۱۳۹۶ دوشنبه ۲ مرداد ساعت: 9:16 صبح 7/24/2017
موانع جهش دیجیتالی ایران
موسسه Arthur D.Little یک شرکت مشهور در زمینه مشاوره در حوزه‌های نوآوری، استراتژی و‌ مدیریت است که در 1909 در بوستون آمریکا پایه‌گذاری شد. این شرکت اخیرا گزارشی درباره صنعت مخابرات ایران منتشر کرده که از سوی چهارنفر از تحلیلگران این شرکت (عمدتا مرتبط با بخش خاورمیانه این شرکت) تهیه و تدوین شده است. مطلب پیش‌رو خلاصه‌ای از بخش نخست این گزارش است که با عنوان «صنعت مخابرات ایران در آستانه جهش» حدود یک ماه قبل منتشر شده است.
جنگ نرم شبکه‌های ماهواره‌ای علیه نظام بانکی کشور
اقتصاد ایران به شدت بانک محور است، به همین سبب سرنوشت بخش مهمی از اقتصاد کشور به سرنوشت بانک‌های ما گره خورده است. شریک دیگر این سرنوشت میلیون‌ها ایرانی هستند که اندوخته‌های خود را در بانک‌ها و موسسات اعتباری سپرده‌گذاری کرده‌اند تا از سودی که به دست می‌آورند، هم چرخ‌های زندگی خود را بهتر بچرخانند و هم این سود را به سپر محافظتی در برابر نرخ تورمی که حتی تک رقمی آن، قدرت خرید دارایی آنها را در گذر زمان کاهش می‌دهد، تبدیل کنند.
آسیب‌شناسی شراکت خارجی در خودروسازی ایران
خودروسازی ایران در حالی پس از توافق هسته‌ای و برجام، دور جدیدی از مشارکت‌های خارجی خود را آغاز کرده که قراردادهای جدید در بوته نقد قرار گرفته و اقشار مختلفی نسبت به آنها واکنش (چه مثبت و چه منفی) نشان داده‌اند.
آرشیو
شبکه‌های محبوب در فضای مجازی
نتایج یک نظرسنجی از رفتارشناسی کاربران ایرانی در شبکه‌های اجتماعی نشان‌دهنده محبوبیت بالای تلگرام و اینستاگرام است. براساس این نظرسنجی دلیل اصلی استفاده از شبکه‌های اجتماعی جست‌وجوی مطالب است و در این میان زنان نسبت به مردان مطالب را با جدیت بیشتری دنبال می‌کنند.
روش‌هایی برای بازاریابی و فروش اپلیکیشن
اپلیکیشن نوعی نرم‌افزار کامپیوتر است که برای استفاده کاربر نهایی استفاده می‌شود. اکثر نرم‌افزارهایی که روزانه استفاده می‌کنیم، شامل این تعریف می‌شوند.
شبکه‌سازی ستون موفقیت همه کسب‌و‌کارها
این روزها ارائه برندها و در معرض قرار دادن محصولات و خدمات بسیار آسان‌تر شده است. همه اینها به لطف تبلیغات و از همه مهم‌تر شبکه‌سازی آسان ممکن شده که ارائه همه چیز را در اینترنت امکان‌پذیر ساخته‌اند.
آرشیو

یاداشت و گزارش

صفحه 62 از 64  اول  قبلی   55    56    57    58    59    60    61    62    63    64   بعدی  

ملاحظات امنیتی در استفاده از كارتهای بانكی

چندی است كه ایمیلهای متعددی با مضمون "احتمال هك شدن كارتهای بانكی عضو شتاب" تبادل می‌شود كه به جهت روشن سازی موضوع – یا به قول امروزی‌ها، تنویر افكار - مطالبی را به اطلاع دوستان می‌رسانم و توصیه می‌كنم . . .

10 گام برای ایجاد برند شخصی

هنگامی که شخصی می‌خواهد شما را توصیف کند، چه حسی پیدا می‌کنید؟ آیا از اوصافی که به شما نسبت می‌دهد، شگفت‌زده می‌شوید یا از شنیدن آنها به خود می‌بالید؟ حالا لحظه‌ای را به خاطر آورید که در مقابل جمعی ایستاده‌اید . . .

هتل‌های کشور در چه حالند؟

در این گزارش سعی شده است با ارائه آماری کلی نگاهی اجمالی داشته باشیم بر وضعیت کمّی هتل‌های کشور و نحوه پراکندگی آنها و پیش از آن بهتر است تعریفی از هتل‌ داشته باشیم.

تعاریف کلیدی: آگهی، تبلیغات، بازاریابی، روابط عمومی، آوازه‌جویی و فروش

مولف: کارتر مک نامارا مترجم: سید محمد جواد رجالی به راحتی این واژه‌ها می‌توانند گیج‌کننده باشند: آگهی، بازاریابی، تبلیغات، روابط عمومی، آوازه‌جویی و فروش. اغلب این واژه‌ها به جای یکدیگر به کار می‌روند، . . .

مدیران آینده صنعت بانکداری چه کسانی هستند ؟

احسان باقری / کارشناس بازاریابی خدمات بانکی چندی پیش در جمعی که یکی از مدیران بانکی حضور داشت صحبت از تخصص های بانکی بود. ایشان ضمن مخالفت با بازاریابی (مذاکره تجاری برای جذب مشتریان ) و کم اهمیت دانستن . . .

امکان ارزش گذاری بر روی برند در ایران وجود ندارد

بیشترمدیران ایرانی تخصص لازم را در اداره سازمان ندارند و وقتی مدیران فاقد تخصص باشند تصمیمات هم غیر تخصصی خواهد بود.

هزینه تبلیغات در شبکه های اینترنتی امسال از سه میلیارد دلار می گذرد

پیش بینی های اخیر حاکی از آن است که پرداخت هزینه برای تبلیغات در شبکه های اینترنتی با 31 درصد رشد در سال جاری از سه میلیارد دلار خواهد گذشت. به این ترتیب در سال 2011 میلادی این میزان 29 درصد افزایش یافته . . .

نگاهی به نشان تجاری و لوگوی همراه اول

شرکت ارتباطات سیار به عنوان اولین اوپراتور تلفن همراه در کشور، پس از سال ها فعالیت رسمی و ارایه خدمات بالاخره پس از ورود اپراتور دوم (ایرانسل) و شکل گیری بازار رقابتی مجبور شد برای خود یک نام تجاری انتخاب کند: همراه اول.

۱۰ اشتباه رایج در برند سازى و راه هاى جلوگیرى از وقوع آنها

در دنیاى برند سازى اشتباهات متعددى رخ مى دهد لیكن مواردى چند از این اشتباهات به كرات مشاهده مى شود. در مسیر برند سازى اغلب ۱۰ اشتباه رایج صورت مى گیرد كه باید از وقوع آن ها جلوگیرى كرد.

برند؛حلقه گمشده صادرات ایران

امروزه برند( نشان تجاری )حرف اول را در اقتصاد جهانی می زند و کشورهایی که دارای برند های معتبر در زمینه های مختلف هستند، بازار های جهانی را در اختیار خود گرفته اند .

مواجهه با افزایش خرده‌فروشی

كوارترلی: شما درباره حركات رو به جلو در محیط و اینكه باید با پنج یا شش بخش متفاوت مشتری و فروشگاه‌های مختلف مواجه شوید، چه نگرانی‌هایی دارید؟

تاریخچه نامگذاری شرکت های بزرگ

هر برندی داستانی و حکایتی برای انتخاب نامش دارد. در این مطالب بخوانید داستان انتخاب برندهای بزرگ را...

فراخوان خودروسازان ایرانی؟

این روزها غول‌های خودروسازی جهان، از تویوتا گرفته تا کرایسلر، دست به فراخوان گسترده محصولات خود زده‌اند، تا آب رفته را به جوی بازگردانده و اعتبار خدشه‌دار شده‌شان را ترمیم کنند.

جای خالی شرکت ها و برندهای ایرانی در بازارجهانی

اكنون كه چندین سال از ورود به سده 21 را پشت سر می گذاریم، تحولات جهانی، تكثر فزاینده تكنولوژی، جهانی‌سازی، رقابت فزاینده بر سر منابع و بازار، رسوایی‌های تجاری، تنوع در بازار نیروی كار، فاصله فراوان و گسترده . . .

چشم انداز برندهای تجاری

صحنه های رقابت امروز بیشتر به میدان نبرد شباهت دارد تا به صحنه عرضه و تقاضا، ‌ازاین رو آشنایی بیشتر با استراتژی جنگ، قدرت توانایی در مدیریت نیروهای نظامی را به همراه خواهد داشت. آسان تر می توان با پیروزی . . .

قبل‌از خرید ملك این موارد را بخوانید

با امكان تازه‌ای كه یك موتور اینترنتی جست‌وجوگر مسكن برای بازدیدكنندگان از این سایت ایجاد كرده، طرفین معاملات ملكی می‌توانند قبل از انجام معامله درباره موارد حقوقی و فنی صحت یك معامله اطلاعات رایگان كسب كنند.

ماجرای اولین تماس با موبایل

«مارتین کوپر» در سال 1973 جهان را متحول کرد؛ در حالی که خود از آنچه روی خواهد داد خبر نداشت. وی به همراه تیمش در شرکت موتورولا توانست تنها ابزاری را که به گونه‌ای زندگی نوجوانان و تاجران حرفه‌ای را به . . .

وقتی نشان تجاری شما کپی می شود یعنی بزرگ شدی!!

حتما همه شما بارها نشان تجاری گوگل را دیده اید. تا چندی پیش اعتقاد بر این بود که نشان تجاری یک شرکت باید استاندارد بوده یا به تعبیری از لحاظ ظاهری در تمام عرصه های تبلیغاتی و غیر تبلیغاتی از وحدت برخوردار . . .

اصول اخلاقی حاکم بر نام و نشان تجاری

همه می‌دانیم تبلیغات تجاری برای کسب منفعت انجام می‌شود و روش آن هم اطلاع‌رسانی برای متقاعدسازی است. در شرایطی تبلیغات تجاری فعال می‌شود که موضوعش ارائة خدمات و محصولات مشابه و نزدیک به هم باشد. در محصول . . .

جام جهانی فوتبال و تبلیغات

جام جهانی فوتبال 2010 آفریقای جنوبی هم رو به اتمام است. جام جهانی فوتبال نه تنها یك رویداد بزرگ ورزشی است. بلكه یك رویداد بزرگ سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، تبلیغاتی و ... هم شمرده میشود. به جنبه های دیگرش . . .
صفحه 62 از 64  اول  قبلی   55    56    57    58    59    60    61    62    63    64   بعدی  
استمرار همکاری گروه توسن و GRG Banking معرفی اپلیکیشن حملو؛ پیک موتوری آنلاین چطور می‌توانیم با ایوار به تور اروپا سفر کنیم؟ خرید از مارکت‌های بین‌المللی با کارت‌های یورکاردز تغییری در سبد درآمدی اپراتورها همایش بین‌المللی کلیدهای موفقیت در هلدینگ‌ها الزامات انتخاب سیستم گرمایشی مناسب چیست؟ چگونه بلیت هواپیما را با قیمتی پایین‌تر بخریم؟ اندروید مارشملو از آب‌نبات چوبی پیشی گرفت چگونه کش تلگرام را پاک کنیم؟ سایت آی پی امداد؛ راهنمایی برای خرید لوازم خانگی رانندگان اسنپ در تهران چگونه جذب می‌شوند؟ درآمد متخصصان علوم داده در دنیای IT با کمترین هزینه، بهترین پرواز را انتخاب کنید هشدار سازمان حمایت به متقاضیان پیش‌خرید خودرو رتبه اول و آخر بانک‌های بورسی در نسبت سرمایه آیا مایکروسافت در حال کشتن ویندوز 10 موبایل است؟ راه هایی برای کاهش مصرف باتری در گوشی های هوشمند چگونه پروازی ارزان به روسیه داشته باشیم؟ امکان خرید آنلاین بیمه از همه شرکت‌ها با اپلیکیشن «بیمیتو» فراهم شد
کدام بانک را به دوستان خود توصیه می‌کنید؟
 


نتایج نظرسنجی
 

ویوان نیوز با همکاری لوکوپوک در یک طرح مشترک اقدام به تهیه قیمت روز کالا و خدمات در 9 گروه کرده است. از این پس شما می توانید با رجوع به هر یک از بخش های زیر قیمت و امکانات کالاهای مورد نظر خود را مشاهده و مقایسه کنید.

توجه: در صورت تمایل به معرفی قیمت کالا ها و خدمات خود در این طرح می توانید تقاضای خود را به نشانی info@vivannews.com ارسال فرمایید.