۱۳۹۶ پنج شنبه ۱۰ فروردين ساعت: 3:33 عصر 3/30/2017
شاخص بین المللی بیگ مک قدرت اقتصادی یک برند
کمپانی عظیم مک دونالدز به عنوان یک ابرقدرت درعرصه اقتصاد، تجارت و مدیریت همواره مثال زدنی بوده است. امروزه این غول تجاری در عرصه بین الملل، با دارا بودن حدود 36200 شعبه در 119 کشور جهان، بزرگ ترین رستوران زنجیره ای جهان است و روزانه 69 میلیون نفر در این رستوران ها غذا صرف می کنند.
نگاهی به یک پدیده؛ اقتصاد «تی‌شرت»ی
تفاوت دستمزد كارگران در كشورهای مختلف جهان، برای همگان امری آشكار است و میزان این تفاوت بر كسی پوشیده نیست، ولی صحبت بر سر ١٠ یا ٢٠ درصد اختلاف نیست، بلكه تفاوت دستمزد ٢، ٥، ١٠ یا ٢٠ برابری بین كشورهای غنی و فقیر را شاهد هستیم.
چگونه عید همسفر ویروس‌ها نشویم
با نزدیک‌شدن به فصل تعطیلات، بسیاری در تکاپوی آماده‌شدن برای سفرهای داخلی و خارجی هستند. این افراد با هدف‌های گوناگونی چون کسب تجربه جدید، آشنایی با فرهنگ‌های مختلف، طبیعت‌گردی، ملاقات خانواده و ... عازم سفر می‌شوند اما نیت سفر هر چه باشد در یک مورد مشترک است: آرامش و تجدید قوا.
آرشیو
چگونه رهبر کارآفرینی واقعی را شناسایی و استخدام کنیم؟
کارآفرینان به قهرمانان جدید جهان کسب‌و‌کار تبدیل شده‌اند. در دانشکده کسب‌و‌کار هاروارد، جایی که من طرح توسعه شغلی را مشاوره می‌دهم، حتی دانشجویانی که می‌خواهند به شرکت‌های بلوچیپ1 بپیوندند و هیچ قصدی برای شروع استارت‌آپ‌ ندارند، اگر کسی به آنها بگوید که آنها «کارآفرینانه» عمل نکرده‌اند، ممکن است این را بی‌احترامی قلمداد کنند. من دلیل این مساله را درک می‌کنم: کارآفرینی در بازار نیروی کار امروز به شدت ارزشمند است. شرکت‌ها در همه شکل‌ها و اندازه‌ها می‌خواهند به شدت نوآور و چابک دیده شوند و همه این ویژگی‌ها به‌طور سنتی به کارآفرینان نسبت داده می‌شود.
نقش حیاتی منابع انسانی در استفاده صحیح از زمان، استعداد و انرژی کارکنان
این روزها اهمیت و اثربخشی واحد منابع انسانی در کسب‌وکار به موضوعی داغ تبدیل شده است. اغلب انتقادهایی که راجع به عملکرد واحد منابع انسانی از سوی گروه‌های مختلف ابراز می‏شود، مواردی همچون ضعف در یاری‏رسانی به مدیریت کسب‌وکار، جذب و استخدام ناکارآمد استعدادها، فرآیندهای بی‏ثمر و ارتباطات غیرفراگیر... را در برمی‏گیرد.
تصمیم‌گیری مدیران موفق در قرن 21
برای موفقیت در هر بازه زمانی، داشتن ابزار به‌روز و کارآمد برای شرایط آن مقطع زمانی موضوعی حیاتی و اجتناب‌ناپذیر است.
آرشیو

مقالات

صفحه 108 از 111  اول  قبلی   102    103    104    105    106    107    108    109    110    111   بعدی  

چگونه یك سخنرانی ماندگار ایراد كنیم؟

مدیران در هر زمان و مکانی باید آماده ارائه مطالب مختلف، به مخاطبان متفاوت باشند. مدیران در این سخنرانی‌ها به دنبال اطلاع‌رسانی، ترغیب یا تاثیرگذاری بر تصمیمات یا بهبود عملکرد هستند.

راه‌های موفقیت در فروش اینترنتی

گرایش‌های خرید در نقاط مختلف اروپا با یکدیگر تفاوت دارد. فروشندگان باید پیشنهاد‌های آنلاینشان را بر اساس نیازهای بازار هدف تنظیم کنند.

آنچه یك مدیر باید در مورد قیمت‌گذاری بداند

شما به عنوان کسی که می‌خواهد کالای خود را برای اولین بار روانه بازار کند، چه قیمتی روی آن می‌گذارید؟ آیا قیمت بالا روی آن قرار داده و مشاهده می‌کنید که فروش کالایتان کم می‌شود؟ یا برای حل این مشکل آن را . . .

چگونه دنیا را تغییر دهم؟

آلن پیشنهادات شغلی زیادی دارد؛ ولی او تنها یک آرزو در سر دارد؛ ایجاد یک تغییر.

استفاده حداکثری از امکانات شبکه‌های اجتماعی

درباره شبکه‌های اجتماعی و میزان تاثیرگذاری آنها بر بازاریابی، حرف‌های زیادی زده می‌شود. بسیاری از سازمان‌ها در فیس‌بوک، توییتر و سایر شبکه‌های اجتماعی مجازی صفحات مخصوص به خود ایجاد کرده‌اند. درحالی که . . .

زمانی که سازمان‌ها رقبای کم‌هزینه‌شان را دست کم می‌گیرند

ظهور رقبای كم‌هزینه: زمانی که رقبای كم‌هزینه در مقابل سازمان‌های بزرگ، قد علم می‌کنند، یکی از دشوارترین تصمیم‌ها برای سازمان‌های بزرگ تصمیم به پاسخ دادن یا سکوت کردن در مقابل آنها است. آیا سازمان باید . . .

اسم شركت های مهم كامپیوتری چگونه انتخاب شده ؟

برندهای مهم دنیای فناوری اطلاعات هر یک نامی را برگزیده اند که امرزوه به عنوان شاخص و محور اصلی حوزه کاری خود محصوب می شوند. در این مقاله خواهیم دید که نام هر یک از این برندها به چه دلیل و چگونه انتخاب شده است.

نگاهی به تأثیر برندینگ در رقابت میان اپراتوهای مخابراتی

در دنیای امروز، هر شرکتی برای ورود به بازار با مشکلات بسیاری روبه‌روست. ورود به دنیای تجارت خود پذیرش نوعی ریسک است که با به کارگیری اصول می‌توان میزان این ریسک را کاهش داد.

بازاریابی در شعب قدیمی‌

به طور کلی در نظام بانکی کشور جدا از مقایسه بانك‌ها با هم در هر بانکی شاهد مقایسه شعب آن بانک باهم نیز هستیم. این مقایسه در دو سطح انجام می‌شود: یكی مقایسه عملكرد شعب نسبت به عملكرد گذشته خود و دیگری عملكرد شعب نسبت به برنامه‌های تعیین شده.

الگوبرداری (Benchmarking) چرا و چگونه؟

الگوبرداری ابزاری است که موجب بهبود عملكرد از راه تعیین و شناسایی بهترین عملكرد، در حوزه‌های مختلف سازمانی می‌شود. بر این اساس مدیران عملكرد محصولات یا فرایندهای خود را، با عملکرد رقبای خود و یا با بهترین . . .

آموزش بازاریابی و فروش تلفنی

«بازاریابی و فروش تلفنی»، یکی از رایج‌ترین ابزارهای بازاریابی و فروش و یک دانش علمی به‌همراه پشتوانه‌های تجربی و مهارت‌های عملی‌ست که تنها افراد واجد شرایط و شرکت‌های پرقدرت برای رونق‌بخشیدن به فعالیت‌های . . .

روندهای جدید در ساختار سازمانی

امروزه ساختار غالب مدیریتی در ایران ساختار هرمی است که در آن هر فرد بر عملکرد زیردستان خود نظارت می‌کند و خود نیز تحت نظارت فرد دیگری قرار دارد.

چگونه یك اسم تجاری انتخاب كنید

چه چیزی در یك نام تجاری وجود دارد؟ چیزهای بسیار زیاد. اسم تجاری‌تان باید خاص و به یاد‌ماندنی باشد. همچنین موارد قانونی زیادی وجود دارند كه باید به آنها توجه داشته باشید. در اینجا نكاتی آمده است كه چگونه . . .

ایجاد نام‌های تجاری قوی

نام تجاری بخشی از ویژگی‌های عملیاتی و هیجانی (احساسی) است كه مشتری به یك كالا یا خدمات نسبت می‌دهد. نام‌های تجاری به ما در رقابت با شركت‌ها یاری می‌رسانند. یك ابزار كمك‌رسان به مشتری در هنگام تصمیم‌گیری برای خرید هم هستند

چگونه قیمت‌گذاری هوشمندانه نتیجه می‌دهد؟

جاگموهان راجو و جان ژانگ پروفسورهای دانشگاه پنسیلوانیا معتقدند که اغلب شرکت‌ها به اندازه کافی به امر قیمت‌گذاری توجه نمی‌کنند.

آیا مشتریانمان ما را ترک خواهند کرد؟

سازمان کلاریندا برای زنده ماندن دست و پا می‌زند. درخواست کمک از مشتریان می‌تواند این تلاش را اثربخش کند یا نهایتا منجر به غرق شدن سازمان شود.

چگونه جلسات تبادل نظر گروهی خلاقیت را از بین می‌برد

برای دستیابی مجدد به تحولاتی چون آی پد، آمازون یا فیس بوک، آخرین چیزی كه نوآوران بالقوه به آن احتیاج دارند، جلسات تبادل نظر و توفان فکری (brainstorming) گروهی است. آنچه پیشتازان آینده احتیاج دارند داشتن اوقات فراغتی، برای فكر كردن می‌باشد.

12 اعتقاد رهبران بزرگ

چه چیزی باعث مهارت یک مدیر شده و او را پرآوازه می‌کند؟ من برای پیدا کردن جواب این سوال تحقیقات زیادی انجام داده‌ام که به زودی در قالب کتابی تحت عنوان «مدیر خوب، مدیر بد» منتشر خواهد شد.

چرا کارمندان جدید مشکلات تازه‌ای را با خود به مجموعه وارد می‌کنند؟

کمرنگ‌تر شدن فرصت‌های استخدامی طولانی مدت و تبدیل شدن نیروی کار فعلی به نیرویی سیار، بسیاری از شرکت‌ها به دنبال به‌کارگیری کارکنان با تجربه‌ای هستند که به سرعت سطح عملکرد کار را بالا ببرند، اما بر اساس . . .

چرا اعتماد بیش از حد باعث مرگ نوآوری می‌شود؟

زمانی که شرکت‌ها با هم همکاری می‌کنند، اعتماد بیش از حد نیز به اندازه فقدان اعتماد برای نوآوری مخرب است. ایجاد سطح بهینه‌ای از اعتماد می‌تواند باعث حداکثر شدن اثربخشی شود.
صفحه 108 از 111  اول  قبلی   102    103    104    105    106    107    108    109    110    111   بعدی  
راه هایی برای کاهش مصرف باتری در گوشی های هوشمند چگونه پروازی ارزان به روسیه داشته باشیم؟ امکان خرید آنلاین بیمه از همه شرکت‌ها با اپلیکیشن «بیمیتو» فراهم شد شروع کار اپراتورهای مجازی تلفن همراه در ایران «فروشنده» اصغر فرهادی اسکار گرفت رقابت خودروسازان فرانسوی و چینی در ایران بازار داغ بازی‌های موبایل محدوده تردد خودروهای پلاک منطقه آزاد کجاست؟ راهنمای خرید لباس عید پای اکبر جوجه هم به کمیسیون اصل 90باز شد توسعه روابط بانکی با هلند لزوم جایگزینی پراید و پژو ۴۰۵ کدام «کارت حافظه» مناسب دستگاه شماست؟ پیش خرید اینترنتی بلیط اتوبوس در سفر ۷۲۴ نمایش رایگان تبلیغ کسب و کارها با "آسانک" روی ۱۳هزار اپیلیکیشن موبایل گارانتی تقلبی آی‌فون برای پوشش کالای قاچاق رشد 7 درصدی فروش گوشی‌های هوشمند میزان استفاده مردم از اینترنت اپراتورها چین بزرگترین صادرکننده شارژر به ایران اعطای مجوز به ایجاد شعب پوشاک خارجی صنعت پوشاک را ورشکست کرد
کدام بانک را به دوستان خود توصیه می‌کنید؟
 


نتایج نظرسنجی
 

ویوان نیوز با همکاری لوکوپوک در یک طرح مشترک اقدام به تهیه قیمت روز کالا و خدمات در 9 گروه کرده است. از این پس شما می توانید با رجوع به هر یک از بخش های زیر قیمت و امکانات کالاهای مورد نظر خود را مشاهده و مقایسه کنید.

توجه: در صورت تمایل به معرفی قیمت کالا ها و خدمات خود در این طرح می توانید تقاضای خود را به نشانی info@vivannews.com ارسال فرمایید.