۱۳۹۳ چهارشنبه ۳ ارديبهشت ساعت: 12:31 صبح 4/24/2014
جدول ۱۵ ساله نرخ سود بانکی
وزیر اقتصاد از کاهش نرخ سود بانکی در آینده نزدیک خبر داد و اعلام کرد که شورای پول و اعتبار در اولین جلسه خود که احتمالا امروز برگزار خواهد شد، این موضوع را مورد بررسی قرار خواهد داد.
موضع رسمی برای سود بانکی
پس از مطرح شدن بحث‌هایی درخصوص بالا بودن نرخ سود بانکی، رئیس‌کل بانک مرکزی در سخنانی به اعلام موضع رسمی این بانک درخصوص وضعیت کنونی بازار پول پرداخت. ولی‌الله سیف از بررسی‌ها و مطالعات کارشناسی در بانک مرکزی درخصوص نرخ‌های سود بانکی خبر داد ...
جزئیات نرخ سود بانك ها و موسسات اعتباری در سال 93
در بین بانكهای غیر دولتی،انواع طرح های سپرده گذاری برای تقاضا های مختلف وجود دارد،به نحوی كه هر شخص با هر مبلغ سپرده می تواند از میان این طرح ها چند گزینه را در نظر بگیرد.
آرشیو
برانگیختن نوآوری‌های سازمانی با برگزاری کنفرانس جست‌وجو
اهمیت نوآوری در سازمان‌های امروز روشن است. کنفرانس جست‌وجو(1) به‌عنوان روشی استوار و موجز برای تحقق بخشیدن نوآوری و خروج از شرایط بن‌بست سازمان‌ها کمک می‌کند که پیش‌فرض‌های محدود را از ذهن افراد بزدایند و محیط و ساختاری ایجاد کنند که یادگیری نوآورانه را آسان کند.
نکات مدیریت زمان در جدیدترین کتاب برایان تریسی
توانایی شما برای مدیریت زمان در نقش مدیر به اندازه هر کار دیگری، تعیین کننده موفقیت و شکست تان است. زمان، منبعی ضروری و غیرقابل جایگزین برای موفقیت است. این ارزشمندترین دارایی شماست.
وفاداری مشتری؛ یک مزیت اقتصادی
نتایج پژوهش‌های انجام گرفته در طول بیش از یک دهه ثابت می‌کند که سازمان‌هایی که از سطوح بالای وفاداری مشتریان برخوردار هستند، نسبت به رقبای خود در موقعیت بهتری قرار دارند.
آرشیو

قرعه کشی ها و جشنواره ها

صفحه 1 از 22   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر

سومین مسافر برزیل بانک تجارت معرفی شد

دور سوم قرعه‌کشی جشنواره "عید تا عید" بانک تجارت برگزار و ولی‌الله دشتی، مشتری این بانک از شهر‌ری برنده جایزه کمک هزینه ۳۵۰ میلیون ریالی سفر به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل شد.

بانک تجارت"صلاح الدین"را هم به برزیل فرستاد

دومین قرعه‌کشی جشنواره “عید تا عید“ بانک تجارت برگزار و صلاح الدین فروتن مشتری شعبه شهرستان کلاته از استان گلستان به عنوان دومین برنده کمک هزینه سفر به جام جهانی برزیل معرفی شد.

اسامی برندگان جشنواره سکه باران سامانی

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی مرحله چهارم (اسفند ماه ۹۲) جشنواره سکه باران سامانی، اسامی یک نفر برنده خوش اقبال شمش طلا و ۳۵۰ برنده سکه طلا این دوره مشخص شدند.

مسافر ۱۵ بانک تجارت به برزیل مشخص شد

در ادامه طرح یلدا تا نوروز بانک تجارت، عباس پورابراهیمی مشتری شعبه آران و بیدگل اصفهان به عنوان پانزدهمین برنده کمک هزینه سفر به جام جهانی برزیل معرفی شد.

آغاز جشنواره " نوروز تا مبعث" بانک تجارت

قرعه‌کشی مرحله‌های ۱۳و ۱۴ جشنواره"یلدا تا نوروز"بانک تجارت برگزار شد و مسافران این دو مرحله به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل مشخص و برندگان ۵۰ تبلت هر هفته این جشنواره نیز معرفی شدند.

قرعه کشی مرحله دوازدهم یلدا تا نوروز بانک تجارت

دوازدهمین مرحله قرعه‌کشی جشنواره "یلدا تا نوروز" بانک تجارت برگزار و "آذر صادقی" مشتری این بانک از استان خراسان شمالی ،دوازهمین برنده سفر به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل شد.

آخرین مهلت حضور در قرعه‌کشی بانک رفاه

سرمایه‌گذاران برای بهره‌مندی از جوایز ارزنده قرعه‌کشی بانک رفاه، تا پایان اسفندماه فرصت دارند نسبت به افتتاح حساب یا تکمیل موجودی اقدام کنند.

عیدی مبین‌نت برای مشترکین جدید و تمدیدی طرح‌های 6 ماهه

شرکت ارتباطات مبین‌نت ضمن تبریک فرا رسیدن عید باستانی نوروز، سالی پر از موفقیت و آرامش را برای کلیه‌ی هم‌وطنان عزیز به‌ویژه مشترکین ارجمند وایمکس مبین‌نت آرزو می‌کند و به همه‌ی مشترکین جدید و هم‌چنین مشترکین . . .

روزهای قرعه کشی جشنواره بزرگ ۳+۹۰ بانک ملی

- تاریخ برگزاری مراسم قرعه کشی جشنواره بزرگ ۳ + ۹۰ کارتخوان های بانک ملی ایران (شرکت داده ورزی سداد) اعلام شد.

اسامی برندگان جشنواره ۳+۹۰ بانک ملی

اسامی برندگان نخستین مرحله قرعه کشی جشنواره ۳ + ۹۰ دستگاه های کارتخوان بانک ملی ایران اعلام شد.

آخرین مهلت حضور در قرعه کشی بانک رفاه

هموطنان برای مشارکت در امر نیک قرض الحسنه و بهره مندی از جوایز ارزنده قرعه کشی بانک رفاه، تا پایان اسفند ماه فرصت دارند، نسبت به افتتاح حساب یا تکمیل موجودی اقدام کنند.

برندگان جشنواره پذیرندگان بانک پاسارگاد

در جشنواره پذیرندگان بانک پاسارگاد که از دی‌ماه سال جاری تا اردیبهشت سال ۱۳۹۳، به مدت ۵ ماه برگزار می‌شود، به صدها پذیرنده فعال، بر اساس تعداد و مبلغ تراکنش بصورت ماهانه، جوایز ارزنده‌ای به قید قرعه اهدا خواهد شد.

معرفی مسافر یازدهم یلدا تا نوروز بانک تجارت

یازدهمین مرحله قرعه‌کشی جشنواره "یلدا تا نوروز" بانک تجارت برگزار و "نفیسه متولی‌زاده نائینی" مشتری اصفهانی بانک تجارت یازدهمین برنده سفر به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل شد.

مسافر دهم بانک تجارت به برزیل مشخص شد

با برگزاری دهمین مرحله قرعه‌کشی جشنواره "یلدا تا نوروز" بانک تجارت،"مهدی جاهد سراوانی"دهمین برنده سفر به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل شد و برندگان ۵۰ تبلت این جشنواره معرفی شدند.

اسامی برندگان جشنواره سکه باران سامانی

با برگزاری قرعه‌کشی مرحله سوم جشنواره سکه باران سامانی، ۳۵۰ برنده این دوره مشخص شدند.

برگزاری جشنواره ۳+۹۰ بانک ملی ایران

طرح برگزاری جشنواره ۳+۹۰؛ طرحی تشویقی است که با هدف فعال سازی بیشتر کارتخوان های شرکت داده ورزی سداد(بانک ملی ایران)توسط واحد روابط عمومی برنامه ریزی شده است.

دومین جشنواره الکترونیکی بانک ملی آغاز شد

دومین دوره جشنواره دارندگان کارتخوان های بانک ملی ایران (شرکت داده ورزی سداد) از امروز شنبه ۱۰ اسفندماه آغاز شد

آغاز نهمین جشنواره الکترونیکی بانک رفاه

جوایز نهمین جشنواره دارندگان پایانه‌های فروشگاهی و درگاه پرداخت اینترنتی بانک رفاه کارگران اعلام شد.

فرصت استثنایی حضور در جشنواره زمستانی شاتل را از دست ندهید!

جشنواره زمستانی شاتل با شرایط و تخفیف‌‍‌های ویژه برای مشتریان جدید و فعلی در سراسر کشور برگزار می‌شود. شرکت در این جشنواره شرایط استثنایی را برای خرید سرویس­‌های اینترنت پرسرعت شاتل در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

جوایز بانک ملت به دارندگان کارتخوان

با اتصال حساب خود نزد بانک ملت به پایانه های فروش (کارتخوان فروشگاهی و درگاه اینترنتی) ضمن کسب امتیاز، از مزایای طرح پذیرندگان ملت ۲ به شرخ زیر برخوردار شوید:
صفحه 1 از 22   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
بانک رفاه حامی توسعه سیستانی ها شد جمع کل دارایی بانکها و موسسات چقدر شد؟ خرید بلیت موزه‌ها از طریق درگاه پرداخت نوین بازنگری بانک‌های خصوصی در نرخ سود تامین مالی لیزینگ اقتصادنوین برای نوسازی ناوگان جاده‌ای کشور فروش زعفران ایرانی در افغانستان با برند افغانی/کاهش ۲ تنی صادرات طلای قرمز مقایسه تعرفه‌ای اپراتورهای مخابراتی فیس‌بوک شبکه همراه تبلیغاتی تاسیس می‏کند مشکلی با شبکه‌های اجتماعی موبایل نداریم چگونه برای خرید لباس اقتصادی تر عمل کنیم؟ کلکسیون پوشاک زنانه رنگارنگ دولچه و گابانا اصول نامگذاری برندهای موفق و مشهور دنیا جزئیات گران‌ترین واحد تجاری در تهران نقشه راه شرکت توسن در سال‌جاری اعلام شد ۱۳ درصد موبایل‌های بازار، قانونی وارد شده‌اند قیمت خودروهای داخلی در بازار ایران/ اول اردیبهشت ماه قیمت انواع خودروهای وارداتی در بازارایران/اول اردیبهشت سقف ورود و خروج طلای مسافران تعیین شد بزرگترین "مراکز خرید" در پایتخت +آدرس تا اطلاع ثانوی زعفران نخرید
از کدام شرکت اینترنت می خرید؟
 
نتایج نظرسنجی
 

ویوان نیوز با همکاری لوکوپوک در یک طرح مشترک اقدام به تهیه قیمت روز کالا و خدمات در 9 گروه کرده است. از این پس شما می توانید با رجوع به هر یک از بخش های زیر قیمت و امکانات کالاهای مورد نظر خود را مشاهده و مقایسه کنید.

توجه: در صورت تمایل به معرفی قیمت کالا ها و خدمات خود در این طرح می توانید تقاضای خود را به نشانی info@vivannews.com ارسال فرمایید.