۱۳۹۶ دوشنبه ۳۰ مرداد ساعت: 11:19 صبح 8/21/2017
تلویزیون آنلاین یا همان تلوبیون چقدر در ایران طرفدار دارد؟
امروز سرعت پیشرفت تکنولوژی تا حدی بالاست که در بسیاری از موارد از امکانات جدیدی که فراهم شده خبر نداریم اما البته همیشه هستند جوانان کنجکاو و باهوش که از آخرین فناوری‌های روز دنیا بهترین استفاده را می‌کنند.
وظایف و مسوولیت‌های سه گانه مدیر مالی
در عصر رقابت و تغییر و تحول، شرکت‌هایی موفق هستند که برنامه‌های بی هدف و تشریفات زائد را کنار بگذارند و درعوض، با برنامه‌ریزی منطقی، فعالیت‌ها را سازماندهی و با شاخص‌های هوشمندانه و کلیدی عملکرد را نظارت و کنترل کنند.
موانع جهش دیجیتالی ایران
موسسه Arthur D.Little یک شرکت مشهور در زمینه مشاوره در حوزه‌های نوآوری، استراتژی و‌ مدیریت است که در 1909 در بوستون آمریکا پایه‌گذاری شد. این شرکت اخیرا گزارشی درباره صنعت مخابرات ایران منتشر کرده که از سوی چهارنفر از تحلیلگران این شرکت (عمدتا مرتبط با بخش خاورمیانه این شرکت) تهیه و تدوین شده است. مطلب پیش‌رو خلاصه‌ای از بخش نخست این گزارش است که با عنوان «صنعت مخابرات ایران در آستانه جهش» حدود یک ماه قبل منتشر شده است.
آرشیو
استراتژی مناسب برای رشد موفقیت‌آمیز شرکت‌ها در آینده مبهم
شرکت کداک به عنوان مورد کلاسیکی از یک رهبری صنعتی که در پیش‌بینی برای تطابق با آینده‌ دیجیتال شکست‌خورده، زبانزد شده است.
چرا 90 درصد استارت‌آپ‌ها شکست می‎خورند؟
بیشتر استارت‌آپ‎ها شکست می‌خورند و عمر آنها اغلب کم است. یک استارت‌آپ معمولی به‌طور متوسط ۲۰ ماه فعالیت می‎کند و تا بسته شدن کامل درهایش حدود 3/1 میلیون دلار زیان مالی متحمل می‎شود. بنابراین چه فرمول موفقیتی را می‌توانیم برای این کسب‎وکارهای نوپا که در آغازین سال‎های‎ فعالیت خود با شکست مواجه می‏شوند، پیدا کنیم؟
چگونه در جلسه مصاحبه مستاصل به نظر نیاییم؟
مدتی است که کار خود را از دست داده‌ام و به دنبال یک شغل مناسب هستم اما به قدری در مضیقه مالی‌ام که گاهی اوقات دچار استیصال می‌شوم.
آرشیو

مدیران

صفحه 9 از 34  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر

مدیرجدید امور شرکت ها، مجامع و سرمایه گذاری های بانک پارسیان معرفی شد

مدیر عامل بانک پارسیان طی حکمی، مدیرجدید امورشرکت ها، مجامع وسرمایه گذاری های این بانک را منصوب کرد.

انتصاب مدیرعامل بیمه آسیا در کمیسیون بانک‌ها و بیمه سازمان بازرسی

نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا به عنوان عضو کمیسیون علمی تخصصی امور بانک‌ها و بیمه سازمان بازرسی منصوب شد.

انتصاب‌های جدید در بیمه کوثر

طی احکامی از سوی مدیرعامل شرکت بیمه کوثر، معاون مالی اقتصادی، مدیر امور شعب و نمایندگان و همچنین مدیر بیمه‌های اتومبیل این بیمه منصوب شدند.

انتصاب رییس جدید روابط عمومی بانک کشاورزی

دکتر مرتضی شهیدزاده، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی، طی حکمی رضا لیاقت‌ورز را به سمت رییس اداره کل روابط عمومی این بانک منصوب کرد.

حسن‌زاده مدیرعامل جدید پست بانک شد

طی حکمی از سوی دکتر محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندس محمود حسن‌زاده رئیس هیأت مدیره پست بانک ایران به عنوان مدیرعامل جدید این بانک نیز منصوب شد.

انتصاب جدید در بانک پارسیان

مدیرعامل بانک پارسیان طی حکمی، مدیر جدید امور شرکت‌ها، مجامع و سرمایه‌گذاری‌های این بانک را منصوب کرد.

خداحافظی دو عضو هیأت مدیره بانک ملی

در جلسه دیروز هیأت مدیره از خدمات و تلاش‌های صادقانه بیش از سه دهه خسرو خواجه‌حسنی تقدیر شد.

آیت الهی، سرپرست بانک کارآفرین شد

مهندس عطاء اله آیت الهی، نایب رئیس هیات مدیره بانک کارآفرین، از سوی هیات مدیره بانک به عنوان سرپرست بانک کارآفرین انتخاب شد.

پیام تشکر و خداحافظی دکتر بهمن وکیلی

دکتر بهمن وکیلی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سابق بانک توسعه صادرات با صدور پیامی از همراهی مدیران، کارکنان و مشتریان این بانک تشکر کرد و گفت: بانک توسعه صادرات در جهت نیل به اقتصاد درون‌زا و برون‌گرا گام برداشته است.

معرفی اعضای جدید هیات‌مدیره سایپا

اسامی اعضای جدید هیات‌مدیره گروه خودروسازی سایپا چهارشنبه گذشته در حالی اعلام شد که جمشید ایمانی یکی از کاندیداهای مطرح در هیات‌مدیره سایپا در آخرین لحظات اعلام اعضای جدید از لیست تعیین شده خط خورد.

معرفی مدیرعامل جدید سازمان حمایت

وزیر صنعت، معدن و تجارت طی حکمی سید محمود نوابی را به سمت معاون وزیر و رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان منصوب کرد.

انتصاب مدیرعامل صنایع شیر ایران «پگاه»

مهندس علی رومی به‌عنوان مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره صنایع شیر ایران «پگاه»، منصوب و معرفی شد.

مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک پارسیان تغییر کرد

هیات‌مدیره شرکت تجارت الکترونیک پارسیان طی حکمی عبدالعظیم قنبریان را به‌عنوان مدیرعامل این شرکت منصوب و از زحمات اصغر باباپور تشکر کرد.

رضاقلی،مدیر پرداخت الکترونیک پاسارگاد شد

جلسه معارفه مهندس محمود رضاقلی مدیرعامل جدید و جلسه تودیع مهندس محمد حسین خاکی مدیرعامل سابق شرکت پرداخت الکترونیک بانک‌پاسارگاد در روز دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۳ برگزار شد.

شریفات مدیرحوزه مدیریت بانک کشاورزی شد

دکتر مرتضی شهید زاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی، طی حکمی مسعود شریفات را به سمت مدیر امور حوزه مدیریت این بانک منصوب کرد.

انتصاب جدید در بانک سینا

مدیرعامل بانک سینا طی حکمی، مدیر روابط کارگزاری این بانک را منصوب کرد.

مدیر‌عامل جدید بانک سرمایه به‌زودی معرفی می‌شود

سرپرست بانک سرمایه گفت: کمیته‌ای پنج نفره در حال بررسی گزینه‌های مدیریت عاملی بانک سرمایه هستند و تلاش می‌کنیم این فرد جامع‌الشرایط و ترجیحا از سوی مدیران بانک‌های خصوصی باشد.

چهار انتصاب جدید در بانک سینا

در راستای تغییر در ساختار سازمانی و همچنین عناوین برخی معاونت ها در بانك سینا، انتصاباتی در این بانك صورت گرفت.

شهیدزاده مدیرعامل بانک کشاورزی شد

دکتر مرتضی شهیدزاده که در سوابق خود عضویت در هیات مدیره بانک گردشگری و معاونت مدیرعامل بانک اقتصاد نوین را دارد،جایگزین محمد طالبی مدیر عامل پیشین بانک کشاورزی شد.

مدیر عامل بانک سرمایه کنار گذاشته شد

بازهم داستان سریالی تغییر مدیرعاملی در بانک سرمایه تکرار شد و درخشنده از مدیر عاملی بانک کنار کشید تا این بانک همچنان با معضل ثبات دست به گریبان بماند.
صفحه 9 از 34  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر
کدام بانک را به دوستان خود توصیه می‌کنید؟
 


نتایج نظرسنجی
 

ویوان نیوز با همکاری لوکوپوک در یک طرح مشترک اقدام به تهیه قیمت روز کالا و خدمات در 9 گروه کرده است. از این پس شما می توانید با رجوع به هر یک از بخش های زیر قیمت و امکانات کالاهای مورد نظر خود را مشاهده و مقایسه کنید.

توجه: در صورت تمایل به معرفی قیمت کالا ها و خدمات خود در این طرح می توانید تقاضای خود را به نشانی info@vivannews.com ارسال فرمایید.