۱۳۹۶ دوشنبه ۳۰ مرداد ساعت: 11:19 صبح 8/21/2017
تلویزیون آنلاین یا همان تلوبیون چقدر در ایران طرفدار دارد؟
امروز سرعت پیشرفت تکنولوژی تا حدی بالاست که در بسیاری از موارد از امکانات جدیدی که فراهم شده خبر نداریم اما البته همیشه هستند جوانان کنجکاو و باهوش که از آخرین فناوری‌های روز دنیا بهترین استفاده را می‌کنند.
وظایف و مسوولیت‌های سه گانه مدیر مالی
در عصر رقابت و تغییر و تحول، شرکت‌هایی موفق هستند که برنامه‌های بی هدف و تشریفات زائد را کنار بگذارند و درعوض، با برنامه‌ریزی منطقی، فعالیت‌ها را سازماندهی و با شاخص‌های هوشمندانه و کلیدی عملکرد را نظارت و کنترل کنند.
موانع جهش دیجیتالی ایران
موسسه Arthur D.Little یک شرکت مشهور در زمینه مشاوره در حوزه‌های نوآوری، استراتژی و‌ مدیریت است که در 1909 در بوستون آمریکا پایه‌گذاری شد. این شرکت اخیرا گزارشی درباره صنعت مخابرات ایران منتشر کرده که از سوی چهارنفر از تحلیلگران این شرکت (عمدتا مرتبط با بخش خاورمیانه این شرکت) تهیه و تدوین شده است. مطلب پیش‌رو خلاصه‌ای از بخش نخست این گزارش است که با عنوان «صنعت مخابرات ایران در آستانه جهش» حدود یک ماه قبل منتشر شده است.
آرشیو
استراتژی مناسب برای رشد موفقیت‌آمیز شرکت‌ها در آینده مبهم
شرکت کداک به عنوان مورد کلاسیکی از یک رهبری صنعتی که در پیش‌بینی برای تطابق با آینده‌ دیجیتال شکست‌خورده، زبانزد شده است.
چرا 90 درصد استارت‌آپ‌ها شکست می‎خورند؟
بیشتر استارت‌آپ‎ها شکست می‌خورند و عمر آنها اغلب کم است. یک استارت‌آپ معمولی به‌طور متوسط ۲۰ ماه فعالیت می‎کند و تا بسته شدن کامل درهایش حدود 3/1 میلیون دلار زیان مالی متحمل می‎شود. بنابراین چه فرمول موفقیتی را می‌توانیم برای این کسب‎وکارهای نوپا که در آغازین سال‎های‎ فعالیت خود با شکست مواجه می‏شوند، پیدا کنیم؟
چگونه در جلسه مصاحبه مستاصل به نظر نیاییم؟
مدتی است که کار خود را از دست داده‌ام و به دنبال یک شغل مناسب هستم اما به قدری در مضیقه مالی‌ام که گاهی اوقات دچار استیصال می‌شوم.
آرشیو

مدیران

صفحه 4 از 34  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر

دکتر هادی اخلاقی مدیرعامل جدید بانک ملت کیست ؟

در جلسه‌ای که هیأت مدیره بانک ملت تشکیل داد، با درخواست استعفای علی رستگار موافقت شده و هادی اخلاقی به عنوان جانشین وی انتخاب شد.

زراعتی، مدیرعامل بانک صادرات ایران شد

پس از استعفای اسماعیل للـه‌گانی، طی حکمی سیاوش زراعتی به عنوان مدیرعامل جدید بانک صادرات ایران منصوب شد.

هادی اخلاقی مدیرعامل بانک ملت شد

در جلسه‌ای که هیأت مدیره بانک ملت تشکیل داد، با درخواست استعفای علی رستگار موافقت شده و هادی اخلاقی به عنوان جانشین وی انتخاب شد.

اکبری، مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر شد

مرتضی اکبری، عضو هیات‌مدیره بانک توسعه صادرات ایران، سکان مدیریت بانک قرض‌الحسنه مهر ایران را از «سیامک دولتی» تحویل گرفت.

انتصاب مدیر آموزش بانک ایران زمین

مدیر آموزش بانک ایران زمین طی حکمی از سوی مدیرعامل این بانک معرفی شد.

انتصاب دو مدیر در شرکت بیمه سینا

شرکت بیمه سینا مدیر فناوری اطلاعات و مدیر شعبه مشهد را معرفی کرد.

معرفی مدیرعامل جدید شرکت نفت سپاهان

مدیرعامل جدید شرکت نفت سپاهان (بزرگ‌ترین تولیدکننده روغن پایه در خاورمیانه) با نماد شسپا در بازار دوم بورس، معرفی شد.

انتصاب مدیرعامل جدید بیمه‌ایران

وزیر امور اقتصادی و دارایی با تصویب مجمع عمومی شرکت سهامی بیمه‌ایران، مدیرعامل و رئیس هیات‌مدیره جدید این شرکت را منصوب کرد.

وزیر اقتصاد مدیرعامل جدید بیمه ایران را منصوب کرد

وزیر امور اقتصادی و دارایی با تصویب مجمع عمومی شرکت سهامی بیمه ایران، مدیرعامل و رئیس هیآت مدیره جدید این شرکت را منصوب کرد.

انتصاب عضو هیات نظارت بانک مرکزی

طی حکمی از سوی وزیر اقتصادعضو هیات نظارت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران منصوب شد. وزیر امور اقتصادی و دارایی، طی حکمی محمد پیر هادی را به‌عنوان عضو هیات نظارت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد.

انتصاب جدید در بانک ایران زمین

مدیرعامل بانك ایران زمین طی احكام جداگانه‌ای هادی قدیمی را به سمت معاونت برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی و علیرضا پویان شاد را به سمت معاونت عملیات بانكی منصوب كرد.

معرفی عضو جدید هیات مدیره بانک سپه

با حضور معاون بیمه و بانک وزیر امور اقتصادی و دارایی، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک سپه، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و مدیران ارشد بانک سپه، مصطفی پرتوافکنان به عنوان عضو جدید هیات مدیره بانک سپه معرفی شد.

حسین‌زاده ، مدیرعامل جدید بانک ملی ایران

وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی محمدرضا حسین‌زاده را به عنوان رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل جدید بانک ملی ایران منصوب کرد.

مدیرعامل جدید شرکت پرداخت الکترونیک سامان انتخاب شد

ابراهیم حسینی‌نژاد به‌عنوان مدیرعامل جدید شرکت پرداخت الکترونیک سامان منصوب شد.

عاطفی‌فر سرپرست بانک دی شد

آیین تکریم مدیرعامل سابق بانک دی و معارفه سرپرست جدید بانک برگزار شد.

معرفی مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی بانک سرمایه

در پی تاسیس موسسه فرهنگی ورزشی بانک سرمایه، مدیرعامل و رییس کمیته بانوان این موسسه منصوب شدند.

قائم مقام مدیرعامل بانک دی منصوب شد

علیرضا عاطفی‌فر با حکم دکتر شفیع‌زاده و تایید بانک مرکزی ج.ا.ا به عنوان قائم مقام مدیرعامل بانک دی منصوب شد.

عضو جدید هیات مدیره بانک توسعه تعاون معرفی شد

طی حکمی از سوی علی ربیعی وزیرتعاون، کارورفاه اجتماعی سیدباقرفتاحی به عنوان عضوموظف هیات مدیره بانک توسعه تعاون معرفی شد.

همت‌آبادی معاون موسسه اعتباری کوثر شد

در مراسمی با حضور مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر، فهیمی‌پور قائم‌مقام، دارانی معاون هماهنگ‌کننده و برخی از معاونین و مدیران حوزه مرکزی، محمود همت‌آبادی به عنوان معاون پشتیبانی و مهندسی موسسه اعتباری کوثر منصوب شد.

تغییر رییس دانشگاه صداوسیما

رییس سازمان صداوسیما طی حکمی اردشیر زابلی‌زاده را به سمت سرپرست دانشگاه صداوسیما منصوب کرد.
صفحه 4 از 34  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
کدام بانک را به دوستان خود توصیه می‌کنید؟
 


نتایج نظرسنجی
 

ویوان نیوز با همکاری لوکوپوک در یک طرح مشترک اقدام به تهیه قیمت روز کالا و خدمات در 9 گروه کرده است. از این پس شما می توانید با رجوع به هر یک از بخش های زیر قیمت و امکانات کالاهای مورد نظر خود را مشاهده و مقایسه کنید.

توجه: در صورت تمایل به معرفی قیمت کالا ها و خدمات خود در این طرح می توانید تقاضای خود را به نشانی info@vivannews.com ارسال فرمایید.