۱۳۹۳ شنبه ۴ مرداد ساعت: 7:44 عصر 7/26/2014
گزارش توافق‌های ایران و 1+5 در 4 ماه آینده
پس از آن که روشن شد رسیدن به توافق نهایی تا موعد مقرر (20 جولای، 29 تیر) مقدور نیست، ایران و کشورهای 1+5 تصمیم به تمدید دوره گام اول برنامه اقدام مشترک ژنو گرفتند.
جلسه هم‌اندیشی سیف با اساتید دانشگاه
رئیس‌کل و اعضای هیات عامل بانک مرکزی طی نشستی با حضور اساتید دانشگاه‌ها و مدیران عامل بانکها، ‌مهم‌ترین تحولات متغیرهای کلیدی اقتصاد کلان در دوره دولت تدبیر و امید را مرور کردند.
تعیین تکلیف دولت با صنعت خودرو
در شرایطی که برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی از قیمت جدید خودروها (قیمت‌های اعلامی از سوی شورای رقابت) ابراز گله مندی کرده و در پی کاهش آن هستند، رئیس کمیسیون صنایع مجلس می‌گوید قیمت خودرو به دلیل انحصاری بودن در اختیار شورای رقابت قرار گرفته و قانون بر تعیین قیمت توسط این شورا تاکید دارد...
آرشیو
زمان، ارزشمندترین منبع سازمان شما
بسیاری از شرکت‌ها در مورد مدیریت سرمایه برنامه‌ریزی‌های دقیقی انجام می‌دهند. آنها برای هر سرمایه‌گذاری جدید به یك مورد كسب‌وكار متقاعدكننده نیاز دارند. آنها موانع را در نظر می‌گیرند، مسوولیت‌ها را به دقت به دیگران واگذار می‌كنند و محدودیت‌های هزینه‌ای را در هر مرحله تعیین می‌كنند.
رتبه‌بندی بزرگ‌ترین شرکت‌های جهان
واحد تحقیقاتی فوربس در گزارش‌های سالانه «Global 2000» خود لیستی جامع از بزرگ‌ترین و قدرتمندترین شرکت‌های سهامی عام جهان در سال 2014 را منتشر کرده است، این رده‌بندی براساس معیارهایی نظیر سطح درآمد، سودآوری، میزان دارایی‌ها و ارزش بازار تهیه شده است.
چالش‌ها و فرصت‌های پروژه‌های ERP در ایران
بدون شک در دنیای امروز یکپارچگی فرآیندها، منابع و رویدادهای یک سازمان یک نیاز غیرقابل انکار برای شرکت‌ها محسوب می‌شود که شرکت‌های ایرانی نیز از این موضوع جدا نیستند.
آرشیو

قرعه کشی ها و جشنواره ها

صفحه 2 از 23  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر

فراخوان بانک پاسارگاد برای ارایه نقد برتر

بانک‌پاسارگاد برای سومین بار، فرخوان ارایه نقد برتر، توسط مشتریان را اعلام کرد.

برندگان پذیرندگان ملت ۲ مشخص شد

قرعه کشی دومین مرحله طرح پذیرندگان ملت ۲ برگزار شد و ۵ برنده خوش شانس ۵ دستگاه خودرو هیوندای ix۳۵ مشخص شدند.

جشنواره جام طلایی بانک ملی آغاز شد

جشنواره جام طلایی کانون جوانه‌های بانک ملی ایران به مدت ۲ ماه از ۲۰ اردیبهشت ماه سال جاری تا ۲۰ تیرماه برگزار خواهد شد.

یک کردستانی برنده سفر به برزیل بانک تجارت شد

پنجمین قرعه‌کشی جشنواره “عید تا عید“ بانک تجارت برگزار و خانم اشرف سبدلوئی از استان کردستان به عنوان پنجمین برنده کمک هزینه سفر به جام جهانی برزیل معرفی شد.

اسامی برندگان مرحله 5 سکه‌باران سامانی

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی مرحله پنجم (فروردین‌ماه ۹۳) جشنواره سکه باران سامانی، اسامی ۳۵۰ برنده سکه طلا این دوره مشخص شدند.

بانک تجارت "مهران" را هم مسافر برزیل کرد

چهارمین قرعه‌کشی جشنواره “عید تا عید “ بانک تجارت برگزار و مهران محمودیان مشتری شعبه شهیدرجایی بندرعباس به عنوان چهارمین برنده کمک هزینه سفر به جام جهانی برزیل معرفی شد.

سومین مسافر برزیل بانک تجارت معرفی شد

دور سوم قرعه‌کشی جشنواره "عید تا عید" بانک تجارت برگزار و ولی‌الله دشتی، مشتری این بانک از شهر‌ری برنده جایزه کمک هزینه ۳۵۰ میلیون ریالی سفر به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل شد.

بانک تجارت"صلاح الدین"را هم به برزیل فرستاد

دومین قرعه‌کشی جشنواره “عید تا عید“ بانک تجارت برگزار و صلاح الدین فروتن مشتری شعبه شهرستان کلاته از استان گلستان به عنوان دومین برنده کمک هزینه سفر به جام جهانی برزیل معرفی شد.

اسامی برندگان جشنواره سکه باران سامانی

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی مرحله چهارم (اسفند ماه ۹۲) جشنواره سکه باران سامانی، اسامی یک نفر برنده خوش اقبال شمش طلا و ۳۵۰ برنده سکه طلا این دوره مشخص شدند.

مسافر ۱۵ بانک تجارت به برزیل مشخص شد

در ادامه طرح یلدا تا نوروز بانک تجارت، عباس پورابراهیمی مشتری شعبه آران و بیدگل اصفهان به عنوان پانزدهمین برنده کمک هزینه سفر به جام جهانی برزیل معرفی شد.

آغاز جشنواره " نوروز تا مبعث" بانک تجارت

قرعه‌کشی مرحله‌های ۱۳و ۱۴ جشنواره"یلدا تا نوروز"بانک تجارت برگزار شد و مسافران این دو مرحله به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل مشخص و برندگان ۵۰ تبلت هر هفته این جشنواره نیز معرفی شدند.

قرعه کشی مرحله دوازدهم یلدا تا نوروز بانک تجارت

دوازدهمین مرحله قرعه‌کشی جشنواره "یلدا تا نوروز" بانک تجارت برگزار و "آذر صادقی" مشتری این بانک از استان خراسان شمالی ،دوازهمین برنده سفر به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل شد.

آخرین مهلت حضور در قرعه‌کشی بانک رفاه

سرمایه‌گذاران برای بهره‌مندی از جوایز ارزنده قرعه‌کشی بانک رفاه، تا پایان اسفندماه فرصت دارند نسبت به افتتاح حساب یا تکمیل موجودی اقدام کنند.

عیدی مبین‌نت برای مشترکین جدید و تمدیدی طرح‌های 6 ماهه

شرکت ارتباطات مبین‌نت ضمن تبریک فرا رسیدن عید باستانی نوروز، سالی پر از موفقیت و آرامش را برای کلیه‌ی هم‌وطنان عزیز به‌ویژه مشترکین ارجمند وایمکس مبین‌نت آرزو می‌کند و به همه‌ی مشترکین جدید و هم‌چنین مشترکین . . .

روزهای قرعه کشی جشنواره بزرگ ۳+۹۰ بانک ملی

- تاریخ برگزاری مراسم قرعه کشی جشنواره بزرگ ۳ + ۹۰ کارتخوان های بانک ملی ایران (شرکت داده ورزی سداد) اعلام شد.

اسامی برندگان جشنواره ۳+۹۰ بانک ملی

اسامی برندگان نخستین مرحله قرعه کشی جشنواره ۳ + ۹۰ دستگاه های کارتخوان بانک ملی ایران اعلام شد.

آخرین مهلت حضور در قرعه کشی بانک رفاه

هموطنان برای مشارکت در امر نیک قرض الحسنه و بهره مندی از جوایز ارزنده قرعه کشی بانک رفاه، تا پایان اسفند ماه فرصت دارند، نسبت به افتتاح حساب یا تکمیل موجودی اقدام کنند.

برندگان جشنواره پذیرندگان بانک پاسارگاد

در جشنواره پذیرندگان بانک پاسارگاد که از دی‌ماه سال جاری تا اردیبهشت سال ۱۳۹۳، به مدت ۵ ماه برگزار می‌شود، به صدها پذیرنده فعال، بر اساس تعداد و مبلغ تراکنش بصورت ماهانه، جوایز ارزنده‌ای به قید قرعه اهدا خواهد شد.

معرفی مسافر یازدهم یلدا تا نوروز بانک تجارت

یازدهمین مرحله قرعه‌کشی جشنواره "یلدا تا نوروز" بانک تجارت برگزار و "نفیسه متولی‌زاده نائینی" مشتری اصفهانی بانک تجارت یازدهمین برنده سفر به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل شد.

مسافر دهم بانک تجارت به برزیل مشخص شد

با برگزاری دهمین مرحله قرعه‌کشی جشنواره "یلدا تا نوروز" بانک تجارت،"مهدی جاهد سراوانی"دهمین برنده سفر به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل شد و برندگان ۵۰ تبلت این جشنواره معرفی شدند.
صفحه 2 از 23  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
گزارش بازار بورس اسپانیا زعفران ایرانی را به 140 کشور دنیا صادر می‌کند! خودسری موسسات مالی در تعیین سود سپرده/ روزشمار 25 درصد! "مسئولیت اجتماعی شرکت ها " چیست؟ اهمیت بانک ها در تجارت الکترونیک کولر ماشین را در گرمای زیاد حتما روشن کنید! گسترش ارائه خدمات بانکی با شتاب 7 توافق نهایی پرسپولیس با ماکرون / اسپانسر لباس سرخپوشان عوض شد راهکارهای بهبود رتبه ایران در گزارش «انجام کسب و کار» بانک جهانی قیمت روز انواع مدل‌های پژو 405 و ‌206‏ (جدول) مقایسه شهر توریستی ایتالیا با ماسوله ایران 6 بیمه نامه ای که نباید بدون آنها زندگی کرد! راهنمای خرید شلوار جین مردانه +عکس استخدام‌کنندگان اعتبار شما را ارزیابی می‌کنند هزینه‌های گزاف تولیدی‌ها برای پیراهن فوتبالی‌ها! پیش‌بینی بازار طلا بعد از ماه رمضان + تحلیل هفتگی رضایت بیشتر مشتریان از خودروهای با کیفیت پایین‌تر! مبدأ و مقصد ترانزیت کالا از ایران کجاست؟ پسته صادراتی نصف قیمت داخلی! فعلا رونق به بازار مسکن برنمی‌گردد
عملکرد کدام اسپانسر ورزشی بهتر بوده؟
 
نتایج نظرسنجی
 

ویوان نیوز با همکاری لوکوپوک در یک طرح مشترک اقدام به تهیه قیمت روز کالا و خدمات در 9 گروه کرده است. از این پس شما می توانید با رجوع به هر یک از بخش های زیر قیمت و امکانات کالاهای مورد نظر خود را مشاهده و مقایسه کنید.

توجه: در صورت تمایل به معرفی قیمت کالا ها و خدمات خود در این طرح می توانید تقاضای خود را به نشانی info@vivannews.com ارسال فرمایید.