۱۳۹۶ جمعه ۲ تير ساعت: 6:33 عصر 6/23/2017
نقدی بر پیش‌فروش اولین خودرو پسابرجامی
ثبت‌نام برای خرید پژو 2008 در حالی از فردا آغاز می‌شود که طبق برنامه ایران خودرو، قرار است 16 هزار دستگاه از این محصول پیش‌فروش شود. با توجه به اینکه ایران خودرو قصد دارد 2008‌های ثبت‌نامی را در یک بازه زمانی 12 ماهه (از ابتدای شهریور 96 تا انتهای مرداد 97) تحویل دهد، این شرکت باید به طور متوسط در هر ماه حدود یک هزار و 350 دستگاه از این محصول را عرضه کند.
نیازمندی‌های قدیمی چطور می‌تواند پول و زمان ما را هدر بدهد؟
تا همین چند سال پیش اگر قصد خرید و فروش، اجاره یا رهن، واگذاری، معاوضه یا استخدام نیرو و پیدا کردن شغل را داشتیم، ‌باید در سرما و گرما یا ترافیک و شلوغی به دفاتر روزنامه‌ها برای آگهی دادن مراجعه می‌کردیم و بعد از پرداختن کلی هزینه یک جایگاه خیلی کوچک در گوشه و کنار صفحه نصیبمان می‌شد تا برای مدت یک روز آگهی خود را که فقط محدود به چند کلمه بود، چاپ و منتشر کنیم.
تولد دوباره اولین نرم‌افزار پیام‌رسان ایرانی
یک فعال آی‌تی معتقد است: استفاده از نرم‌افزارهای داخلی به رشد قابل توجه اقتصاد خرد و کلان کمک می‌کند و در ایجاد اشتغال نیز نقش موثری ایفا می‌کند.‌
آرشیو
کانال‌های دیجیتال جذب مشتری
رشد موبایل و فناوری‌های مرتبط با آن، با تغییر رفتارهای دیجیتال افراد هم همراه بوده است. امروزه موبایل بخش جدایی‌ناپذیر زندگی مردم است و ساعت‌هایی طولانی از وقت آنها در استفاده از این ابزار و در محیط‌های آنلاین سپری می‌شود. این وضعیت، تاییدکننده آن است که بازاریاب‌ها باید توجه بیشتری به این رفتارها و سبک زندگی داشته باشند تا بتوانند در افزایش فروش و رسیدن به اهداف تعیین‌شده سازمانشان موفق باشند.
10 اولویت کاری مدیران تازه کار
در این مقاله 10 اولویت کاری مدیرانی که کار خود را تازه شروع کرده‌اند، عنوان می‌شود:
نقش سهامداران در تعیین حاکمیت شرکتی
در بسیاری از کشورهای پیشرفته، حاکمیت شرکتی در میان مجموعه‌های مختلف به موازات روابط با سرمایه‌گذاران در حال تحول است. در بسیاری از شرکت‌های بزرگ این حاکمیت به سمتی می‌رود که بتواند همسو با انتظارات سهامداران حرکت کند.در چند سال اخیر، هیات‌مدیره در میان تعداد زیادی از شرکت‌های آمریکایی و انگلیسی هر روز روابط خود را به سهامداران نزدیک‌تر می‌کنند.
آرشیو

مدیران

صفحه 4 از 34  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر

انتصاب دو مدیر در شرکت بیمه سینا

شرکت بیمه سینا مدیر فناوری اطلاعات و مدیر شعبه مشهد را معرفی کرد.

معرفی مدیرعامل جدید شرکت نفت سپاهان

مدیرعامل جدید شرکت نفت سپاهان (بزرگ‌ترین تولیدکننده روغن پایه در خاورمیانه) با نماد شسپا در بازار دوم بورس، معرفی شد.

انتصاب مدیرعامل جدید بیمه‌ایران

وزیر امور اقتصادی و دارایی با تصویب مجمع عمومی شرکت سهامی بیمه‌ایران، مدیرعامل و رئیس هیات‌مدیره جدید این شرکت را منصوب کرد.

وزیر اقتصاد مدیرعامل جدید بیمه ایران را منصوب کرد

وزیر امور اقتصادی و دارایی با تصویب مجمع عمومی شرکت سهامی بیمه ایران، مدیرعامل و رئیس هیآت مدیره جدید این شرکت را منصوب کرد.

انتصاب عضو هیات نظارت بانک مرکزی

طی حکمی از سوی وزیر اقتصادعضو هیات نظارت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران منصوب شد. وزیر امور اقتصادی و دارایی، طی حکمی محمد پیر هادی را به‌عنوان عضو هیات نظارت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد.

انتصاب جدید در بانک ایران زمین

مدیرعامل بانك ایران زمین طی احكام جداگانه‌ای هادی قدیمی را به سمت معاونت برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی و علیرضا پویان شاد را به سمت معاونت عملیات بانكی منصوب كرد.

معرفی عضو جدید هیات مدیره بانک سپه

با حضور معاون بیمه و بانک وزیر امور اقتصادی و دارایی، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک سپه، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و مدیران ارشد بانک سپه، مصطفی پرتوافکنان به عنوان عضو جدید هیات مدیره بانک سپه معرفی شد.

حسین‌زاده ، مدیرعامل جدید بانک ملی ایران

وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی محمدرضا حسین‌زاده را به عنوان رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل جدید بانک ملی ایران منصوب کرد.

مدیرعامل جدید شرکت پرداخت الکترونیک سامان انتخاب شد

ابراهیم حسینی‌نژاد به‌عنوان مدیرعامل جدید شرکت پرداخت الکترونیک سامان منصوب شد.

عاطفی‌فر سرپرست بانک دی شد

آیین تکریم مدیرعامل سابق بانک دی و معارفه سرپرست جدید بانک برگزار شد.

معرفی مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی بانک سرمایه

در پی تاسیس موسسه فرهنگی ورزشی بانک سرمایه، مدیرعامل و رییس کمیته بانوان این موسسه منصوب شدند.

قائم مقام مدیرعامل بانک دی منصوب شد

علیرضا عاطفی‌فر با حکم دکتر شفیع‌زاده و تایید بانک مرکزی ج.ا.ا به عنوان قائم مقام مدیرعامل بانک دی منصوب شد.

عضو جدید هیات مدیره بانک توسعه تعاون معرفی شد

طی حکمی از سوی علی ربیعی وزیرتعاون، کارورفاه اجتماعی سیدباقرفتاحی به عنوان عضوموظف هیات مدیره بانک توسعه تعاون معرفی شد.

همت‌آبادی معاون موسسه اعتباری کوثر شد

در مراسمی با حضور مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر، فهیمی‌پور قائم‌مقام، دارانی معاون هماهنگ‌کننده و برخی از معاونین و مدیران حوزه مرکزی، محمود همت‌آبادی به عنوان معاون پشتیبانی و مهندسی موسسه اعتباری کوثر منصوب شد.

تغییر رییس دانشگاه صداوسیما

رییس سازمان صداوسیما طی حکمی اردشیر زابلی‌زاده را به سمت سرپرست دانشگاه صداوسیما منصوب کرد.

انتخاب اعضای حقوقی هیات‌مدیره بیمه‌دانا

مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده بیمه دانا با هدف انتخاب اعضای هیأت مدیره این شرکت برگزار شد.

انتخاب عضو پنجم هیات مدیره بانک ملت

با برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک ملت، عضو پنجم هیات مدیره این بانک انتخاب شد.

معرفی اعضای جدید هیئت مدیره بیمه ایران

آئین معارفه و تکریم اعضای هیئت مدیره بیمه ایران با حضور معاون امور بانکی، بیمه‌ای و شرکت‌های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره و برخی از مدیران ارشد بیمه ایران برگزار شد.

انتصاب جدید در بیمه دی

مدیرعامل شرکت بیمه دی با صدور حکمی مدیر بازاریابی و توسعه کسب و کار بیمه دی را منصوب کرد.

آغاز به کار هیات‌مدیره جدید بانک سرمایه

سه عضو جدید هیات‌مدیره بانك سرمایه به پیشنهاد هیات‌مدیره این بانك و تایید بانك مركزی آغاز به كار کردند.
صفحه 4 از 34  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
تغییری در سبد درآمدی اپراتورها همایش بین‌المللی کلیدهای موفقیت در هلدینگ‌ها الزامات انتخاب سیستم گرمایشی مناسب چیست؟ چگونه بلیت هواپیما را با قیمتی پایین‌تر بخریم؟ اندروید مارشملو از آب‌نبات چوبی پیشی گرفت چگونه کش تلگرام را پاک کنیم؟ سایت آی پی امداد؛ راهنمایی برای خرید لوازم خانگی رانندگان اسنپ در تهران چگونه جذب می‌شوند؟ درآمد متخصصان علوم داده در دنیای IT با کمترین هزینه، بهترین پرواز را انتخاب کنید هشدار سازمان حمایت به متقاضیان پیش‌خرید خودرو رتبه اول و آخر بانک‌های بورسی در نسبت سرمایه آیا مایکروسافت در حال کشتن ویندوز 10 موبایل است؟ راه هایی برای کاهش مصرف باتری در گوشی های هوشمند چگونه پروازی ارزان به روسیه داشته باشیم؟ امکان خرید آنلاین بیمه از همه شرکت‌ها با اپلیکیشن «بیمیتو» فراهم شد شروع کار اپراتورهای مجازی تلفن همراه در ایران «فروشنده» اصغر فرهادی اسکار گرفت رقابت خودروسازان فرانسوی و چینی در ایران بازار داغ بازی‌های موبایل
کدام بانک را به دوستان خود توصیه می‌کنید؟
 


نتایج نظرسنجی
 

ویوان نیوز با همکاری لوکوپوک در یک طرح مشترک اقدام به تهیه قیمت روز کالا و خدمات در 9 گروه کرده است. از این پس شما می توانید با رجوع به هر یک از بخش های زیر قیمت و امکانات کالاهای مورد نظر خود را مشاهده و مقایسه کنید.

توجه: در صورت تمایل به معرفی قیمت کالا ها و خدمات خود در این طرح می توانید تقاضای خود را به نشانی info@vivannews.com ارسال فرمایید.