از وب‌سایت ایرانی خدمات رزرو هتل چه می‌دانید؟


یک وب‌سایت کاملا ایرانی، توانسته در مدتی کوتاه، امکان رزرو بیش از ۲۲۰ هزار هتل در دنیا را فراهم کند.

یک وب‌سایت کاملا ایرانی، توانسته در مدتی کوتاه، امکان رزرو بیش از ۲۲۰ هزار هتل در دنیا را فراهم کند.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، «جاباما» در گزارشی به معرفی بیشتر این سایت و خدمات خود پرداخت.

در این گزارش آمده است: صنعت گردشگری ایران در حالی رو به رشد است که سایت‌های خدمات آنلاین گردشگری هر روز خدمت تازه‌ای به مسافران ارائه می‌کنند، هر چند که خدمتی همچون رزرو اینترنتی هتل، سال‌ها است در دنیا در حال انجام است.

با این حال مدیران و برنامه‌نویسان جوان ایرانی، به منظور ارائه‌ خدمات شایسته در بستر اینترنت، در تلاش هستند که بتوانند با راهکارهای خود، راه‌گشای نیازهای کاربران در حوزه‌های مختلف به ویژه گردشگری باشند.

این وب‌سایت که دستاورد برنامه‌نویسان جوان و خلاق ایرانی است، توانسته با وجود نبود زیرساخت‌های مناسب در حوزه‌ گردشگری، طی کمتر از دو سال امکان رزرو آنلاین بیش از هزار هتل، شامل بهترین هتل‌های مشهد و تهران و سراسر کشور، و ۲۲۰ هزار هتل خارجی در هر نقطه از دنیا را فراهم کند. این موفقیت که نه تنها به نوبه‌ خود بی‌نظیر است، بلکه می‌تواند مسیر راه بسیاری از شرکت‌های نوپا در این حوزه باشد و سهم قابل توجهی در رونق اقتصاد گردشگری کشور ایفا کند.

بدون شک، گسترش کسب‌وکارهای اینترنتی که امروزه نیز بیش از پیش مورد توجه دولت قرار گرفته، از نیازهای اساسی توسعه‌ چرخ اقتصادی کشور است؛ پیش از این نیز ایسنا در گزارشی به سهم بزرگ استارت‌آپ‌ها از کیک اقتصاد پرداخته بود؛ در این گزارش تاکید شده بود که ظهور کسب‌وکارهای در بستر اینترنت، علاوه بر اشتغال‌زایی تقریبا گسترده، می‌تواند در نهایت موجب افزایش ضریب رشد اقتصاد کشور نیز شود.

جاباما توصیه کرد:  برای آشنایی بیشتر و کسب تجربه‌ لذت‌بخش یک وب‌سایت تمام ایرانی، فرآیند رزرو یک هتل را از صفر تا صد در این وب‌سایت - حتی به صورت آزمایشی- انجام دهید.

می‌توانید رزرو یکی از هتل‌های خارجی مانند استانبول که پرطرفدارترین مقصد گردشگران ایرانی، یا هر هتلی در هر نقطه از جهان و یا رزرو بهترین هتل‌های تهران را که در تمام فصول سال مقصد گردشگران داخلی و خارجی زیادی است، در سایت جاباما  همراه با پشتیبانی ۲۴ساعته تجربه کنید.منتشر شده توسط ویوان نیوز در تاریخ ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۷ شهريور
کدخبر:47422منبع:ویوان نیوزتاریخ انتشار:۱۳۹۶ بيست و هفتم شهريورلینک خبر: http://www.vivannews.com/Pages/News-47422.aspx