنگام انتقال خودرو چگونه محاسبه می‌شود؟ ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۳ مرداد
8 بانک اقتصادنوین به سامانه «صیاد» پیوست ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۳ مرداد
9 اشتغال‌زایی بانک صادرات در بنادر شمال و جنوب کشور ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۳ مرداد
10 امکان افتتاح سپرده پس‌انداز ویژه قرعه‌کشی بدون نیاز به مراجعه به شعبه ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۳ مرداد
11 خوشامدگویی به کارکنان جدید با فرآیند پذیرش سازمانی ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۳ مرداد
12 تبدیل گلکسی S8 به کامپیوتر خانگی ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۲ مرداد
13 سرمایه‌ انسانی، منبعی برای نوآوری‌ و احیای استراتژیک سازمان ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۲ مرداد
14 متنوع‌ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین بسته‌های اینترنت مدت‌دار ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۲ مرداد
15 نگاهی به دوربین ال‌جی V30 ۱۳۹۶ شنبه ۲۱ مرداد
16 دیدار صمیمانه اصحاب رسانه و مدیران بانک سامان ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۸ مرداد
17 وبسایت رسمی فولکس واگن ایران رونمایی می‌شود ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۸ مرداد
18 متنوع‌ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین بسته‌های اینترنت مدت‌دار ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۸ مرداد
19 تمدید ۲ گواهینامه ایران کیش ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۸ مرداد
20 گردش مالی ۲۰ میلیارد یورویی بانک ملی ایران در پسابرجام ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۸ مرداد
123
تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  


کدام بانک را به دوستان خود توصیه می‌کنید؟
 


نتایج نظرسنجی
 

ویوان نیوز با همکاری لوکوپوک در یک طرح مشترک اقدام به تهیه قیمت روز کالا و خدمات در 9 گروه کرده است. از این پس شما می توانید با رجوع به هر یک از بخش های زیر قیمت و امکانات کالاهای مورد نظر خود را مشاهده و مقایسه کنید.

توجه: در صورت تمایل به معرفی قیمت کالا ها و خدمات خود در این طرح می توانید تقاضای خود را به نشانی info@vivannews.com ارسال فرمایید.