۱۳۹۸ جمعه ۳ خرداد ساعت: 11:35 عصر 5/24/2019
نقش بازیگران صورت‌های مالی بانک‌ها
وضعیت بانک‌ها و موسسات اعتباری در چند ماه اخیر از چند منظر در معرض توجه ویژه قرار گرفته است. نخست اینکه تابستان، موعد مجامع بانک‌هاست و دوم، موضوع موسسات اعتباری غیرمجاز و تعیین تکلیف سپرده‌ها، آنها را در بین اخبار پربازدید قرار داده بود.
اثرات منفی و رفتاری "مال‌ها"
مال‌ها یا مجتمع‌های تجاری چندمنظوره اگرچه این روزها به دلیل تنوع و تمرکز کالا،دسترسی آسان،جذابیت بصری و ارائه خدمات لوکس مورد استقبال اقشار مختلف جامعه قرار گرفته‌اند، اما یک آسیب‌شناس اجتماعی معتقد است اثرات منفی این فضاها بر جامعه بیشتر است و جامعه را به سوی مصرف گرایی سوق می‌دهد.
چرا تاکسی آنلاین ارزان است؟
افزایش ضریب نفوذ ۲ استارت‌آپ در بخش حمل‌ونقل مسافران درون‌شهری در دو سال گذشته منجر به ایجاد ابعاد جدیدی از تقابل طیف سنتی برای حذف آنها از بازار شده است. در جدیدترین اقدام، اتحادیه تاکسیرانان از این دو شرکت رقیب، در زمینه ارائه خدمات تاکسی اینترنتی‌ آنلاین به‌دلیل ارزان‌فروشی یا دامپینگ قیمتی به شورای رقابت شکایت کرده‌ است. شکایتی که البته شنیده ها حاکی از رد شدن آن از سوی شورای رقابت است و به زبان ساده یعنی اسنپ و تپسی قرار نیست گران شوند.
آرشیو
چگونه باید در گوگل تبلیغ کرد؟
تبلیغات در گوگل اصلی‌ترین منبع درآمد شرکت گوگل است.
بازاریابی آنی به شیوه شامپو «پنتن»
از خانه خارج می‌شوید و قصد دارید شام را خارج از خانه بخورید. اما هنوز تصمیمی برای رستوران مقصد خود نگرفته‌اید. موبایل را برداشته و به عنوان مثال، «غذاهای ایرانی» با فاصله 5 کیلومتری خود را جست‌وجو می‌کنید. در این حالت، فهرستی از رستوران‌هایی را مشاهده خواهید کرد که آماده‌اند روی تصمیم آنی شما اثر گذاشته و یک وعده غذایی را در خدمت شما باشند.این تغییر در شیوه رفتاری، ناشی از پیشرفت‌های فناوری است.
چطور تشخیص دهیم محیط کارمان سالم است یا ناسالم؟
مدتی است که دچار تردید شده‌ام و نمی‌دانم استعفا بدهم یا نه. حقوقم ناچیز است و مزایای چندانی دریافت نمی‌کنم اما مشکلم حقوق و مزایا نیست. مشکل اینجاست که رئیس واحد ما، فاقد مهارت‌های مدیریتی است. خودش اجازه دارد همه قوانین را زیر پا بگذارد، اما اگر یکی از ما دست از پا خطا کنیم، با ما به‌شدت برخورد می‌کند. من مجبورم در طول هفته ۱۰ تا ۱۲ ساعت اضافه‌کاری کنم، آنهم بدون حقوق، چون تعداد کارکنان کم و حجم کارها زیاد است. جابه‌جایی نیروها در واحد ما بسیار بالاست. واحد ما دوازده کارمند دارد اما سابقه کار من از همه بیشتر است.
آرشیو
نسخه چاپی نسخه چاپی ۱۳۹۰ نوزدهم ارديبهشت :تاریخ انتشار 6186 :کدخبر
ارسال به دوستان ارسال به دوستان 21903 :بازدید

«دریانى ها» با ۸۰ فروشگاه زنجیره اى شدند

شركت یاران دریان با ایرانیزه كردن سیستم فروشگاههاى زنجیره اى توانسته است تركیبى از اقتصاد سنتى و مدرن را به نتیجه برساند.
شركت یاران دریان با ایرانیزه كردن سیستم فروشگاههاى زنجیره اى توانسته است تركیبى از اقتصاد سنتى و مدرن را به نتیجه برساند.مهدى عارفى، مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شركت یاران دریان در گفتگو با ام بى اى نیوز با بیان مطلب فوق گفت: شركت یاران دریان از سال ۸۳ كار خود راآغاز كرده اما به صورت جدى فعالیت این شركت از سال ۸۸ آغاز شده است .وى با اشاره به اینكه در آغاز با هفت فروشگاه فعالیت این شركت انجام مى شد، اظهار داشت :به دستور وزارت بازرگانى براى ادامه فعالیت شركت باید تعداد فروشگاهها به بیشتر از ۵۰ عدد مى رسید كه با برنامه ریزى هاى صورت گرفته در حال حاضر بیش از ۸۰ فروشگاه با ما همكارى مى كنند.عارفى در ادامه با تاكید بر اینكه در آغاز فعالیت شركت یاران دریان ، بیشتر برندهاى داخلى ما را باور نداشتند و حاضر به همكارى با ما نشدند ،خاطر نشان كرد: چون احترام به سلیقه مشتریان یكى از مهم ترین اركان فعالیت این شركت به شمار مى آمد بیشتر با برندهایى قرارداد بستیم كه مورد استفبال و تایید مردم و مشتریان بودند اما در این قرارداد ها حضور برندها در فروشگاهها را تا سقف ۷۰ تا ۸۰درصد درنظر گرفته ایم و مابقى را براى خودنمایى محصولات شركت هاى دیگر قرارداه ایم تا مشتریان نیز حق انتخاب بیشترى داشته باشند.عارفى راز موفقیت شركت یاران دریان را مدیریت بر رضایتمندى مشتریان و نیز مشاوره با استادان بزرگ بازاریابى كشور خوانده و تصریح كرد: شركت یاران دریان با ایرانیزه كردن سیستم فروشگاههاى زنجیره اى و دور كردن آن از فضاى ماشینى براى جلب رضایت مشتریان توانسته است تركیبى از اقتصاد سنتى بازار را با اقتصاد مدرن ارائه نموده وتوانسته است خلا بین علم و عمل مدیریت را پر نماید چون علم و تجربه مدیریت تركیب فوق العاده اى كه منجر به موفقیت مى شود را به وجود مى آورد.
وى در ادامه با اشاره به اینكه روزى فرا خواهد رسید كه فعالیت هاى شركت هاى پخش از بین رفته و این شركت ها جاى خود را به فروشگاههاى زنجیره اى خواهند داد ،گفت: در حال حاضر ما فضاى كافى براى تاسیس فروشگاههاى بزرگ را نداریم اما در آینده اى نزدیك براى بقا در بازار باید این موضوع را ممكن سازیم ولى در حال حاضر با توزیع و عرضه محصولات به قیمت خرید و عرضه محصولات در فروشگاهها با قیمت مناسب براى مشتریان توانسته ایم حق مشترى مدارى را براى مصرف كنندگان ادا نموده و این موضوع را یكى از مزایاى فعالیت خودمان به حساب آوریم زیرا در اول هر ماه فروش فوق العاده براى محصولات خود را آغاز مى كنیم كه در این راستا كالاها را به قیمت مناسب و تخفیفات بسیار بالا به مشتریان عرضه مى كنیم .
عارفى با بیان اینكه شركتهایى كه اصول ماركتینگ را رعایت نمایند و تمام سرفصل هاى آن را یك به یك و به جا به اجرا در آورند و براى برندشان ارزش قائل بوده و نام و نشان تجارى معتبرى داشته باشند مى توانند یكى از شركت هاى زیر مجموعه یاران دریان باشند گفت: از زمانى كه كار پخش را آغاز كرده ایم ،به امور تحقیقات بازار نیز پرداخته ایم و تمام شركت هاى زیر مجموعه ما نیز موظفند كه این امور را به جا آورند زیرا در این صورت بهترین فكر ها و علمى ترین ایده ها بر اساس اطلاعات بدست آمده از این تحقیقات پیاده مى شود و حاصل آن موفقیت و بقاء در بازار است.وى با تاكید بر اینكه یكى از كارهاى مهم ما در این شركت تمركز بر روى كالاهاى كند فروش است گفت: كالاهاى كند فروش بیشتر شامل كالاهاى هستند كه از نظر قیمت بسیار بالا و در برخى از اوقات نیز كالاهایى را شامل مى شوند كه از كیفیت مناسبى بر خوردار نیستند اما با تمركز بر روى این كالاها و رعایت اصول مشترى مدارى و عرضه این كالاها با قیمت مناسب و ارائه آنها با كیفیت در خورمصرف كننده ایرانى مى توانیم گام دیگرى در موفقیت وتوزیع مناسب بر اساس قیمت تمام شده برداریم.وى در پایان سخنان خود با تاكید بر اینكه تا پایان سال تمام سردرهاى فروشگاهها باید با نام یاران دریان نصب شود ،خاطر نشان كرد : این موضوع نیز مى تواند نوعى تبلیغ براى ما به شمار آید اما در سال جارى با راه اندازى طرح ۹۰ در هفته هاى خاص، كالاها با قیمت هاى بسیار پایین عرضه شده كه همراه با دریافت جایزه نیز مى باشد به این صورت كه مشتریان پس از خرید مبلغ ۵۰ هزارتومان از فروشگاههاى ما بادریافت كارت قرعه كشى مى توانند در آن شركت نمایند.علاوه بر اینكه در این طرح حمایت از مصرف كنندگان مد نظر است ،حمایت از فروشندگان براى ارتقاء سطح فروش نیز مد نظر است كه در این راستا با ۱۲ شركت قرار داد منعقد كرده ایم كه تعداد فروشگاهها را به ۹۰ عدد رسانده و در مراسم اختتامیه آن نیز به قید قرعه به تمام مغازه داران و مشتریان جوایز نفیسى اهداء مى كنیم. اما شاید
مهم ترین برنامه تبلیغاتى ما براى سال ۹۰ چاپ آگهى نامه و توزیع بروشور در فروشگاهها باشد.


تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  


کدام بانک را به دوستان خود توصیه می‌کنید؟
 


نتایج نظرسنجی
 

ویوان نیوز با همکاری لوکوپوک در یک طرح مشترک اقدام به تهیه قیمت روز کالا و خدمات در 9 گروه کرده است. از این پس شما می توانید با رجوع به هر یک از بخش های زیر قیمت و امکانات کالاهای مورد نظر خود را مشاهده و مقایسه کنید.

توجه: در صورت تمایل به معرفی قیمت کالا ها و خدمات خود در این طرح می توانید تقاضای خود را به نشانی info@vivannews.com ارسال فرمایید.