۱۳۹۶ چهارشنبه ۱ شهريور ساعت: 11:03 صبح 8/23/2017
تلویزیون آنلاین یا همان تلوبیون چقدر در ایران طرفدار دارد؟
امروز سرعت پیشرفت تکنولوژی تا حدی بالاست که در بسیاری از موارد از امکانات جدیدی که فراهم شده خبر نداریم اما البته همیشه هستند جوانان کنجکاو و باهوش که از آخرین فناوری‌های روز دنیا بهترین استفاده را می‌کنند.
وظایف و مسوولیت‌های سه گانه مدیر مالی
در عصر رقابت و تغییر و تحول، شرکت‌هایی موفق هستند که برنامه‌های بی هدف و تشریفات زائد را کنار بگذارند و درعوض، با برنامه‌ریزی منطقی، فعالیت‌ها را سازماندهی و با شاخص‌های هوشمندانه و کلیدی عملکرد را نظارت و کنترل کنند.
موانع جهش دیجیتالی ایران
موسسه Arthur D.Little یک شرکت مشهور در زمینه مشاوره در حوزه‌های نوآوری، استراتژی و‌ مدیریت است که در 1909 در بوستون آمریکا پایه‌گذاری شد. این شرکت اخیرا گزارشی درباره صنعت مخابرات ایران منتشر کرده که از سوی چهارنفر از تحلیلگران این شرکت (عمدتا مرتبط با بخش خاورمیانه این شرکت) تهیه و تدوین شده است. مطلب پیش‌رو خلاصه‌ای از بخش نخست این گزارش است که با عنوان «صنعت مخابرات ایران در آستانه جهش» حدود یک ماه قبل منتشر شده است.
آرشیو
استراتژی مناسب برای رشد موفقیت‌آمیز شرکت‌ها در آینده مبهم
شرکت کداک به عنوان مورد کلاسیکی از یک رهبری صنعتی که در پیش‌بینی برای تطابق با آینده‌ دیجیتال شکست‌خورده، زبانزد شده است.
چرا 90 درصد استارت‌آپ‌ها شکست می‎خورند؟
بیشتر استارت‌آپ‎ها شکست می‌خورند و عمر آنها اغلب کم است. یک استارت‌آپ معمولی به‌طور متوسط ۲۰ ماه فعالیت می‎کند و تا بسته شدن کامل درهایش حدود 3/1 میلیون دلار زیان مالی متحمل می‎شود. بنابراین چه فرمول موفقیتی را می‌توانیم برای این کسب‎وکارهای نوپا که در آغازین سال‎های‎ فعالیت خود با شکست مواجه می‏شوند، پیدا کنیم؟
چگونه در جلسه مصاحبه مستاصل به نظر نیاییم؟
مدتی است که کار خود را از دست داده‌ام و به دنبال یک شغل مناسب هستم اما به قدری در مضیقه مالی‌ام که گاهی اوقات دچار استیصال می‌شوم.
آرشیو

مدیران

صفحه 7 از 34  اول  قبلی   2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   بعدی  آخر

مدیر روابط عمومی بیمه سینا منصوب شد

مدیر روابط عمومی شرکت بیمه سینا روز گذشته معرفی شد.

معارفه مدیر روابط عمومی بانک پارسیان

مراسم تودیع و معارفه مدیران پیشین و جدید روابط‌عمومی بانک پارسیان با حضور دکتر شمس عالم، عضو هیات مدیره و جمع دیگری از مدیران ارشد بانک برگزار شد.

مدیرعامل شرکت گروه سرمایه‌گذاری سایپا منصوب شد

مدیرعامل گروه خودرو سازی سایپا طی حکمی سیدمهدی آستانی را به سمت مدیرعامل و عضو موظف هیات‌مدیره شرکت گروه سرمایه‌گذاری سایپا منصوب و از زحمات محمدرضا صباغی، مدیرعامل پیشین این شرکت تقدیر کرد.

دیواندری، رئیس پژوهشکده پولی و بانکی شد

علی دیواندری با حکمی از سوی سیف، رئیس پژوهشکده پولی و بانکی شد.

خسروشاهی قائم‌مقام رئیس‌کل بیمه مرکزی شد

پرویز خسرو شاهی با حکم وزیر اقتصاد، به‌عنوان قائم‌مقام رئیس‌کل بیمه مرکزی منصوب شد.

انتصاب جدید در گروه خودروسازی سایپا

مهدی جمالی، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا طی حکمی سیروس شجاعی برجویی را به سمت معاون مالی و اقتصادی گروه خودروسازی سایپا منصوب و از زحمات ابراهیم آقاپور تقدیر کرد.

عضو جدید هیات‌مدیره بیمه ما معرفی شد

با تایید بیمه مرکزی ایران، حجت بهاری‌فر به عضویت هیات‌مدیره شرکت بیمه «ما» در آمد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه، با تایید بیمه مرکزی حجت بهاری فربه نمایندگی از شركت مدیریت سرمایه آتیه‌خواهان به‌عنوان هیات‌مدیره بیمه «ما» منصوب شد.

انتصاب اعضای جدید هیات‌مدیره بانک دی

اعضای جدید هیات‌مدیره بانک دی با تصویب بانک مرکزی منصوب شدند. مهندس علی مهبودی و دکتر شاپور زارعی با موافقت بانک مرکزی به‌عنوان اعضای جدید هیات‌مدیره بانک دی انتخاب شدند.

انتصاب رییس کانون بانک های خصوصی

کوروش پرویزیان مدیرعامل بانک پارسیان به عنوان رییس کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی انتخاب شد.

انتصاب جدید در بیمه دانا

در حکمی از سوی بیژن صادق، نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه دانا، سیاوش سعیدیان راد به‌عنوان سرپرست معاونت فنی بیمه‌های اموال و مسوولیت این شرکت منصوب شد .

تودیع و معارفه مدیران پیشین و جدید روابط عمومی بانک ملت

مراسم تودیع و معارفه مدیران پیشین و جدید روابط عمومی بانک ملت با حضور معاون مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد این بانک برگزار شد.

یک مدیر با تجربه به بانک سینا پیوست

محمد رضا ساروخانی به سمت معاون امور سرمایه‌گذاری و بین‌الملل بانک سینا منصوب شد.

انتصاب قائم‌مقام بیمه مرکزی

پرویز خسروشاهی، قائم‌مقام بیمه مرکزی شد.

معرفی سرپرست روابط عمومی بیمه سینا

مرتضی محمدی پویا به‌عنوان سرپرست روابط عمومی شرکت بیمه سینا منصوب شد.

مراسم معارفه مدیرعامل جدید بیمه نوین برگزار شد

مراسم معارفه مدیرعامل جدید بیمه نوین با حضور اعضای هیات‌مدیره، حسین کریم خان زند؛ مدیرعامل جدید و غلامعلی غلامی؛ مدیرعامل سابق شرکت بیمه نوین برگزار شد.

علی صدقی، مدیرعامل بانک رفاه شد

مراسم معارفه دکترعلی صدقی، مدیرعامل جدید و تودیع محمدرضا نظری، مدیرعامل سابق بانک رفاه کارگران برگزار شد.

مدیرکل روابط عمومی بانک مرکزی منصوب شد

در پی بازنشسته شدن رضا سراج، مدیرکل روابط عمومی بانک مرکزی، محمد‌علی کریمی جایگزین وی در این سمت شد.

سرپرست شرکت توسعه دیدار ایرانیان منصوب شد

مدیرعامل بانک دی، با تقدیر از زحمات سیدهادی حسینی‌فر، عباس قنبری را به عنوان سرپرست جدید شرکت توسعه دیدار ایرانیان منصوب کرد.

مدیرعامل شرکت مگاموتور منصوب شد

با حکم مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، اکبر شمس لاهیجی عضو هیات‌مدیره سایپا به‌عنوان مدیرعامل جدید شرکت مگاموتور منصوب شد.

انتصاب قائم‌مقام موسسه اعتباری کوثر

در جلسه‌‌ای که صبح روز یکشنبه با حضور رئیس و اعضای هیات‌مدیره مدیر عامل، معاونان و مدیران موسسه اعتباری کوثر در سالن جلسات حوزه مرکزی برگزار شد. دکتر رضایی، مدیر عامل و نایب رئیس هیات‌مدیره جواد فهیمی . . .
صفحه 7 از 34  اول  قبلی   2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12   بعدی  آخر
کدام بانک را به دوستان خود توصیه می‌کنید؟
 


نتایج نظرسنجی
 

ویوان نیوز با همکاری لوکوپوک در یک طرح مشترک اقدام به تهیه قیمت روز کالا و خدمات در 9 گروه کرده است. از این پس شما می توانید با رجوع به هر یک از بخش های زیر قیمت و امکانات کالاهای مورد نظر خود را مشاهده و مقایسه کنید.

توجه: در صورت تمایل به معرفی قیمت کالا ها و خدمات خود در این طرح می توانید تقاضای خود را به نشانی info@vivannews.com ارسال فرمایید.