قرعه‌کشی مرحله دوم جشنواره "یک بام و چند برنده" برگزار شد


مرحله دوم قرعه کشی جشنواره "یک بام و چند برنده" بانک ملی ایران برگزار شد.
مرحله دوم قرعه کشی جشنواره "یک بام و چند برنده" بانک ملی ایران برگزار شد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام بانک ملی، طی مراسمی مرحله دوم قرعه‌کشی جشنواره " یک بام و چند برنده" با حضور تنی چند از مسئولان این بانک برگزار و برندگان این مرحله از قرعه‌کشی جشنواره به قید قرعه معرفی شدند.

این جشنواره به منظور معرفی سامانه بام و امکانات آن در نزد مشتریان بانک ملی ایران از اول تا ۳۱شهریورماه سال جاری و به مناسبت سالروز تأسیس بانک برگزار می‌شود و مشتریانی که تا مقاطع دهم، بیستم و سی و یکم شهریور ماه در این سامانه عضو شده باشند؛ در قرعه‌کشی سکه‌های تمام بهار آزادی شرکت داده می‌شوند.

در این جشنواره مقرر شده تا روزانه یک سکه بهار آزادی بر اساس قرعه‌کشی در بازه‌های زمانی ۱۰- ۲۰ و ۳۱ شهریور ماه به یکی از مشتریان عضو سامانه بام اهدا شود که ۲ دوره آن انجام و فقط ۱۰ روز دیگر برای قرعه‌کشی مرحله سوم فرصت باقیست.

همه کسانی که از ابتدای راه‌اندازی سامانه «بام» تا پایان ۳۱ شهریور ماه امسال در آن عضو بوده و دست کم یک تراکنش انجام داده باشند، در قرعه‌کشی بزرگ نیسان «جوک» شرکت داده می‌َوند.

اطلاعات بیشتر درباره این چهار قرعه‌کشی با عنوان «یک بام و چند برنده» در سایت بانک ملی قابل مشاهده بوده و اسامی برندگان این مرحله از قرعه‌کشی نیز از طریق لینک زیر قابل مشاهده است.


منتشر شده توسط ویوان نیوز در تاریخ ۱۳۹۶ شنبه ۲۵ شهريور
کدخبر:47406منبع:ویوان نیوزتاریخ انتشار:۱۳۹۶ بيست و پنجم شهريورلینک خبر: http://www.vivannews.com/Pages/News-47406.aspx