۱۳۹۳ پنج شنبه ۹ مرداد ساعت: 11:57 صبح 7/31/2014
سبقت اپراتورها در جاده تعرفه‌ها
کمتر از یک ماه قبل بود که وزیر ارتباطات در جریان افتتاح فاز نخست رومینگ ملی گفت: «من از افزایش تعرفه همراه اول شوکه شده‌ام.» پس از آن نیز وزیر ارتباطات با انتشار جدول تعرفه‌ها عملا نارضایتی خود را از اپراتور اول بابت افزایش تعرفه‌ها و رضایت خود را از اپراتور دوم بابت کاهش تعرفه‌ها اعلام کرده بود.
گزارش توافق‌های ایران و 1+5 در 4 ماه آینده
پس از آن که روشن شد رسیدن به توافق نهایی تا موعد مقرر (20 جولای، 29 تیر) مقدور نیست، ایران و کشورهای 1+5 تصمیم به تمدید دوره گام اول برنامه اقدام مشترک ژنو گرفتند.
جلسه هم‌اندیشی سیف با اساتید دانشگاه
رئیس‌کل و اعضای هیات عامل بانک مرکزی طی نشستی با حضور اساتید دانشگاه‌ها و مدیران عامل بانکها، ‌مهم‌ترین تحولات متغیرهای کلیدی اقتصاد کلان در دوره دولت تدبیر و امید را مرور کردند.
آرشیو
طرح کسب‌وکار چیست؟
طرح کسب‌وکار در ساده‌ترین شکل خود نقشه راهی است برای کسب‌وکار شما که توصیف‌گر اهداف و جزئیاتی است که شامل نحوه دستیابی به این اهداف می‌شود. برنامه کسب‌وکار توصیفی از تیم شما است و دلایل اینکه چرا اعضای آن بهترین افراد برای دستیابی به اهداف هستند.
7 روش برای تضمین مسوولیت‌پذیری در محیط کار
نبود مسوولیت‌پذیری در محیط کار یکی از بزرگ‌ترین مشکلات بیشتر مدیران و صاحبان کسب‌وکار است.
شاخص توسعه منابع انسانی در سال 2014
برنامه توسعه سازمان ملل متحد مطابق روال سالانه خود، اقدام به انتشار گزارش مهم شاخص توسعه منابع انسانی کرده است.
آرشیو

قرعه کشی ها و جشنواره ها

صفحه 2 از 23  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر

برنده نهایی جشنواره پایانه های بانک ملی

مراسم قرعه کشی جشنواره پایانه های فروش شرکت داده ورزی سداد بانک ملی ایران در روز ۲۳ اردیبهشت ماه مصادف با میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر برگزار و برنده خوش شانس یک دستگاه خودروی تویوتا RAV۴ معرفی می‌شود.

فراخوان بانک پاسارگاد برای ارایه نقد برتر

بانک‌پاسارگاد برای سومین بار، فرخوان ارایه نقد برتر، توسط مشتریان را اعلام کرد.

برندگان پذیرندگان ملت ۲ مشخص شد

قرعه کشی دومین مرحله طرح پذیرندگان ملت ۲ برگزار شد و ۵ برنده خوش شانس ۵ دستگاه خودرو هیوندای ix۳۵ مشخص شدند.

جشنواره جام طلایی بانک ملی آغاز شد

جشنواره جام طلایی کانون جوانه‌های بانک ملی ایران به مدت ۲ ماه از ۲۰ اردیبهشت ماه سال جاری تا ۲۰ تیرماه برگزار خواهد شد.

یک کردستانی برنده سفر به برزیل بانک تجارت شد

پنجمین قرعه‌کشی جشنواره “عید تا عید“ بانک تجارت برگزار و خانم اشرف سبدلوئی از استان کردستان به عنوان پنجمین برنده کمک هزینه سفر به جام جهانی برزیل معرفی شد.

اسامی برندگان مرحله 5 سکه‌باران سامانی

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی مرحله پنجم (فروردین‌ماه ۹۳) جشنواره سکه باران سامانی، اسامی ۳۵۰ برنده سکه طلا این دوره مشخص شدند.

بانک تجارت "مهران" را هم مسافر برزیل کرد

چهارمین قرعه‌کشی جشنواره “عید تا عید “ بانک تجارت برگزار و مهران محمودیان مشتری شعبه شهیدرجایی بندرعباس به عنوان چهارمین برنده کمک هزینه سفر به جام جهانی برزیل معرفی شد.

سومین مسافر برزیل بانک تجارت معرفی شد

دور سوم قرعه‌کشی جشنواره "عید تا عید" بانک تجارت برگزار و ولی‌الله دشتی، مشتری این بانک از شهر‌ری برنده جایزه کمک هزینه ۳۵۰ میلیون ریالی سفر به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل شد.

بانک تجارت"صلاح الدین"را هم به برزیل فرستاد

دومین قرعه‌کشی جشنواره “عید تا عید“ بانک تجارت برگزار و صلاح الدین فروتن مشتری شعبه شهرستان کلاته از استان گلستان به عنوان دومین برنده کمک هزینه سفر به جام جهانی برزیل معرفی شد.

اسامی برندگان جشنواره سکه باران سامانی

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی مرحله چهارم (اسفند ماه ۹۲) جشنواره سکه باران سامانی، اسامی یک نفر برنده خوش اقبال شمش طلا و ۳۵۰ برنده سکه طلا این دوره مشخص شدند.

مسافر ۱۵ بانک تجارت به برزیل مشخص شد

در ادامه طرح یلدا تا نوروز بانک تجارت، عباس پورابراهیمی مشتری شعبه آران و بیدگل اصفهان به عنوان پانزدهمین برنده کمک هزینه سفر به جام جهانی برزیل معرفی شد.

آغاز جشنواره " نوروز تا مبعث" بانک تجارت

قرعه‌کشی مرحله‌های ۱۳و ۱۴ جشنواره"یلدا تا نوروز"بانک تجارت برگزار شد و مسافران این دو مرحله به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل مشخص و برندگان ۵۰ تبلت هر هفته این جشنواره نیز معرفی شدند.

قرعه کشی مرحله دوازدهم یلدا تا نوروز بانک تجارت

دوازدهمین مرحله قرعه‌کشی جشنواره "یلدا تا نوروز" بانک تجارت برگزار و "آذر صادقی" مشتری این بانک از استان خراسان شمالی ،دوازهمین برنده سفر به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل شد.

آخرین مهلت حضور در قرعه‌کشی بانک رفاه

سرمایه‌گذاران برای بهره‌مندی از جوایز ارزنده قرعه‌کشی بانک رفاه، تا پایان اسفندماه فرصت دارند نسبت به افتتاح حساب یا تکمیل موجودی اقدام کنند.

عیدی مبین‌نت برای مشترکین جدید و تمدیدی طرح‌های 6 ماهه

شرکت ارتباطات مبین‌نت ضمن تبریک فرا رسیدن عید باستانی نوروز، سالی پر از موفقیت و آرامش را برای کلیه‌ی هم‌وطنان عزیز به‌ویژه مشترکین ارجمند وایمکس مبین‌نت آرزو می‌کند و به همه‌ی مشترکین جدید و هم‌چنین مشترکین . . .

روزهای قرعه کشی جشنواره بزرگ ۳+۹۰ بانک ملی

- تاریخ برگزاری مراسم قرعه کشی جشنواره بزرگ ۳ + ۹۰ کارتخوان های بانک ملی ایران (شرکت داده ورزی سداد) اعلام شد.

اسامی برندگان جشنواره ۳+۹۰ بانک ملی

اسامی برندگان نخستین مرحله قرعه کشی جشنواره ۳ + ۹۰ دستگاه های کارتخوان بانک ملی ایران اعلام شد.

آخرین مهلت حضور در قرعه کشی بانک رفاه

هموطنان برای مشارکت در امر نیک قرض الحسنه و بهره مندی از جوایز ارزنده قرعه کشی بانک رفاه، تا پایان اسفند ماه فرصت دارند، نسبت به افتتاح حساب یا تکمیل موجودی اقدام کنند.

برندگان جشنواره پذیرندگان بانک پاسارگاد

در جشنواره پذیرندگان بانک پاسارگاد که از دی‌ماه سال جاری تا اردیبهشت سال ۱۳۹۳، به مدت ۵ ماه برگزار می‌شود، به صدها پذیرنده فعال، بر اساس تعداد و مبلغ تراکنش بصورت ماهانه، جوایز ارزنده‌ای به قید قرعه اهدا خواهد شد.

معرفی مسافر یازدهم یلدا تا نوروز بانک تجارت

یازدهمین مرحله قرعه‌کشی جشنواره "یلدا تا نوروز" بانک تجارت برگزار و "نفیسه متولی‌زاده نائینی" مشتری اصفهانی بانک تجارت یازدهمین برنده سفر به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل شد.
صفحه 2 از 23  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
عملکرد کدام اسپانسر ورزشی بهتر بوده؟
 
نتایج نظرسنجی
 

ویوان نیوز با همکاری لوکوپوک در یک طرح مشترک اقدام به تهیه قیمت روز کالا و خدمات در 9 گروه کرده است. از این پس شما می توانید با رجوع به هر یک از بخش های زیر قیمت و امکانات کالاهای مورد نظر خود را مشاهده و مقایسه کنید.

توجه: در صورت تمایل به معرفی قیمت کالا ها و خدمات خود در این طرح می توانید تقاضای خود را به نشانی info@vivannews.com ارسال فرمایید.