برگزاری نشست مشترک مدیرعامل بانک اقتصادنوین و فعالان اقتصادی مشهد


نشست مشترک مدیرعامل بانک اقتصادنوین و فعالان اقتصادی شهر مشهد برگزار شد.

نشست مشترک مدیرعامل بانک اقتصادنوین و فعالان اقتصادی شهر مشهد برگزار شد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، علی‌اصغر سفری مدیرعامل بانک اقتصاد نوین به همراه اعضای هیات‌مدیره و معاونان در دیدار با فعالان اقتصادی شهر مشهد با اشاره به اینکه در نظام اقتصادی کشور ما بانک‌ها نقش تعیین‌کننده‌ای ایفا می‌کنند، افزود: این بانک طی سال‌های فعالیت خود همواره کوشیده با رعایت قوانین و دستورالعمل‌های جاری نظام بانکی، نیاز مالی و پولی بخش‌های تولیدی و صنعتی را تامین کند.

وی گفت: به منظور آگاهی از نیازهای فعالان اقتصادی، برگزاری نشست‌های مشترک با مشتریان در دستور کار بانک اقتصادنوین قرار دارد و نشست با فعالان اقتصادی شهر مشهد مقدس اولین برنامه از این دست است.

وی افزود: در جوار بارگاه امام‌رضا (ع) و با استعانت از این امام بزرگوار برنامه نشست مشترک مدیران ارشد بانک با مشتریان آغاز شد که این روند ادامه دارد.

در این مراسم که با حضور تعدادی از روسای شعب منطقه سه استان‌ها برگزار شد مهدی حسین‌نژاد سرپرست منطقه سه استان‌های بانک اقتصادنوین آخرین وضعیت بنگاه‌های اقتصادی و تولیدی این منطقه را تشریح کرد.

همچنین اعضای هیات‌مدیره بانک اقتصادنوین نیز در این مراسم به تشریح برنامه‌های آتی بانک اقتصادنوین پرداختند.

در ادامه این مراسم فعالان اقتصادی حاضر در نشست مشترک با مدیران ارشد بانک نیز با برشمردن تنگناها و مسائل خود در حوزه تامین مالی به بیان دیدگاه‌ها و خواسته‌های خود از این بانک پرداختند.منتشر شده توسط ویوان نیوز در تاریخ ۱۳۹۵ سه شنبه ۲۳ آذر
کدخبر:46115منبع:ویوان نیوزتاریخ انتشار:۱۳۹۵ بيست و سوم آذرلینک خبر: http://www.vivannews.com/Pages/News-46115.aspx