۱۳۹۶ پنج شنبه ۳ فروردين ساعت: 4:55 عصر 3/23/2017
نگاهی به یک پدیده؛ اقتصاد «تی‌شرت»ی
تفاوت دستمزد كارگران در كشورهای مختلف جهان، برای همگان امری آشكار است و میزان این تفاوت بر كسی پوشیده نیست، ولی صحبت بر سر ١٠ یا ٢٠ درصد اختلاف نیست، بلكه تفاوت دستمزد ٢، ٥، ١٠ یا ٢٠ برابری بین كشورهای غنی و فقیر را شاهد هستیم.
چگونه عید همسفر ویروس‌ها نشویم
با نزدیک‌شدن به فصل تعطیلات، بسیاری در تکاپوی آماده‌شدن برای سفرهای داخلی و خارجی هستند. این افراد با هدف‌های گوناگونی چون کسب تجربه جدید، آشنایی با فرهنگ‌های مختلف، طبیعت‌گردی، ملاقات خانواده و ... عازم سفر می‌شوند اما نیت سفر هر چه باشد در یک مورد مشترک است: آرامش و تجدید قوا.
دست به دست؛ یک کمپین و چند نشان
مدتی است که کمپینی تحت عنوان "دست به دست" با حمایت بسیاری از افراد مشهور جامعه و به طور خاص احسان علیخانی مجری برنامه سه‌ستاره، توسط سایت نیازمندی‌های آنلاین شیپور با همکاری شبکه سه سیما و برنامه سه‌ستاره شروع به کار کرده، هدف این پویش ملی کمک به هموطنان نیازمند و تأمین اقلام مصرفی آنان در آستانه عید نوروز است.
آرشیو
چگونه رهبر کارآفرینی واقعی را شناسایی و استخدام کنیم؟
کارآفرینان به قهرمانان جدید جهان کسب‌و‌کار تبدیل شده‌اند. در دانشکده کسب‌و‌کار هاروارد، جایی که من طرح توسعه شغلی را مشاوره می‌دهم، حتی دانشجویانی که می‌خواهند به شرکت‌های بلوچیپ1 بپیوندند و هیچ قصدی برای شروع استارت‌آپ‌ ندارند، اگر کسی به آنها بگوید که آنها «کارآفرینانه» عمل نکرده‌اند، ممکن است این را بی‌احترامی قلمداد کنند. من دلیل این مساله را درک می‌کنم: کارآفرینی در بازار نیروی کار امروز به شدت ارزشمند است. شرکت‌ها در همه شکل‌ها و اندازه‌ها می‌خواهند به شدت نوآور و چابک دیده شوند و همه این ویژگی‌ها به‌طور سنتی به کارآفرینان نسبت داده می‌شود.
نقش حیاتی منابع انسانی در استفاده صحیح از زمان، استعداد و انرژی کارکنان
این روزها اهمیت و اثربخشی واحد منابع انسانی در کسب‌وکار به موضوعی داغ تبدیل شده است. اغلب انتقادهایی که راجع به عملکرد واحد منابع انسانی از سوی گروه‌های مختلف ابراز می‏شود، مواردی همچون ضعف در یاری‏رسانی به مدیریت کسب‌وکار، جذب و استخدام ناکارآمد استعدادها، فرآیندهای بی‏ثمر و ارتباطات غیرفراگیر... را در برمی‏گیرد.
تصمیم‌گیری مدیران موفق در قرن 21
برای موفقیت در هر بازه زمانی، داشتن ابزار به‌روز و کارآمد برای شرایط آن مقطع زمانی موضوعی حیاتی و اجتناب‌ناپذیر است.
آرشیو

یاداشت و گزارش

صفحه 62 از 64  اول  قبلی   55    56    57    58    59    60    61    62    63    64   بعدی  

قبل‌از خرید ملك این موارد را بخوانید

با امكان تازه‌ای كه یك موتور اینترنتی جست‌وجوگر مسكن برای بازدیدكنندگان از این سایت ایجاد كرده، طرفین معاملات ملكی می‌توانند قبل از انجام معامله درباره موارد حقوقی و فنی صحت یك معامله اطلاعات رایگان كسب كنند.

ماجرای اولین تماس با موبایل

«مارتین کوپر» در سال 1973 جهان را متحول کرد؛ در حالی که خود از آنچه روی خواهد داد خبر نداشت. وی به همراه تیمش در شرکت موتورولا توانست تنها ابزاری را که به گونه‌ای زندگی نوجوانان و تاجران حرفه‌ای را به . . .

وقتی نشان تجاری شما کپی می شود یعنی بزرگ شدی!!

حتما همه شما بارها نشان تجاری گوگل را دیده اید. تا چندی پیش اعتقاد بر این بود که نشان تجاری یک شرکت باید استاندارد بوده یا به تعبیری از لحاظ ظاهری در تمام عرصه های تبلیغاتی و غیر تبلیغاتی از وحدت برخوردار . . .

اصول اخلاقی حاکم بر نام و نشان تجاری

همه می‌دانیم تبلیغات تجاری برای کسب منفعت انجام می‌شود و روش آن هم اطلاع‌رسانی برای متقاعدسازی است. در شرایطی تبلیغات تجاری فعال می‌شود که موضوعش ارائة خدمات و محصولات مشابه و نزدیک به هم باشد. در محصول . . .

جام جهانی فوتبال و تبلیغات

جام جهانی فوتبال 2010 آفریقای جنوبی هم رو به اتمام است. جام جهانی فوتبال نه تنها یك رویداد بزرگ ورزشی است. بلكه یك رویداد بزرگ سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، تبلیغاتی و ... هم شمرده میشود. به جنبه های دیگرش . . .

نگاهی به تبلیغ زمزم

گاهی اوقات در سطح شهر تبلیغات خلاقانه ای به چشم می خورد که برای طرفین تبلیغات یعنی پیمانکار و کارفرما می تواند به صرفه باشد. از جمله این تبلیغات، طراحی دستگیره های موجود در مترو است به گونه ای که بتواند بسته بندی برند خاصی را نشان دهد.

نگاهی به عملکرد صنعت بیمه زنگ‌ها برای که به صدا درمی‌آید؟

نگاهی گذرا بر عملکرد صنعت بیمه در سال گذشته حاکی از آن است که به‌رغم رشد 13 درصدی حق بیمه‌های تولیدی (نه دریافتی) نسبت به سال 87 ضریب نفوذ بیمه در کشور همچنان در سطح 3/1 درصد باقی مانده که درمقایسه...

نقش موثر روابط عمومی در بازاریابی

یکی از نکات بسیار حساس در تعامل با مردم نقش شاخه های تبلیغات و بازاریابی در روابط عمومی است و برخی عقیده دارند که این سرشاخه از یکدیگر مجزا است. در صورتی که با ساده انگاری و کوچک شمردن نقش کلیدی روابط . . .

نگاهی به فراز و فرود سرمایه اولیه بانک‌ها و موسسات اعتباری

پس از صدور مجوز مجلس شورای اسلامی‌برای ایجاد بانک‌های غیر دولتی؛ ضوابط تاسیس بانک‌های غیردولتی در نهصدو چهل و هشتمین جلسه شورای پول و اعتبار مورخ 20/9/1379به تصویب رسید. براساس ماده 12 ضوابط یاد شده، حداقل . . .

تفاوت قیمت خودرو در ایران و جهان

با مقایسه بازار داخلی و جهانی به این نکته پی می‌برید که تفاوت قیمتی بسیاری میان خودروهای عرضه شده در بازار داخلی و جهانی وجود دارد؛ به طوری که شما می‌توانید با حداقل بودجه خودرو در خور توجه در بازار جهانی . . .

«برند»، چنین، چرا؟

پیش از آن که «اهمیت برند در فضای کسب‌وکار» مورد توجه قرار گیرد، به نظر می‌رسد، با رویکرد تاریخی – تحلیلی باید دنبال این پرسش بود که چرا «برند در فضای کسب‌وکار ایرانی از اهمیت منطبق یا در مقیاس منطقه‌ای برخوردار نیست؟»

5 قدم ساده در راه رسیدن به فرهنگ مشتری‌مداری

ایجاد یک فرهنگ مشتری مدار، فاکتوری حیاتی برای هر کسب‌وکاری است، ولی فرهنگ مشتری‌مداری چیست؟ از نظر من فرهنگ، روش‌هایی برای انجام کارها توسط ما است. این تعریف ساده‌ای است؛ ولی این نگرش من به فرهنگ است.

نادر رضایی، مدرس دانشگاه وكارشناس بازاریابی و تبلیغات جایگاه ایران در بازار جهانی مواد شوینده، پاك‌كننده و بهداشتی

ما یك بازار 70 میلیونی داریم كه شامل مصرف كنندگان داخلی است.همچنین یك بازار 250 میلیونی بالقوه هم در كنار ما وجود دارد

برند ها نبض بازار را در دست دارند

وقتی شرایط سخت می شود و ركود و كساد بیشتر می شود همه شركت ها، مناسب و مدبرانه با آسیب ها و تاثیرات ركود برخورد نمی كنند. در حالی که تاریخ مثالهای بسیار مثبت از شركتهایی را نشان می دهد كه در طی ركودهای . . .

«برندسازی» اصلی ترین وظیفه روابط عمومی

در سال های اخیر اتفاقی تازه در حوزه تبلیغات و بازاریابی رخ داده است. این اتفاق، نخست با انتشار کتاب «سقوط تبلیغات و ظهور روابط عمومی» آغاز شد؛ موسیقی که نشان داد تبلیغات با همه هنرنمایی، افسونگری، رازآلودی . . .

کدام خودرو داخلی مناسب شما است؟

گزارش امروز، مال شما است، شمایی که می‌خواهید بدانید با درآمدی که دارید توانایی خرید کدام خودرو برایتان مقدور است.

چگونه صادرات خودرو را افزایش دهیم؟

شاید 48 سال پیش که حاج علی اکبر خیامی‌کلنگ اولین خودروسازی ایران را می‌زد، کره‌ای‌ها و چینی‌ها در دل حسرت می‌خوردند که ای کاش ما جای ایرانی‌ها بودیم.

اهمیت برندسازی در اقتصاد معاصر

براساس گزارشی که موسسه "میلوارد براون" اخیراً منتشر کرده است، ارزش 100 "برند" معروف و شناخته شده دنیا در سال 2009 بیش از 2000 میلیارد دلار بوده است.

طرح برند ملی پوشاک

به جرات می توان گفت یکی از کارهای بسیار عظیمی که اتحادیه در پی انجام آن بوده طرح ایجاد شرکت تجاری برند ایرانی است که هدف آن عرضه محصولات پوشاک ، نساجی و چرم با یک برند واحد و کیفیت یکسان در فروشگاه های زنجیره ای متحدالشکل در ایران...

خودرویی ملی با برند ایرانی

با نگاهی اجمالی به گذشته و بررسی تاریخ خودروسازی در جهان می توان دریافت، اولین خودروی جهان در شرکت فورد و بیش از 105 سال پیش ساخته شد.
صفحه 62 از 64  اول  قبلی   55    56    57    58    59    60    61    62    63    64   بعدی  
کدام بانک را به دوستان خود توصیه می‌کنید؟
 


نتایج نظرسنجی
 

ویوان نیوز با همکاری لوکوپوک در یک طرح مشترک اقدام به تهیه قیمت روز کالا و خدمات در 9 گروه کرده است. از این پس شما می توانید با رجوع به هر یک از بخش های زیر قیمت و امکانات کالاهای مورد نظر خود را مشاهده و مقایسه کنید.

توجه: در صورت تمایل به معرفی قیمت کالا ها و خدمات خود در این طرح می توانید تقاضای خود را به نشانی info@vivannews.com ارسال فرمایید.