۱۳۹۶ جمعه ۲ تير ساعت: 6:32 عصر 6/23/2017
نقدی بر پیش‌فروش اولین خودرو پسابرجامی
ثبت‌نام برای خرید پژو 2008 در حالی از فردا آغاز می‌شود که طبق برنامه ایران خودرو، قرار است 16 هزار دستگاه از این محصول پیش‌فروش شود. با توجه به اینکه ایران خودرو قصد دارد 2008‌های ثبت‌نامی را در یک بازه زمانی 12 ماهه (از ابتدای شهریور 96 تا انتهای مرداد 97) تحویل دهد، این شرکت باید به طور متوسط در هر ماه حدود یک هزار و 350 دستگاه از این محصول را عرضه کند.
نیازمندی‌های قدیمی چطور می‌تواند پول و زمان ما را هدر بدهد؟
تا همین چند سال پیش اگر قصد خرید و فروش، اجاره یا رهن، واگذاری، معاوضه یا استخدام نیرو و پیدا کردن شغل را داشتیم، ‌باید در سرما و گرما یا ترافیک و شلوغی به دفاتر روزنامه‌ها برای آگهی دادن مراجعه می‌کردیم و بعد از پرداختن کلی هزینه یک جایگاه خیلی کوچک در گوشه و کنار صفحه نصیبمان می‌شد تا برای مدت یک روز آگهی خود را که فقط محدود به چند کلمه بود، چاپ و منتشر کنیم.
تولد دوباره اولین نرم‌افزار پیام‌رسان ایرانی
یک فعال آی‌تی معتقد است: استفاده از نرم‌افزارهای داخلی به رشد قابل توجه اقتصاد خرد و کلان کمک می‌کند و در ایجاد اشتغال نیز نقش موثری ایفا می‌کند.‌
آرشیو
کانال‌های دیجیتال جذب مشتری
رشد موبایل و فناوری‌های مرتبط با آن، با تغییر رفتارهای دیجیتال افراد هم همراه بوده است. امروزه موبایل بخش جدایی‌ناپذیر زندگی مردم است و ساعت‌هایی طولانی از وقت آنها در استفاده از این ابزار و در محیط‌های آنلاین سپری می‌شود. این وضعیت، تاییدکننده آن است که بازاریاب‌ها باید توجه بیشتری به این رفتارها و سبک زندگی داشته باشند تا بتوانند در افزایش فروش و رسیدن به اهداف تعیین‌شده سازمانشان موفق باشند.
10 اولویت کاری مدیران تازه کار
در این مقاله 10 اولویت کاری مدیرانی که کار خود را تازه شروع کرده‌اند، عنوان می‌شود:
نقش سهامداران در تعیین حاکمیت شرکتی
در بسیاری از کشورهای پیشرفته، حاکمیت شرکتی در میان مجموعه‌های مختلف به موازات روابط با سرمایه‌گذاران در حال تحول است. در بسیاری از شرکت‌های بزرگ این حاکمیت به سمتی می‌رود که بتواند همسو با انتظارات سهامداران حرکت کند.در چند سال اخیر، هیات‌مدیره در میان تعداد زیادی از شرکت‌های آمریکایی و انگلیسی هر روز روابط خود را به سهامداران نزدیک‌تر می‌کنند.
آرشیو

مدیران

صفحه 8 از 34  اول  قبلی   3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13   بعدی  آخر

مدیرعامل جدید بانک صادرات منصوب شد

براساس تصمیم هیات‌مدیره بانک صادرات ایران، اسماعیل لـله‌گانی مدیرعامل بانک صادرات ایران شد.

مدیرعامل بانک سپه عضو شورای راهبردی تحول نظام بانکی شد

وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی مدیرعامل بانک سپه را به عنوان عضو شورای راهبردی تحول نظام بانکی وزارتخانه مذکور منصوب کرد.

انتصاب جدید در بانک کشاورزی

دکتر مرتضی شهید زاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی، طی حکمی حسین اعتبار زاده را به سمت مدیرکل حراست این بانک منصوب کرد.

طالبی در انتظار صندلی مدیریت بانک سینا

جابجایی در بانک ها بازهم خبرساز شد این بار نوبت به سینا و پارسیان رسید.

تغییر مدیرعامل بانک رفاه کارگران تکذیب شد

در حالی خبرهایی درباره تغییر در مدیریت بانک رفاه کارگران و حتی تعیین جانشین وی اخیرا در برخی رسانه‌ها مطرح می‌شود که مدیرعامل این بانک هرگونه شایعه‌ای در این زمینه را تکذیب کرد.

دیواندری هم از پارسیان رفت

هیات مدیره بانک پارسیان با استعفای آقای دکتر دیواندری موافقت کرد و آقای دکتر کورش پرویزیان را به عنوان مدیرعامل جدید این بانک انتخاب نمود.

معرفی عضو جدید هیات مدیره بانک توسعه صادرات ایران

مرتضی اکبری با حکمی از سوی وزیر امور اقتصادی و دارایی به سمت عضو موظف هیات مدیره بانک توسعه صادرات ایران منصوب شد.

مدیرعامل صرافی پست بانک منصوب شد

حسن ابارشی به عنوان عضو هیأت مدیره و مدیرعامل جدید شرکت صرافی فراز اعتماد وابسته به پست بانک ایران منصوب شد.

معرفی عضو جدید هیات مدیره بانک توسعه صادرات ایران

مرتضی اکبری با حکمی از سوی وزیر امور اقتصادی و دارایی به سمت عضو موظف هیات مدیره بانک توسعه صادرات ایران منصوب شد.

رییس اداره بازاریابی بانک انصار منصوب شد

در راستای توسعه منابع انسانی، هدایت بهینه و ارتقای کارایی نیروی انسانی در مدیریت بازاریابی، دکتر محمد آزادی، مشاور پیشین بازاریابی بانک انصار به سمت رییس اداره بازاریابی اداره کل بازاریابی و تبلیغات بانک انصار منصوب و مشغول به کار شد.

انتصاب مدیر امور انفورماتیک بانک ایران زمین

سید کمال سید علی مدیر عامل بانک ایران زمین، طی حکمی فرهاد بهمنی را به سمت مدیر امور انفورماتیک این بانک منصوب کرد .

«حبیب محمدی» مدیرعامل «بیمه تعاون» شد

طی حکمی از سوی محمد‌ابراهیم امین رئیس‌کل بیمه مرکزی ایران صلاحیت علی حبیب محمدی به‌عنوان مدیرعامل بیمه تعاون تایید شد.

انتصاب مدیریت شعب تهران بانک ایران زمین

مدیرعامل بانک ایران زمین، مدیریت شعب استان تهران را منصوب کرد. سیدکمال سیدعلی، مدیرعامل بانک ایران‌زمین، طی حکمی امیر بهرامی‌نیا را به سمت مدیر شعب استان تهران منصوب کرد.

انتصاب مدیر روابط عمومی پژوهشکده بیمه

دکترعلیرضا امینی با حکم دکتر غدیر مهدوی به سمت مشاور امور بین الملل و سرپرست اداره روابط عمومی و امور بین الملل منصوب شد.

مهدیان،‌ عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون شد

طی حکمی از سوی دکتر علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حجت‌اله مهدیان به عنوان عضو موظف هیات مدیره بانک توسعه تعاون منصوب شد.

مدیرجدید امور شرکت ها، مجامع و سرمایه گذاری های بانک پارسیان معرفی شد

مدیر عامل بانک پارسیان طی حکمی، مدیرجدید امورشرکت ها، مجامع وسرمایه گذاری های این بانک را منصوب کرد.

انتصاب مدیرعامل بیمه آسیا در کمیسیون بانک‌ها و بیمه سازمان بازرسی

نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا به عنوان عضو کمیسیون علمی تخصصی امور بانک‌ها و بیمه سازمان بازرسی منصوب شد.

انتصاب‌های جدید در بیمه کوثر

طی احکامی از سوی مدیرعامل شرکت بیمه کوثر، معاون مالی اقتصادی، مدیر امور شعب و نمایندگان و همچنین مدیر بیمه‌های اتومبیل این بیمه منصوب شدند.

انتصاب رییس جدید روابط عمومی بانک کشاورزی

دکتر مرتضی شهیدزاده، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی، طی حکمی رضا لیاقت‌ورز را به سمت رییس اداره کل روابط عمومی این بانک منصوب کرد.

حسن‌زاده مدیرعامل جدید پست بانک شد

طی حکمی از سوی دکتر محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندس محمود حسن‌زاده رئیس هیأت مدیره پست بانک ایران به عنوان مدیرعامل جدید این بانک نیز منصوب شد.
صفحه 8 از 34  اول  قبلی   3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13   بعدی  آخر
تغییری در سبد درآمدی اپراتورها همایش بین‌المللی کلیدهای موفقیت در هلدینگ‌ها الزامات انتخاب سیستم گرمایشی مناسب چیست؟ چگونه بلیت هواپیما را با قیمتی پایین‌تر بخریم؟ اندروید مارشملو از آب‌نبات چوبی پیشی گرفت چگونه کش تلگرام را پاک کنیم؟ سایت آی پی امداد؛ راهنمایی برای خرید لوازم خانگی رانندگان اسنپ در تهران چگونه جذب می‌شوند؟ درآمد متخصصان علوم داده در دنیای IT با کمترین هزینه، بهترین پرواز را انتخاب کنید هشدار سازمان حمایت به متقاضیان پیش‌خرید خودرو رتبه اول و آخر بانک‌های بورسی در نسبت سرمایه آیا مایکروسافت در حال کشتن ویندوز 10 موبایل است؟ راه هایی برای کاهش مصرف باتری در گوشی های هوشمند چگونه پروازی ارزان به روسیه داشته باشیم؟ امکان خرید آنلاین بیمه از همه شرکت‌ها با اپلیکیشن «بیمیتو» فراهم شد شروع کار اپراتورهای مجازی تلفن همراه در ایران «فروشنده» اصغر فرهادی اسکار گرفت رقابت خودروسازان فرانسوی و چینی در ایران بازار داغ بازی‌های موبایل
کدام بانک را به دوستان خود توصیه می‌کنید؟
 


نتایج نظرسنجی
 

ویوان نیوز با همکاری لوکوپوک در یک طرح مشترک اقدام به تهیه قیمت روز کالا و خدمات در 9 گروه کرده است. از این پس شما می توانید با رجوع به هر یک از بخش های زیر قیمت و امکانات کالاهای مورد نظر خود را مشاهده و مقایسه کنید.

توجه: در صورت تمایل به معرفی قیمت کالا ها و خدمات خود در این طرح می توانید تقاضای خود را به نشانی info@vivannews.com ارسال فرمایید.